OP VVV Sinofonní příhraničí/2021 - Sběr empirických dat metodou CAWI III

OP VVV Sinofonní příhraničí/2021 - Sběr empirických dat metodou CAWI III

Předmětem veřejné zakázky je realizace sběru empirických dat standardizovaným elektronickým dotazníkovým šetřením CAWI (Computer Assisted Web Interviewing). Výzkum je zaměřen na zjišťování názoru na otázky zahraniční politiky a postojů k významným státům světové politiky.
Šetření se zaměří na zjišťování postojů populací 15 států: Japonsko, Korejská republika, Čínská republika (Taiwan), Malajsie, Thajské království, Indonéská republika, Republika Kazachstán, Indická republika, Bangladéšská lidová republika, Filipínská republika, Vietnamská socialistická republika, Singapurská republika, Pákistánská islámská republika, Australské společenství, a Nový Zéland (dále také jako JAP, JK, TW, MAL, THA, INDO, KZ, IND, BANG, FIL, VIET, SG, PAK, AUS, NZ).
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 11:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Univerzita Palackého v Olomouci

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
3 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Palackého v Olomouci

Zadavatel IČ:
61989592

Zadavatel ulice:
Křížkovského 511/8

Zadavatel PSČ:
771 47

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Jungová, LL.M.

Zadavatel telefon:
+420 585 631 117

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.upol.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72313000-2
Sběr dat

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výzkumný ústav rostlinné výroby Praha, genetika šlechtění rostlin, ochrana plodin a rostlin

Výzkumný ústav rostlinné výroby Praha, genetika šlechtění rostlin, ochrana plodin a rostlin

Představujeme Vám firmu Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i. z Prahy, který svou činnost zaměřil na aplikovaný výzkum zaměřený na rostlinnou výrobu a příbuzné obory. VÚRV, v.v.i. je v České republice největším pracovištěm aplikovaného výzkumu. Výzkumný ústav rostlinné výroby: - aplikovaný výzkum zaměřený na rostlinnou výrobu a příbuzné obory - rostlinná výroba, agroekologie, genetika a šlechtění, výživa rostlin, rostlinolékařství a ochrana zásob - udržitelné systémy zemědělského hospodaření - rostlinná biotechnologie a molekulární biologie - publikační a vydavatelská činnost - poradenství. Potřebujete kvalifikované informace ohledně rostlinné výroby, šlechtění rostlin nebo zemědělského hospodaření? Neváhejte náš Výzkumný ústav rostlinné výroby v Praze kontaktovat.


Výzkumný ústav živočišné výroby – odborná instituce zabíhající se chovem hospodářských zvířat

Výzkumný ústav živočišné výroby – odborná instituce zabíhající se chovem hospodářských zvířat

Máte svou farmu? Jste chovatelé hospodářských zvířat a rádi byste se vzdělávali a dozvěděli se nové věci? Hledáte radu v oblasti chovu zvířat? Kontaktujte náš Výzkumný ústav živočišné výroby v Praze a obohaťte se o nové poznatky. Naše výzkumná instituce nabízí chovatelům bohatou nabídku služeb. Jsou tam různá genetická řešení, dnes velmi moderní aplikace, které Vám pomůžou ekonomicky vyvážit farmářské aktivity, snížit náklady, určit různé parametry pro stabilní chovatelské cíle. V ústavu vedeme mnoho projektů, vlastníme své laboratoře, kde se tyto projekty realizují. Vědecký tým vydává spousty publikací, které pomáhají k informovanosti veřejnosti. Dále nabízíme vzdělávací kurzy a semináře pro budoucí odborníky i laiky nebo poradenství. Své otázky můžete posílat skrze internetové formuláře. Informujte se na webových stránkách ústavu, kde najdete veškeré potřebné informace o všech službách. Navštívit nás můžete na ulici Přátelství 815 v Praze.


Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Profesionální pogumování válců, kladek, kol, válečků i bubnů - kvalitně

Společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín, která při vývoji a výrobě produktů z oblasti gumárenského průmyslu spolupracuje s řadou odborných firem nejen v České republice, ale i v zahraničí, se soustředí především na - výrobu konfekčních membrán určených pro výrobu pneumatik - pogumování válců - výrobu technické pryže Staňte se i vy spokojeným zákazníkem společnosti Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín - navštivte naši kancelář ve Zlíně nebo nakupujte v internetovém obchodě www.agtzlin.abc-eshop.cz/cs.


Výzkum, vývoj nových zařízení na míru a technologických metod či postupů do praktického provozu

Výzkum, vývoj nových zařízení na míru a technologických metod či postupů do praktického provozu

Věříme, že jedině působení v oblasti vědeckého výzkumu a vývoje přináší možnosti získání dalších odborných znalostí a vytvoření progresivního pracovního prostředí. Proto společnost PROSPECT spol. s.r.o. klade důraz na vývoj a výzkum a tedy i na zefektivnění stávajících technologických postupů. Jedná se vývoj a individualizaci vlastních netypových zařízení a mimo jiné také o spolupráci s ostatními subjekty na vědeckovýzkumných programech. Výzkumná činnost společnosti je především zaměřena na: - vývoj nových zařízení, která jsou na míru sestavena jednotlivým zákazníkům - uvedení nových technologických metod do praktického provozu - vývoj zařízení pro kontinuální monitorování kvality pitné vody - aktivní účast na projektech zajišťující vědecký pokrok v oblasti energetického průmyslu


Výzkum a vývoj vojenské techniky Brno, zkušebna materiálů, analýzy  jakosti materiálů a výrobků

Výzkum a vývoj vojenské techniky Brno, zkušebna materiálů, analýzy jakosti materiálů a výrobků

Představujeme Vám Vojenský výzkumný ústav, s. p. v Brně, který svou činnost zaměřil na výzkum, experimentální vývoj a inovaci pozemní vojenské techniky, materiálu a logistiky ve stěžejních oblastech odborné působnosti. Zkušebna materiálů disponuje přístroji, které zjišťují analýzu obrazu, měření mikrotvrdosti, studium únavy kovů, zkoušky tahem a tlakem, hodnocení mikročistoty, velikosti zrna a mnoho dalšího. Vojenský výzkumný ústav, s. p., služby: - metalografie - rastrovací elektronová mikroskopie - metody rtg. prvkové analýzy - mechanické zkoušky - makroskopická dokumentace - měření drsnosti - speciální metody a techniky


Šlechtění, výzkum a vývoj olejnin, travin, pícnin a pohanky

Šlechtění, výzkum a vývoj olejnin, travin, pícnin a pohanky

Naše společnost OSEVA vývoj a výzkum s.r.o. se zaměřuje na šlechtění olejnin a vytváření šlechtitelských metod. Na našem pracovišti v Opavě se orientujeme na vývoj a výzkum nových odrůd ozimé řepky a máku. Zajišťujeme také poradenství pro využití v zemědělské praxi. Díky tomu máme vysoký počet praktických pěstitelů, kteří se řídí specifickými pěstitelskými technologie. Provozujeme také výzkumnou stanici travinářskou v Zubří, která oslavila 100 let a je tak nejstarším pícninářským ústavem v Evropě. Probíhá zde šlechtění trav, pícnin, pohanky a lupiny. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi a ochotně Vám poradíme.