Výstavba mestskej plavárne v Ružomberku

Výstavba mestskej plavárne v Ružomberku

Predmetom zákazky je realizácia stavby podľa projektovej dokumentácie vrátane dodania a montáže bazénovej technológie, ktorých výsledkom bude funkčný objekt Mestskej plavárne v Ružomberku pre dosiahnutie účelu realizácie predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
CZT Ružomberok, s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
CZT Ružomberok, s. r. o.

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Bednárik

Zadavatel telefon:
+421 908 915 287

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cztrk.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Rádi si zaplavete, ale běžné zahradní bazény Vám svými rozměry nevyhovují? Sportovní plavecký bazén od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. je rozměrově navržen a přizpůsoben tak, že si skutečně pohodlně a plnohodnotně zaplavete. Oproti běžným zahradním bazénům ozdobných a oválných tvarů je tento bazén delší a užší, nemusíte se tedy po pár tempech ihned otáčet. Získejte dokonalou fyzickou formu díky plavání v plaveckém bazénu od firmy Bazény Desjoyaux, s.r.o. na vlastní zahradě.


Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Chcete si nechat na vaši zahradě vybudovat zapuštěný bazén? Hledáte firmu, která se postará o realizaci bazénu včetně výkopových prací? Realizaci Vašeho vlastního bazénu svěřte do rukou firmy MKPLASTIC. Bazény vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů Röchling – bazénových, hygienicky nezávadných polypropylenových desek s UV stabilizací a s atestem svařitelnosti. Bazén je také opatřen horním lemem a silným žebrováním s armaturou. Na výběr máme různé barevné odstíny – bílá, světle modrá, zelená nebo šedá. Bazény podle velikosti vyrábíme buď u nás na dílně nebo přímo u zákazníka. Zajistíme i výkop pro bazén a ve finále bazény i zastřešíme, a to kdekoliv v okolí Olomouce a Šumperka. Dodáváme i bazénové sety včetně schůdků, skimmru a pískové filtrace.


Dodavatel kvalitních plastových bazénů a průmyslových nádrží jižní Morava

Dodavatel kvalitních plastových bazénů a průmyslových nádrží jižní Morava

Sníte o krásném bazénu ve vaší zahradě? Už dlouho o tom přemýšlíte, ale stále jste nenašli pravého dodavatele? Zkuste se informovat v naší firmě AMM Otáhal s.r.o., vy přijdete s poptávkou a my vám poskytneme tu nejlepší cenovou nabídku. Jako hlavní produkt nabízíme bazény, ale v prodávaném sortimentu naleznete široké spektrum průmyslových plastových nádob. Jsou to například septiky, sudy, kanalizační a jiné nádrže, víceúčelové nádoby dle vaší poptávky. Pro bazény vyrábíme i zastřešení. Poskytneme i bazénovou chemii. Snažíme se vyhovět vašim přáním. Naše produkty jsou založeny na kvalitní technologii a rodinném know-how. Budeme se snažit skloubit vše k vaší spokojenosti. Zajišťujeme i servisní služby. Výrobky dodáváme po celé republice i Evropě. Pracujeme v souladu se všemi normami. Zaručujeme tedy vysokou kvalitu a dlouholetost. Kontaktujte nás telefonicky, mailem, nebo osobně na naší provozovně v Kobylí.


Realizace bazénů, vířivek a teras Praha, nadzemní bazény, plastové bazény, relax bazén, mini bazén

Realizace bazénů, vířivek a teras Praha, nadzemní bazény, plastové bazény, relax bazén, mini bazén

Představujeme Vám firmu JM - Cool Terasy z Prahy, která svoji činnost zaměřila na návrhy a realizace bazénů a vířivek pro Váš odpočinek a relax ve vodě. Dále jsme schopni zajistit obložení domu kamenem, postavit jímky, nádrže, septiky, oplotit dům, zabudovat garážové vrata i zastřešit bazén. Naše služby nabízíme nejen po celé ČR, ale také na Slovensku. Návrhy a realizace: - návrhy bazénů a vířivek - zastřešení bazénů - nádrže, jímky, septiky - vrata, brány, ploty - kamenné obložení - zahradní osvětlení Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jaurisova 515/4, Praha.


Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Lajnování sportovních hřišť Slavkov u Brna, lajnování umělých hřišť a víceúčelových sportovišť

Představujeme Vám firmu TOP Line servis, s.r.o. ze Slavkova u Brna, která svoji činnost zaměřila na lajnováním sportovních hřišť a atletických oválů s umělým povrchem. Barvy k lajnování používáme od Švýcarské firmy BASF CONICA v odstínech bílá, žlutá, zelená, modrá, červená a černá. Pokud Vás naše lajnování sportovních hřišť zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bučovická 173, Slavkov u Brna.


Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Fóliové izolace bazénů - PVC bazénové fólie Alkorplan, Fatrafol

Při stavbě nových bazénů i při rekonstrukci starších jsou vhodné fóliové izolace bazénů, které brání úniku bazénové vody a také mají estetickou funkci. PVC bazénové fólie Alkorplan a Fatrafol používá pro izolace bazénů společnost IZOLACE M s.r.o, Uherské Hradiště. Působí převážně v regionu Zlínský kraj. Fólie jsou svařeny do jakékoliv velikosti a tvaru. Volit můžete různé barvy a hladký či protiskluzový povrch. PVC bazénové fólie jsou vhodné pro bazény soukromé i veřejné - vnitřní i venkovní. Používané typy: - Fatrafol 790 tl.1,5; 1,7 mm - odstín světlemodrá, modrá, tmavě modrá, modrozelená, bílá, černá, protiskluzová - Alkorplan 35066 tl.1,5 mm, Alkorplan 2000 35216 tl.1,5 mm či protiskluz tl. 1,5 mm v odstínu Adria, světlemodrá, bílá, tyrkys - Alkorplan mozaika tl.1,5 mm v barvě Byzanc, mozaika tmavá, Carrara.