Zajištění úklidových služeb pro budovy IPR Praha

Zajištění úklidových služeb pro budovy IPR Praha

Předmětem plnění veřejné zakázky zajištění úklidových služeb v objektech IPR Praha vč. poskytování veškerých souvisejících výkonů, nástrojů, dopravy, materiálů, vybavení a dozoru potřebného k jejich zajištění, a to v rozsahu stanovením kompletní zadávací dokumentací.

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky je 2.250.000, - Kč bez DPH.
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2021 09:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
28.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy, příspěvková organizace

Zadavatel ulice:
Vyšehradská 2077/57

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Ondřej Kovalovský

Zadavatel telefon:
+420 224 409 920

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.iprpraha.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90919200-4
Úklid kanceláří

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ochrana fasády proti sprejerům, antigrafitti systém - odstranění sprejerských nápisů a grafitti

Ochrana fasády proti sprejerům, antigrafitti systém - odstranění sprejerských nápisů a grafitti

Speciální vybavení pro profesionální čistění fasád od nečistot a graffitů a jiné moderní technologie zajistí firma SK FASÁDY, která působí po celém Moravskoslezském kraji, zejména v Opavě, Frýdku - Místku a Opavě. Graffiti a čmáranice způsobené sprejery, fixaři a vandaly může trápit majitele domů i jiných objektů. Proto Vám poskytujeme kvalitní antigraffiti servis, díky kterému zajistíme odstranění graffiti z fasády, plotu, auta, garáže, dveří i dalších ploch. Odstranění čmáranic, nápisů a nepěkných maleb provádíme speciálními prostředky v kombinaci s tlakovou vodou. Po profesionálním vyčištění povrchu aplikujeme preventivní nátěr na omítky a fasády pro prevenci. Ochráněný povrch stačí omýt tlakovou horkou vodou, což je rychlé, jednoduché a levné. Neexperimentujte sami s odstraněním graffiti z fasády, neriskujte poškození majetku a obraťte se vždy na odborníky z firmy SK FASÁDY. Těšíme na spolupráci s Vámi.


Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Malování bytů Brno, tapetování, mytí oken nejen pro reality

Hledáte firmu, co provádí údržbu, opravy nájemních bytů před novým nastěhováním podnájemníka? Nebo potřebujete připravit byt na předvedení? Firma Seniorservis. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně do cca 7000,-Kč. Tyto služby provádíme v Brně a okolí. Všechno co děláme? Drobné opravy v domácnosti. Malířské práce, natěračské práce, lepení tapet, tapetování. Mytí oken, úklidové práce. Pokládání podlah - plovoucí podlahy a linolea, laminátové podlahy. Oživení žulových, břidlicových a keramických podlah. Montáž nábytku, drobné opravy nábytku Montáže kuchyňských linek, výměna desek kuchyňských linek i částečné renovace kuchyňských linek - výměna dvířek. Vrtání do betonu do průměru 13mm, vrtání do keramiky a jiných obkladů. Montáže garnýží, poliček a podobně Provádíme kompletní jak údržbu nemovitostí, bytů tak i kanceláří.


Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Představujeme Vám Úklidovou firmu - Mgr. Miroslava Hendrychová ze Vsetína, která svoji činnost zaměřila na pravidelné i nárazové úklidy administrativních budov, kanceláří, škol a zdravotnických zařízení. Úklidová firma Vsetín, služby: - pravidelné i nárazové úklidy objektů - mytí oken, prosklených ploch i ve výškách a fasád budov - úklid průmyslových objektů - úklidy po malování a stavebních úpravách - úklidy domácností - čistění koberců, čalounění a interiérů vozidel - údržba a renovace podlah polymerovými vosky - hygienický program Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Příčná 570, Vsetín.


Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Fasáda Vašeho domu může díky kvalitním prostředkům a chemickému čištění fasády získat původní vzhled, naneseme i ochranný nátěr proti novým nečistotám. Obraťte se na firmu Čištění fasád Zlín, která působí i v regionu Olomouc, Brno. Zbavíme fasádu Vašeho domu nejen vrstvy letitého prachu, ale plísní, mechu nebo graffiti. Pracujeme s kvalitními chemickými prostředky, po čištění se použijí ochranné a impregnační prostředky, díky nimž bude fasáda chráněna po dobu dalších 5-8 let. Dejte přednost chemickému čištění fasády, které lze provést u většiny povrchů - zateplené, barvené fasády, omítky, zámková dlažba, keramika, beton, cihly, pískovec, žula, umělý kámen, mramor a dalších. Druhy nečistot, které lze efektivně odstranit: - biologické – plísně, mechy, řasy - atmosférické – prach, smogu - specifické nečistoty – mastnota, cementové povlaky - graffiti. Dotazy zodpovíme na na tel.:607213555.


Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Mytí a čištění komunikací Praha - kropicí vůz, kropička

Spravujete komunikace v hlavním městě a jeho městských částech? Potřebujete zajistit čištění ulic po zimě či v létě pro snížení prašnosti? V tom případě využijte služeb naší společnosti Agentura Hřivna Barrandov. Jsme profesionálové v mytí a čištění cest, ulic, prostranství, náměstí i parkovišť. K těmto pracím využíváme kvalitní a moderní techniku. Naše služby můžete využívat pravidelně v sezonních intervalech, ale i nárazově dle potřeb při znečištění komunikací u výjezdu ze staveb či polí. Mimo čištění provádíme také kropení zpevněných ploch pro snížení teploty v horkých dnech. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Údržbové práce v oblasti čistějšího prostředí realizuje především v Praze, ale i v jeho okolí.


Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Představujeme Vám firmu Dorfner, s.r.o. z Plzně, která svoji činnost zaměřila na kompletní služby správy a provozu budov. Nabízíme kompletní úklid budov. Součástí nabízených služeb jsou konzultace stavebních plánů, v jejichž rámci Vám pomůžeme vytvořit takovou budovu, kterou bude později možné efektivně a hospodárně uklízet. Správa a provoz budov Plzeň: Mytí skel a čištění fasád Speciální úklidové služby Čištění strojů Úklid čistých prostor Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Republikánská 45, Plzeň.