Umístění vzduchotechniky s rekuperací a FVE do budov MŠ v Hulíně

Umístění vzduchotechniky s rekuperací a FVE do budov MŠ v Hulíně

Předmětem veřejné zakázky je umístění vzduchotechniky s rekuperací a FVE do budov
MŠ Hulín.
Veřejná zakázka vložena:
04.10.2021 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Hulín

Originální záznam:

Okres:
Kroměříž

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 236 450 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Hulín

Zadavatel IČ:
00287229

Zadavatel ulice:
nám. Míru 162

Zadavatel PSČ:
769 24

Zadavatel obec:
Hulín

Kontaktní osoba:
Mgr. Roman Hoza

Zadavatel telefon:
+420 573 502 712

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.hulin.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512300-1
Zařízení pro topení, větrání a klimatizaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Povrchové úpravy a čistění odpadních vod Praha – návrhy zařízení a jejich projekce, výroba, servis

Povrchové úpravy a čistění odpadních vod Praha – návrhy zařízení a jejich projekce, výroba, servis

Produkuje Vaše výroba odpadní vody, které je potřeba čistit? Zvažujete investici do vlastní úpravny a čistírny odpadních vod? Pak se spolehněte na tým odborníků společnosti W.P.E. a.s. se sídlem v Praze. Naše společnost se již řadu let zaměřuje na návrhy, projekce, výrobu i následný servis zařízení pro povrchové úpravy a čištění odpadních vod. Technologické řešení na míru připravujeme pro zákazníky, kteří potřebují jak biologické čistírny odpadních vod zejména pro splaškové vody, chemické čistírny pro zpracování průmyslových odpadních vod nebo zákazníky požadující výrobou galvanických linek pro povrchové úpravy, žárové zinkovny, fosfátovny a lakovny. Více informací o zařízení pro povrchové úpravy a čištění odpadních vod žádejte u společnosti W.P.E. a.s.


Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice

Prodej a instalace bytových a průmyslových ventilátorů od přední značky Vortice

Sháníte ventilátory od ověřeného dodavatele? Ventilátory od přední italské značky VORTICE dodává a instaluje v Přerově, Olomouci a Prostějově společnost BLUE TRADE, s.r.o, která poskytuje řešení pro byty, domácnosti i průmyslovou oblast. V katalogu výrobků naleznete bezpečné a spolehlivé ventilátory s pěkným designem a se širokou škálou využití. Mezi ně patří axiální, potrubní, reverzibilní, komínové, do výbušného prostředí, nástřešní, stolní, stropní, radiální ventilátory určené pro kuchyňské digestoře, el. ohřívače, koupelnové spotřebiče a čističky vzduchu. Jsme připraveni vám poradit se správným výběrem i využitím, zavolejte nám!


Rekuperační systémy pro úsporu energie za topení - až 95 procent

Rekuperační systémy pro úsporu energie za topení - až 95 procent

Chcete uspořit náklady za tepelnou energii? Pak se obraťte na společnost KlimaTechnik s.r.o., která sídlí ve městě Strážince nedaleko Hodonína a poskytuje dodávku, montáž a servis vzduchotechnických a rekuperačních systémů. Rekuperační systémy jsou samostatné nebo jako součást větracího systému a slouží k úspoře energie za topení, kde úspora sahá až 95 procent. Rovněž u nákladů na rekuperační systém je prokázána návratnost investice do 5 až 10 let dle rekuperačního systému. Rekuperační systémy jsou rozdělené do dvou kategorií, a to: - rekuperační systémy pro rodinné domy a menší provozy, což jsou samostatné větrací jednotky s instalací na stěnu nebo na strop a ovládáním přes internet a pomocí dotykového displeje - rekuperační systémy pro velké objekty a výrobní haly, které se instalují do větrací jednotky a ovládají se MAR systémem, které je součástí větrací jednotky Pro více informací ohledně rekuperačních systémů, se neváhejte obrátit na webové stránky společnosti KlimaTechnik s.r.o., která Vám zodpoví Vaše případné dotazy.


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Solární panely pro ohřev vody - montáž, výhodné dotace pro rodinné a bytové domy

Solární panely pro ohřev vody - montáž, výhodné dotace pro rodinné a bytové domy

Chcete využívat alternativní zdroje energie? Jsme společnost VacuSol, spol. s r.o. z Dolní Rožínky a vyrábíme solární panely pro ohřev vody, které Vám ušetří až 75% celkových nákladů na energie. Působíme v okolí Brna a Vysočiny, vše Vám dodáme a odborně namontujeme. Nechte si u nás sestavit solární panely na míru a využijte možnost čerpání výhodné dotace pro rodinné domy z programu Nová Zelená úsporám, Kotlíkové dotace nebo Integrovaného regionálního operačního programu, který je určený zejména pro bytové výstavby. Nevíte si rady se správným postupem? Pomůžeme Vám se získáních dotačních prostředků a zpracováním dokumentace dle stanovených podmínek.


Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Hledáte firmu, která se zabývá projekční činností v oblasti vzduchotechniky? Potřebujete vypracovat projekt rekuperačního větrání pro výrobní halu nebo komerční objekt? Obraťte se na firmu bbklima99, s.r.o. Ze Znojma. Naše firma zpracuje a navrhne projektovou dokumentaci pro realizaci rekuperačního větrání nebo vzduchotechniky, a to v: - bytových jednotkách - rodinných domech - komerčních objektech - výrobních halách Následně Vám můžeme pomoci s realizací vzduchotechniky nebo rekuperačního větrání