Obnova části areálu kláštera a kostela Panny Marie Královny a sv. Jiljí v Třeboni

Obnova části areálu kláštera a kostela Panny Marie Královny a sv. Jiljí v Třeboni

Restaurování mobiliáře v areálu kláštera a kostela Panny Marie Královny a sv. Jiljí v Třeboni. Restaurování oltářů, oratoře, skříní, varhan, obrazů.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 09:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Římskokatolická farnost Třeboň

Originální záznam:

Okres:
Jindřichův Hradec

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
15.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 309 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Římskokatolická farnost Třeboň

Zadavatel IČ:
60818638

Zadavatel ulice:
Husova 142

Zadavatel PSČ:
379 01

Zadavatel obec:
Třeboň

Kontaktní osoba:
STAVEBNÍ PORADNA, spol. s r.o., Průběžná 48, 370 04 České Budějovice - Ing. Ondř

Zadavatel telefon:
+420 387 330 460

Fax:
+420 387 330 460

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.trebon.farnost.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92522100-7
Ochrana historických památek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vitráže a výroba historických skel Tábor, renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel

Vitráže a výroba historických skel Tábor, renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel

Představujeme Vám pana Petra Švamberga z Tábora, který jako jediný je výrobcem skla s UV Filtrem pro renovace památkových objektů. Dále provádíme restaurování a renovace vitráží oken, dveří, nábytku i svítidel do olova i mosazi nejen v historických domech ale i kostelích, hradech, zámcích a aristokratických sídlech. Rádi přijedeme provést renovace po celé ČR. Naše restaurátorské služby Tábor: - malování a zdobení skla klasickými technikami, dále pak broušení, matování, pískování a leptání dekorů - unikátní vitráže z alabastru - historická svítidla, polygonální vitrážované lampy, restaurování historických křišťálových lustrů, tvarové skleněné výplně historického nábytku, restaurování starých zrcadel i Benátského typu Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Družstevní 43, Tábor.


Hudební nástroje klasické, prodejna a e-shop, opravy, servis, příslušenství, Jistebník

Hudební nástroje klasické, prodejna a e-shop, opravy, servis, příslušenství, Jistebník

Řadíte se mezi vášnivé muzikanty? V Jistebníku u firmy Hudební nástroje Mariaš na Vás čeká bohatý výběr hudebních nástrojů klasických i elektrických. Na e-shopu i kamenné prodejně máme připraveny všechny skupiny hudebních nástrojů včetně potřebného příslušenství. Z nejběžnějších nástrojů u nás naleznete zobcové a příčné flétny, klavíry, housle, kytary, trubky i harmoniky. Současně si můžete vybrat z rozličných typů a velikostí saxofonů, fagotů, klarinetů, pozounů i akordeonů. Milovníci tvrdší hudby jistě ocení bicí soupravy či zvukovou techniku. Ke všem hudebním nástrojům máme k dispozici ochranné kufry, náhradní struny, stojany i notové držáky. Pro naše zákazníky zajišťujeme profesionální opravy hudebních nástrojů a jejich odborný servis.


Restaurování historických a starožitných lustrů -  kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Restaurování historických a starožitných lustrů - kovové i křišťálové lustry uvedeme do původního stavu

Historickým lustrům vrátíme jejich původní vzhled - přesvědčte se sami u společnosti Roman Mička, se sídlem ve Zlatníkách u Opavě. Zabýváme se kvalitním restaurováním historických a starožitných lustrů z různých sálů a zámků. Při restaurování výrobků používáme techniky odpovídající doby vzniku za pomocí historických pramenů a dokumentace. Do původního stavu vrátíme i křišťálové a kovové svítidla. Restaurujeme všechny lustry, které zdobí: - velké sály - zámecké komnaty - kulturní domy - magistráty - městské úřady - obřadní a pohřební síně. Restaurované lustry, které získaly zpátky svůj jedinečný vzhled můžete využít dále do exkluzivních interiérů apod. Máme dlouholeté zkušenosti a řadu spokojených klientů, kterými se stali také: - státní zámek Hradec nad Moravicí - kulturní dům Na Rybníčku Opava - Zemský archív v Opavě


Restaurování kamene Jindřichův Hradec, restaurování figurálních, architektonických, uměleckých děl

Restaurování kamene Jindřichův Hradec, restaurování figurálních, architektonických, uměleckých děl

Představujeme Vám firmu MgA. Jan Prokýšek z Jindřichova Hradce, která svoji činnost zaměřila na restaurování kamene a soch včetně restaurování figurálních, architektonických a uměleckých děl. Dále provádíme sochařské, kamenické a štukatérské práce na zakázku po celém území ČR. Restaurování kamene Jindřichův Hradec: - umělého kamene - štuků - sádry - dřeva - polychromie Pokud Vás naše restaurátorské služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Popelín 5, Jindřichův Hradec.


Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Hrajete na kytaru? Akustickou, elektrickou či basovku? Jste profesionálním hudebníkem nebo je hra pouze koníček, ale potrpíte si na kvalitní trsátka? Vlastníte obchod s hudebními potřebami a můžeme vám nabídnout dodávku našich bezkonkurenčních trsátek? Hudebníkům, firmám a hudebním obchodům prodáváme nylonová trsátka nespočetného množství ať už tvarů, barev nebo provedení. Dle přání zhotovujeme potisky, 3D gravírování, navrhujeme různé designy na přání zákazníků. Více než třicet let v České Třebové vyrábíme naše produkty a do každého jednoho trsátka píšeme individuální příběh. Trsátka jsou vyráběna speciální technologií, která zajišťuje snadnější použití. Prodáváme i mimo Českou republiku nejznámějším firmám a umělcům. Najděte si na našem webu některého z našich prodejců a poznejte pravý požitek ze hry. Sledujte facebookové stránky, ať vám nic neunikne. Mimo jiné nás naleznete na adrese Horká 180.


Obnova památek, restaurátorství Brno, rekonstrukce historických interiérů, restaurátorské práce

Obnova památek, restaurátorství Brno, rekonstrukce historických interiérů, restaurátorské práce

Představujeme Vám firmu Pastiglia společnost pro obnovu památek, s.r.o. Brno, která se stará o obnovu historických a kulturních památek. Provádíme průzkumy a práce, týkající se rekonstrukcí staveb nebo záchrany kulturních památek, uměleckých a uměleckořemeslných děl. Naše služby: Restaurátorské průzkumy a záměry restaurování Restaurátorské práce Rekonstrukce historických interiérů Stavebněhistorické průzkumy Odborné konzultace v oblasti památkové péče Pokud Vás naše restaurátorské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Bašty 2, Brno.