Splašková kanalizace Dachov

Splašková kanalizace Dachov

Jedná se o výstavbu splaškové kanalizace a napojení na kanalizační systém obce Miřetice.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 09:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Miřetice

Originální záznam:

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Miřetice

Zadavatel ulice:
Miřetice 66

Zadavatel PSČ:
539 55

Zadavatel obec:
Miřetice

Kontaktní osoba:
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s .r.o., Průběžná 48, 370 04 České Budějovice - Štěpánka

Zadavatel telefon:
+420 387 330 460

Fax:
+420 387 330 460

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.miretice.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí – kanalizací, vodovodů a plynovodů

Potřebujete zajistit pro Vaši novostavbu přívod a odvod energií, respektive inženýrských sítí? Nebo uvažujete o rekonstrukci kanalizací, vodovodu a plynovodu? Společnost BADIN s.r.o., která se zabývá zemními, výkopovými a stavebními pracemi, zajišťuje zároveň výstavbu a rekonstrukci inženýrských sítí. Díky profesionálnímu a zkušenému týmu pracovníků a výbornému technickému zázemí a plně vybaveném strojovém parku jsme schopni realizovat jednak výstavbu nových inženýrských sítí, ale také rekonstrukci sítí stávajících. Pro více informací nás neváhejte navštívit, naleznete nás v Ivančicích u Brna.


Bourací, zemní, výkopové práce a terénní úpravy moderní technikou

Bourací, zemní, výkopové práce a terénní úpravy moderní technikou

Sháníte-li na Znojemsku firmu zabývající se bouracími, zemními i výkopovými pracemi či jinými terénními úpravami, pak se neváhejte obrátit na nás! Připravíme Váš pozemek na stavbu od bourání, přes zemní a výkopové práce až po úklid. Kvalita a profesionalita našich služeb je pro nás hlavní. Kvalitu námi odvedené práce podtrhujeme záruční lhůtou 24 měsíců garantovanou smlouvou. Pro práci používáme nejmodernější techniku, která je obsluhována odborně školenými pracovníky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Zemní a výkopové práce Český Krumlov, hutnění povrchu, demoliční práce, stavební práce

Zemní a výkopové práce Český Krumlov, hutnění povrchu, demoliční práce, stavební práce

Představujeme Vám firmu ZEDOP Jan Šteffl z okresu Český Krumlov, která svoji činnost zaměřila na veškeré zemní a výkopové práce, hutnění povrchu, demoliční práce, nákladní dopravu, oprava techniky a stavební práce. Zemní a výkopové práce Český Krumlov: - výkopy základů a základových pasů - terénní úpravy rovinných i svažitých terénů - nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů - úpravy zahrad - výkopy pro bazény - výstavba zpevněných ploch a komunikací - výkopy pro inženýrské sítě Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hubenov 16, Kaplice, okres Český Krumlov.


Zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Zemní, výkopové práce a terénní úpravy

Potřebujete upravit terén na zahradě? Hledáte firmu, která provádí zemní i výkopové práce ve větším i malém rozsahu? Pak se obraťte na firmu DS DUMA s.r.o. ze Znojma. Zemní a výkopové práce a také široké spektrum terénních úprav provádíme nejen ve Znojmě, ale i na území celého Jihomoravského kraje a také v Mikulově. V rámci zemních, výkopových prací a terénních úprav zajistíme: - výkopy základů - výkopy pro inženýrské sítě, domovní přípojky - jámy na bazén, septik, základové desky - úprava svažitých, rovinatých terénů na zahradách, ve městech i obcích


Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň, základy na dům, přípojky, úpravy terénů, bazény

Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň, základy na dům, přípojky, úpravy terénů, bazény

Představujeme Vám firmu EVÚS z Plzně, kterou provozuje pan Jaroslav Sejpka. Svým zákazníkům v celé České republice, nejvíce v Plzeňském kraji rádi provedeme veškeré zemní práce, výkopové práce a demolice. Jsme schopni vybudovat nové inženýrské sítě. Zajistíme dopravu materiálu na stavbu nebo ze stavby. Zemní práce, výkopové práce a demolice Plzeň: - základy na dům - přípojky na vodu nebo plyn - úpravy terénů - realizace zahrad - kopeme jímky, bazény, jezírka, studny Neváhejte nás kontaktovat.