Poptávám lékařské služby

Poptávám lékařské služby

Chci se zeptat jestli je možné si u vás nechat udělat sportovní prohlídku. Konkrétně se mi jedná o prohlídku na zimní plavání.
Děkuji Aleš Kváča.
Poptávka byla vložena dne:
01.10.2021 12:43

Platnost poptávky:
01.11.2021 12:40

Kontaktní osoba:
Aleš Kváča

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 279 851

Okres:
Kolín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Myoskeletální sonografie - vyšetření měkkých tkání svalů, vazů, šlach a kloubů pohybového aparátu.

Myoskeletální sonografie - vyšetření měkkých tkání svalů, vazů, šlach a kloubů pohybového aparátu.

Sonografie (neboli ultrazvuk) je vyšetření tradiční zobrazovací metodou, umožňuje vyšetření měkkých tkání svalů, vazů, šlach a kloubů pohybového aparátu. Na naší klinice komplexní rehabilitace MONADA v Praze nabízíme cílené vyšetření bolestivých stavů v případě podezření: - na poranění či zánětlivý proces v měkkých tkáních a kloubech - na degenerativní změny v kloubech a jeho okolí - na přítomnost kloubního výpotku. Vyšetřením hodnotíme vývoj a postup hojení v oblasti měkkých tkání a kloubů. Vyšetření je bezpečné a nebolestivé a pomůže nám nastavit vhodnou léčbu a přesně cílenou fyzioterapii. Objednávky: 272940401; 736750927 e-mail: klinika@monada.cz Ordinační hodiny: pondělí – čtvrtek 7:00 – 21:00 pátek 7:00 – 19:00


Tělovýchovné lékařství - diagnostika a terapie v oblasti sportovní medicíny

Tělovýchovné lékařství - diagnostika a terapie v oblasti sportovní medicíny

Vrcholoví i kondiční sportovci z řad veřejnosti mají možnost nechat se vyřetřit ve zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. ve Zlíně a při vyšetření zjistit své fyzické předpoklady i diagnostikovat možná rizika náhlého úmrtí apod. Od listopadu rozšiřujeme služby o oblast sportovní medicíny - tělovýchovného lékařství. Využíváme moderní vybavení pro diagnostiku a terapie. Na Moravě patříme k jednomu z mála takových pracovišť. Služby: - sportovní prohlídky - zátěžové testy - fyzioterapie. Dlouhodobě se zabýváme i diagnostickými a terapeutickými problémy u osob s onemocněním pohybového aparátu.


Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Osteologie - specialista na osteologickou problematiku

Společnost Mediekos Ambulance, s.r.o. Vám jako specialista v osteologické problematice nabízí kompletní osteologickou péči ve Zlíně a dalších oblastech Moravy a Slovenska - Uherském Hradišti, Ostravě, Bruntále a Senici. Péče, založená na komplexním pohledu, v sobě prakticky obsahuje: - diagnostiku - terapii - monitorování léčby - konsiliární vyšetření - ukončení terapie, přechod na monitorovací a preventivní režimy - zvýšení dostupnosti vyšetření pacientům pomocí řešení logistiky - primární prevenci Řešíte-li zdravotní problém či jen chcete znát odpovědi na problematiku prevence osteologických problémů, obraťte se na odborníky ve společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o.


Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Řešením špatného postavení zubů i estetických nedostatků u chrupu je nošení rovnátek, včasná léčba a zvýšená hygiena chrupu jsou základem úspěšné nápravy chrupu. Pokud jste z okolí Zlína vše související s ortodontickou léčbou můžete konzultovat na Ortodoncii Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková je zkušený specialista, přijímá dětské pacienty i dospělé. Nejčastěji se při rovnání zubů využívají kovová či keramická fixní rovnátka. U dětí se smíšeným chrupem je často dostačujícím řešením snímací aparátek. Doporučíme nejvhodnější rovnátka dle konkrétní vady skusu. Součástí léčby jsou pravidelné návštěvy. Zvláště u dětí je nutné dbát na postup dentální hygieny, což vždy připomínáme. Doporučení na ortodoncii většinou dostanete přímo od svého zubního lékaře, následně si domluvte termín návštěvy v naší ordinaci - volejte na tel. 577921865.


Plastické a estetické zákroky pro muže, kteří se chtějí cítit lépe a vypadat atraktivně

Plastické a estetické zákroky pro muže, kteří se chtějí cítit lépe a vypadat atraktivně

Toužíte po perfektní postavě, cvičíte, ale přesto máte partie, které nevypadají dle Vašich představ? Přáli byste si mít pevné tělo, obličej bez vrásek a odstranit nedokonalosti svého vzhledu? Máte pocit, že plastická chirurgie je doménou žen? Nemusíte mít obavy. I muži se objednávají na plastickou operaci prsou či břicha, liposukci, operaci očních víček nebo korekci vrásek. Stačí kontaktovat kliniku plastické chirurgie CLEOPATRA CLINIC v Ostravě. Nejčastějším zákrokem u mužů je plastika prsou – gynekomastie. Jedná se o zmenšení a úpravu mužských prsou. Dále provádíme liposukci a plastiku břicha - abdominoplastiku, odstranění tuků i kůže v této oblasti těla. Objednat se k nám můžete také na operaci odstávajících uší, plastickou operaci nosu a očních víček, vypnutí obličeje a krku – facelifting. Výjimkou u mužů není ani odstranění vrásek pomocí injekční korekce. Pomůžeme Vám rovněž s problémy při nadměrném pocení. Máte dotazy nebo se chcete objednat na konzultaci? Neváhejte nám zavolat, jsme zde pro Vás.


Kožní ordinace – léčba ekzému, vyšetření znamének

Kožní ordinace – léčba ekzému, vyšetření znamének

Trápí Vás kožní problémy? Chcete si nechat vyšetřit znaménka či pigmentové skvrny? Máte jiný kožní problém? Pak navštivte naši kožní ambulanci v Praze 6 – Dejvicích na ulici Jugoslávských partyzánů 1089/15. Naše Kožní ambulance Fialová, s.r.o. je tu pro Vás každý všední den. Vyšetřujeme a léčíme kožní a pohlavní choroby. Ať už Vás trápí ekzém, lupénka či bradavice, my Vám pomůžeme. Profesionální a vstřícný přístup je pro nás samozřejmostí. Nabízíme i služby v oblasti lékařské kosmetiky a korektivní dermatologie. Budete se skvěle nejen cítit, ale i vypadat. Nechte svou pleť rozzářit a zbavte se všech nedokonalostí, které Vás trápí. Naše Kožní ambulance Fialová, s.r.o. Vám zaručí šetrné a efektivní léčení při jakýchkoliv kožních potížích.