ÚP ČR - ÚL - Poskytování úklidových prací a dodávka hygienických potřeb

ÚP ČR - ÚL - Poskytování úklidových prací a dodávka hygienických potřeb

Předmětem plnění VZ je pravidelné provádění úklidových prací v objektech Dvořákova 1609/18, Dvořákova 116/16, ve 2., 3. a 7. patře budovy UZSVM na adrese Mírovém náměstí 3129/36 a v budově W. Churchilla 2698/12, Ústí nad Labem. Předmětem plnění je rovněž dodávka hygienických potřeb dle aktuální spotřeby a i mimořádný úklid dle požadavků zadavatele (např. havárie apod.).
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
2 080 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Martina Mikulenková

Zadavatel telefon:
+420 950 171 574


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33711900-6
Mýdlo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Úklidová firma Vsetín, periodický i jednorázový úklid, úklid kanceláří, úklid průmyslových objektů

Představujeme Vám Úklidovou firmu - Mgr. Miroslava Hendrychová ze Vsetína, která svoji činnost zaměřila na pravidelné i nárazové úklidy administrativních budov, kanceláří, škol a zdravotnických zařízení. Úklidová firma Vsetín, služby: - pravidelné i nárazové úklidy objektů - mytí oken, prosklených ploch i ve výškách a fasád budov - úklid průmyslových objektů - úklidy po malování a stavebních úpravách - úklidy domácností - čistění koberců, čalounění a interiérů vozidel - údržba a renovace podlah polymerovými vosky - hygienický program Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Příčná 570, Vsetín.


Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Bezpečnostní a úklidová agentura z Prahy

Hledáte společnost, která provádí bezpečnostní služby a ostrahu, zabezpečení majetku i úklidové služby? Nejen to, ale mnohem více umíme v AGENTUŘE IPSO s.r.o. Zajistíme bezpečnost na vaší akci, ve firmě, obchodní jednotce, pohlídáme váš dům, majetek nebo cokoliv – dle přání. Portfolio společnosti zahrnuje hned několik služeb. Hlavní činností je ostraha majetku a osob, můžete si objednat dohled nad vaším domem, objektem nebo umíme zprostředkovat personální bezpečnost. Zpracujeme vám nabídku na míru, vše zkonzultujeme a upravíme podle preferencí a požadavků. Dále nabízíme pravidelné i nárazové úklidy bytů, domů, průmyslových prostor, hotelů, nemocnic a firem. Na ceně se domlouváme individuálně dle rozsahu poptávané služby. Vždy se snažíme vyhovět vašim požadavkům. Klient je u nás na prvním místě. Se svým přáním nás kontaktujte telefonicky. Působíme po celé České republice.


Čištění, dezinfekce párou sanitárních zařízení, koupelen, kuchyní - ekologicky a bez chemických přípravků

Čištění, dezinfekce párou sanitárních zařízení, koupelen, kuchyní - ekologicky a bez chemických přípravků

Čištění a dezinfekce parním čističem zajistí vysokou úroveň hygieny. Ekologicky a bez chemických přípravků likviduje viry, bakterie, houby a další bacilonosiče. Profesionálním vysokotlakým parním čističem důkladně uklízí úklidová služba Henrieta z Olomouce. Pára nejvhodnější pro alergiky a astmatiky, parním čističem likvidujeme velkou část alergenů v domácnosti. Suchou párou čistíme koberce, čalounění a autopotahy. Dále dezinfikujeme párou sanitární zařízení, koupelny a kuchyně. V koupelně vyčistíme vany, umývadla, sprchové kouty, vodovodní baterie a záchodové mísy a koupelnový nábytek. Silný proud páry účinně vyčistí knoflíky a masky sporáků, myček, praček, vařiče, varné desky a dřezy v kuchyni. Pára uvolňuje a vyplavuje mastnotu, špínu, plísně a bakterie. Pára také dokonale vyčistí a vydezinfikuje bez použití chemikálií sauny a výřivky. Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidové služby, a to pro úklid firem i domácností. Úklid provádíme ve městech Šternberk, Uničov, Prostějov, Mohelnice a okolí.


Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Správa a provoz budov Plzeň, úklid budov, mytí skel, strojové čištění budov, pravidelné úklidy budov

Představujeme Vám firmu Dorfner, s.r.o. z Plzně, která svoji činnost zaměřila na kompletní služby správy a provozu budov. Nabízíme kompletní úklid budov. Součástí nabízených služeb jsou konzultace stavebních plánů, v jejichž rámci Vám pomůžeme vytvořit takovou budovu, kterou bude později možné efektivně a hospodárně uklízet. Správa a provoz budov Plzeň: Mytí skel a čištění fasád Speciální úklidové služby Čištění strojů Úklid čistých prostor Pokud Vás naše úklidové služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Republikánská 45, Plzeň.


Mytí a čištění velkých výloh, prosklení - profesionální úklidové služby

Mytí a čištění velkých výloh, prosklení - profesionální úklidové služby

Chcete si zjednodušit práci? Pak kontaktujte naši firmu U-SERVIS z Opavy, která zajišťuje kompletní úklidové práce také pro zákazníky z Ostravy a okolí. Provádíme mytí veškerých typů oken a čištění parapetů pro domácnosti a profesionální pravidelné umývání velkých výloh, prosklených ploch pro autosalony, firemní kanceláře a showroomy, úřady a další veřejné prostory. Samozřejmostí je pro nás diskrétnost, kvalitní a precizní práce a vysoká přizpůsobivost. Pracujeme převážně v noci a mimo vaši pracovní dobu. V případě zájmu se postaráme i o úklid exteriéru vaší firmy.


Profesionální úklid -  kompletní úklidový servis

Profesionální úklid - kompletní úklidový servis

Ryze česká firma HARYSERVIS provádí úklidové práce a služby. Zabývá se kompletním servisem v oblasti úklidu na profesionální úrovni. Zajišťuje úklid a hygienu firem, průmyslových podniků, pracovišť, kanceláří i domácností. Úklidové služby: - kompletní úklidový servis administrativních budov, kanceláří - čištění koberců a čalouněného nábytku - ošetření podlahových krytin polymery a krystalizací - mytí oken a výloh, práce ve výškách - ruční mytí osobních automobilů, čištění interiéru - bezprašné čištění průmyslových hal - periodické úklidy domácností - úklid půdních a sklepních prostor včetně dopravy kontejnerů - úklid po stavebních úpravách i malování. Úklidové služby poskytujeme v rámci celé ČR.