Klimatizácia administratívnych priestorov v budove Nová radnica

Klimatizácia administratívnych priestorov v budove Nová radnica

Predmetom zákazky je zabezpečenie klimatizovania administratívnej budovy Nová radnica: 2NP TRAKT A, 3NP TRAKT B, 4NP TRAKT B, 5NP TRAKT A, 5NP TRAKT B podľa vypracovanej projektovej štúdie, demontáž a ekologická likvidácia pôvodného klimatizačného systému na 5NP, vykonanie sezónnych profylaktických prehliadok počas 24 mesiacov od odovzdania, vypracovanie a odovzdanie realizačnej dokumentácie predmetu zákazky.

Podrobné informácie o predmete zákazky sa nachádzajú v súťažných podkladoch a jej jednotlivých prílohách, ktoré sú dostupné priamo a úplne bez obmedzení či poplatkov na adrese:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/13637/summary
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2021 08:58

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.11.2021 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Janošovová

Zadavatel telefon:
+421 259 356 342


Zadavatel web:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/13637/summary

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512000-8
Klimatizačné zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice

Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice

Sháníte ventilátory od ověřeného dodavatele? Ventilátory od přední italské značky VORTICE dodává a instaluje v Přerově, Olomouci a Prostějově společnost BLUE TRADE, s.r.o, která poskytuje řešení pro byty, domácnosti i průmyslovou oblast. V katalogu výrobků naleznete bezpečné a spolehlivé ventilátory s pěkným designem a se širokou škálou využití. Mezi ně patří axiální, potrubní, reverzibilní, komínové, do výbušného prostředí, nástřešní, stolní, stropní, radiální ventilátory určené pro kuchyňské digestoře, el. ohřívače, koupelnové spotřebiče a čističky vzduchu. Jsme připraveni vám poradit se správným výběrem i využitím, zavolejte nám!


Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Hledáte firmu, která se zabývá projekční činností v oblasti vzduchotechniky? Potřebujete vypracovat projekt rekuperačního větrání pro výrobní halu nebo komerční objekt? Obraťte se na firmu bbklima99, s.r.o. Ze Znojma. Naše firma zpracuje a navrhne projektovou dokumentaci pro realizaci rekuperačního větrání nebo vzduchotechniky, a to v: - bytových jednotkách - rodinných domech - komerčních objektech - výrobních halách Následně Vám můžeme pomoci s realizací vzduchotechniky nebo rekuperačního větrání


Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Moderní systémy klimatizací do bytů i kanceláří na míru

Potřebujete do vašeho bytu nainstalovat klimatizaci, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům? Hledáte firmu, která vybaví kancelářské prostory kvalitním systémem klimatizace? Pak se obraťte na firmu Zdeněk Obr – Klimatizace a vzduchotechnika. Dodáváme klimatizační systémy na míru vytvořené podle potřeb zákazníka. Montujeme klimatizační jednotky předních výrobců klimatizační techniky. Navrhneme optimální systém klimatizace, ať už se jedná o byt nebo kancelářské prostory.


Rekuperační systémy pro úsporu energie za topení - až 95 procent

Rekuperační systémy pro úsporu energie za topení - až 95 procent

Chcete uspořit náklady za tepelnou energii? Pak se obraťte na společnost KlimaTechnik s.r.o., která sídlí ve městě Strážince nedaleko Hodonína a poskytuje dodávku, montáž a servis vzduchotechnických a rekuperačních systémů. Rekuperační systémy jsou samostatné nebo jako součást větracího systému a slouží k úspoře energie za topení, kde úspora sahá až 95 procent. Rovněž u nákladů na rekuperační systém je prokázána návratnost investice do 5 až 10 let dle rekuperačního systému. Rekuperační systémy jsou rozdělené do dvou kategorií, a to: - rekuperační systémy pro rodinné domy a menší provozy, což jsou samostatné větrací jednotky s instalací na stěnu nebo na strop a ovládáním přes internet a pomocí dotykového displeje - rekuperační systémy pro velké objekty a výrobní haly, které se instalují do větrací jednotky a ovládají se MAR systémem, které je součástí větrací jednotky Pro více informací ohledně rekuperačních systémů, se neváhejte obrátit na webové stránky společnosti KlimaTechnik s.r.o., která Vám zodpoví Vaše případné dotazy.


Klimatizace do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů, hal

Klimatizace do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů, hal

Kompletní služby v oblasti klimatizací do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů zajistí společnost VOTONA s.r.o., připravíme návrh vhodného systému, provedeme montáž i uvedení klimatizace do provozu. Staráme se průběžně o servis námi dodaných zařízení. Díky servisnímu plánu lze předejít poruchám a nákladům na větší opravy. Působíme v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. Dodáváme klimatizace zn. CHIGO. Vhodné jsou do bytu, rodinných domů, kanceláří firem, skladů i velkých průmyslových hal. Kromě klimatizací můžete zvolit rekuperační jednotky - s protiproudým nebo křížovým výměníkem, ovládané elektronicky dotykovým displejem.


Moderní rekuperační jednotky, systémy a příslušenství k rekuperačním jednotkám - eshop i kamenná prodejna

Moderní rekuperační jednotky, systémy a příslušenství k rekuperačním jednotkám - eshop i kamenná prodejna

Pokud vybíráte rekuperační systémy, můžete nakoupit v eshopu firmy Ventilátory Zlín - Karel Ušela. Pořídit můžete rekuperační jednotky Soler&Palau, Venus i příslušenství k rekuperačním jednotkám. Prodáváme veškerý instalační materiál - rozvody, hadice, filtry, čidla. Pro zákazníky z regionu Zlín je k dispozici kamenná prodejna Zlín-Lužkovice. Prodáváme velkoobchodně menším prodejcům i koncovým zákazníkům. Na prodejně i v eshopu najdete široký sortiment stavební vzduchotechniky, ventilátory, klimatizace, vzduchovody, kouřovody, čističky vzduchu, ventilační turbíny, elektrické topení a mnoho dalšího.