Dodávka dezinfekčných prostriedkov

Dodávka dezinfekčných prostriedkov

Predmetom zákazky je dodávka dezinfekčných prostriedkov a prípravkov určených na dezinfekciu
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2021 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Miroslav Škvarka

Zadavatel telefon:
+421 225 094 4337

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

24455000-8
Dezinfekčné prostriedky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Způsob, jak se zbavit a zároveň se chránit před potkany a dalšími hlodavci

Způsob, jak se zbavit a zároveň se chránit před potkany a dalšími hlodavci

Odbornou pomoc v oblasti deratizace – komplexní ochrany před škodlivými hlodavci a samotným hubením hlodavců – Vám na Znojemsku a Moravském Krumlově poskytne společnost Deratizace Lukáš Kudrna. Náš odborný přístup k řešení problému hubení škodlivých hlodavců zahrnuje: prohlídku objektu určeného k deratizaci určení druhu hlodavce a stanovení stupně zamoření výběr vhodného přípravku pro deratizaci kladení nástrah kontrola úbytku nástrahy sběr a likvidace uhynulých hlodavců V oblasti deratizace také navrhujeme preventivní opatření, kterými Vám pomůžeme chránit objekty před vniknutím nechtěných škůdců.


Eshop drogerie Dedra, prodej drogerie a kosmetiky Opava, prací prášky, aviváže, sprchové gely

Eshop drogerie Dedra, prodej drogerie a kosmetiky Opava, prací prášky, aviváže, sprchové gely

Představujeme Vám Eshop dedracek.cz - drogerie Dedra z okresu Opava, který nabízí kompletní sortiment ekologické drogerie a kosmetiky značky Dedra, interaktivní hry a hračky, licenční dětský textil a kuchyňské potřeby, dárkové zboží, bytové doplňky a dekorace, kabelky a tašky. Neustále se snažíme rozšiřovat sortiment nabízeného zboží, doplňků a hraček, hledáme nové dodavatele a snažíme se zachovat příznivé ceny. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi za nákup v našem eshopu dedracek.cz.


Deratizace a dezinfekce objektů – rodinné a bytové domy, výrobní a skladovací haly a další objekty

Deratizace a dezinfekce objektů – rodinné a bytové domy, výrobní a skladovací haly a další objekty

Potřebujete se zbavit nechtěných škůdců? Máte na zahradě problémy s přemnoženými hlodavci? Hledáte v Brně firmu, která se postará o dezinfekci objektů? Deratizaci a dezinfekci objektů svěřte do rukou profesionálů ze společnosti Ing. Radomír Kopr – deratizace a dezinfekce. Pro soukromé osoby i firmy zajistíme dezinfekci i deratizaci v rodinných a bytových domech, výrobních a skladovacích prostorech a i zahradách. Naší specializací je i zavedení a realizace komplexního Programu integrované kontroly škůdců. Urychleně Vás zbavíme nezvaných hostů, jako jsou myši, potkani, hraboši, myšice křovinné, ale i skladništních škůdců a škodlivých roztočů a hmyzu. Provádíme také ochranou dezinfekci stravovacích a výrobních provozů, kanceláří, bytových domů nebo zemědělských objektů živočišné výroby. Zajistíme i ohniskovou dezinfekci prostor již napadených choroboplodnými zárodky nebo škodlivými mikroorganismy.


Ochrana dřeva, impregnace, ošetření krovu, střechy napadené červotočem a jinými škůdci

Ochrana dřeva, impregnace, ošetření krovu, střechy napadené červotočem a jinými škůdci

Prevence ochrany dřeva proti napadení biotickými škůdci nelze podceňovat. Myslet na péči o dřevěné konstrukce, střechy a krovy je třeba nejen před umístěním dřevěných prvků do staveb, ale i průběžně po celou dobu užívání dřeva a musí se počítat s preventivními kontrolami a zásahy. Společnost BEST OSTRAVA s pobočkou v Teplicích se specializuje, v rámci činnosti Centra ochrany dřeva a zdiva, na ochranu dřeva a na impregnaci dřevěných konstrukcí, střech a krovů. Impregnaci dřeva provádíme preventivně jako ochranu před napadením dřevokaznými škůdci, především před červotoči, tesaříky, plísněmi, houbami, dřevomorkou atd. Impregnaci nanášíme nejčastěji na krovy a konstrukce střech pomocí impregnačních nátěrů a postřiků. Naši specializovaní pracovníci se postarají o ochranu Vašeho dřeva na profesionální úrovni v okolí Teplic a Litoměřic a v celém Ústeckém kraji. Jedině díky preventivní ochraně dřeva zajistíte Vaši stavbě, střeše a krovům dlouhou životnost.


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Prodej bezlepkové potraviny, bylinné čaje, bylinky, přírodní kosmetika - racionální, zdravá výživa

Mnoho zdravotních problémů je způsobeno zatěžováním organismu špatným stravováním. Racionální, zdravá výživa je správnou cestou jak zůstat v kondici a zdravý. Velký výběr zboží najdete na prodejně Zdravé výživy u zámku v Kroměřiži. Nakoupíte u nás bylinné čaje, bylinky, zdravé, bezlepkové potraviny, ekodrogerii i konopnou, přírodní kosmetiku. Naše ochotné prodavačky Vám ve všem ochotně poradí. Pravidelně děláme ochutnávky různých produktů. Prodej: - celozrnné pečivo - kváskový chléb - bezlepkové potraviny - makrobiotika - chlazené výrobky - těstoviny, mouky - oleje, mošty - čaje, bylinkové tinktury - exotické koření - konopná kosmetika - přírodní kosmetika - ekodrogerie.