Materiálová tiskárna pro tvorbu tenkých vrstev

Materiálová tiskárna pro tvorbu tenkých vrstev

Sestava materiálové inkjetové tiskárny a rukavicového boxu.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 11:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická univerzita v Liberci

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
01.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Liberci

Zadavatel IČ:
46747885

Zadavatel ulice:
Studentská 1402/2

Zadavatel PSČ:
461 17

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
Jitka Loudová

Zadavatel telefon:
+420 485 353 077

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tul.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Víčkovače sklenic a lahví – automatická lineární víčkovačka s dávkovačem víček

Víčkovače sklenic a lahví – automatická lineární víčkovačka s dávkovačem víček

Potřebujete nový víčkovací stroj? Rádi byste si pořídili víčkovačku s automatickým dávkovačem víček? Společnost SKANEKO z Třebíče prodává kvalitní a výkonné víčkovací stroje s automatickým dávkovačem víček značky UniMac. Doporučit Vám můžeme automatickou lineární víčkovačku GG100. Ta je vyrobena z nerezové oceli a poradí si s uzavíráním víček typu Deep Twist-Off, Pry-Twist, Pry-Off, ale i s víčky běžné nebo střední velikosti. Kapacita stroje je maximálně 12 tisíc víček za hodinu. Tento stroj je dodáván s dávkovačem víček, který je instalován přímo na stroji, nebo jej lze umístit i na zem v závislosti na potřebě výstupní kapacity. Stroj se snadno čistí a udržuje a podává stálou šroubovací sílu ve všech pracovních podmínkách.


Výroba a modernizace strojů na míru - vyřešte požadavky na snížení množství pracovníků obsluhy

Výroba a modernizace strojů na míru - vyřešte požadavky na snížení množství pracovníků obsluhy

Řešíte otázky týkající se celkové efektivity výroby? Jedním ze způsobů řešení této problematiky je automatizace a modernizace stávajícího strojního vybavení, o které se vám postará společnost YETTY.EU. Pomůžeme vám vyřešit snížení množství pracovníků obsluhy pro nejrůznější průmyslové stroje a výrobní linky. Vyvíjíme nové a jednoúčelové stroje, které budou nejlépe zapadat do vaše výrobního procesu. Naším cílem je dodávat stroje s přidanou hodnotou. Připravíme vám řešení přesně podle vašich požadavků. Nejprve si vyslechneme vaše potřeby, vypracujeme a představíme návrh, a poté zahájíme realizaci. Řešíme automatizaci, vylepšení funkcí, maximální spolehlivost, odolnost a přesnost (např. pro dopravníky, potiskovače a lisy hliníkových materiálů). Postaráme se o kompletní realizaci, servis a technickou podporu. Neváhejte a posuňte výrobu na vyšší úroveň!


Automaty pro svařování, jednoúčelové stroje na zakázku

Automaty pro svařování, jednoúčelové stroje na zakázku

Chcete zvýšit efektivitu Vašich svařovacích procesů? Pořiďte si nový svařovací automat od naší společnosti KSK s.r.o. Vyrábíme navařovací a svařovací stroje pro svařování a navařování. Jednotlivé typy automatů jsou konstruovány na zakázku. Komplexní dodávka od vývoje vhodné technologie až po zkonstruování a vyrobení stroje. Zaškolení obsluhy, technická podpora i servis je samozřejmostí. Pro navařování můžete také použít i námi vyráběné svařovací automaty. Spolehlivé a vysoce účinné. Zvýšíte výkon i produktivitu Vaší práce. Nabízíme Vám navařovací a svařovací automaty od ryze české společnosti KSK s.r.o. s více než třicetiletou tradicích. Prodáváme i přídavné materiály pro svařování, mechanické filtry na vodu aj.


Výkonné zařízení pro odmašťování a čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi

Výkonné zařízení pro odmašťování a čištění dílů znečištěných olejem, emulzemi

Firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku má dlouholeté zkušenosti s výrobou a vývojem průmyslových odmašťovacích a čistících systémů. ATOLL mini pro odmašťování a čištění dílů znečištěných olejem nebo emulzemi: - zařízení se také hodí pro čištění před montáží - výkonné kompaktní jednokomorové zařízení pro náročné průmyslové čištění a odmašťování pomocí vodou ředitelných prostředků - umožňuje čištění postřikem i ponorem, s použitím ultrazvuku nebo injekčního proudění - pro dokonalé usušení tvarově složitých dílů nebo pro urychlení sušení lze použít vakuové sušení. Pokud se chcete dozvědět více o zařízení ATTOL mini, pak nás neváhejte kontaktovat.


Prototypy – výroba náročných sestav a strojů

Prototypy – výroba náročných sestav a strojů

Potřebujete naprosto nový stroj pro vaši výrobu? Nebo dokonce úplně novou výrobní sestavu? Pro váš projekt naše firma SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové dokáže navrhnout, vyrobit a vyzkoušet nový prototyp. SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové disponuje dílnou, která je plně vybavena standardním nářadím, dále vrtačkou, soustruhem a svářecím vybavením. Prototypová dílna úzce spolupracuje s naším konstrukčním a vývojovým oddělením při řešení složitých technických problémů a vývoji a výrobě našich vlastních výrobků a strojů.


Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Chropyňská strojírna je partnerem pro řadu automobilových společností. Dodává závěsné dopravní systémy a pozemní dopravníky, skladová dopravní technika tvoří také velký podíl zakázek. V oboru výroba a instalace dopravní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Dodáváme dopravní systémy na klíč, které slouží pro přepravu velkých dílů (např. karoserií, dveří auta apod.) Produkce: - závěsné dopravní systémy - pozemní dopravníky - skladová dopravní technika. Dodáme i jednoúčelové stroje pro různá odvětví i pro oblast automobilového průmyslu. Mezi naše partnery patří Škoda Mladá Boleslav, Renault Maubeuge, VW Bratislava, Chrysler Singelfingen, Volvo Gent, Opel Bachum, KIA Žilina, Saab Trollhätten i další. Sídlo: Komenského 75, Chropyně - Zlínský kraj.