Poptávám opravu kožené sedací soupravy

Poptávám opravu kožené sedací soupravy

Poptávám CN na opravu kožené sedací soupravy. Je propadlý jeden sedák.
Poptávka byla vložena dne:
01.10.2021 10:35

Platnost poptávky:
01.11.2021 06:33

Kontaktní osoba:
Martin Kouba

Kontaktní email:

Telefon:
+420 778 430 832

Okres:
Plzeň-sever

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory

Zakázková výroba čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory

Chcete oslnit nově příchozí hosty nebo klienty stylovým a luxusním čalouněným nábytkem? Obraťte se na firmu Tradicional, která vám na zakázku vyrobí nábytek pro reprezentativní prostory, jako jsou recepce hotelů, penzionů, podniků a firem nebo nábytek pro kanceláře. Navrhujeme a vyrábíme vysoce pohodlný a kvalitní čalouněný nábytek, který oslní všechny příchozí hosty nebo klienty. Zhotovíme sedačky, rohové sedací soupravy, křesla , židle a další kusy. Nábytek z dílny Tradicional se stane ozdobou reprezentativních prostor a vytvoří příjemné prostředí. Naši práci ocenili zákazníci nejenom z České republiky, ale i v Rakousku, Švýcarsku, Rusku, na Slovensku nebo dokonce ve Spojených arabských emirátech .


Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Chcete si nechat na míru vyrobit kožený nebo čalouněný nábytek pro Vaši kancelář? Hledáte výrobce čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory? Kontaktujte společnost Tradicional. Vyrábíme reprezentativní nábytek pro právnické kanceláře či soukromé pracovny. Elegance, pohodlí a nádech luxusu – to je nábytek pocházející z dílny firmy Tradicional. Na zakázku Vám vyrobíme pracovní křesla, kůží potažené židle do zasedací místnosti, či pohodlná čalouněná křesla.


Starému nábytku vdechneme nový život a eleganci pomocí čalounění a renovace

Starému nábytku vdechneme nový život a eleganci pomocí čalounění a renovace

Máte doma staré křeslo, židli, pohovku nebo postel? Nebo jste zdědili po příbuzných čalouněný nábytek, který se Vám stylově a barevně nehodí do domácnosti? Máme pro Vás jednoduché řešení. Obraťte se na ZUZI Home design v Ostravě a pomocí čalounění a rekonstrukce starého nábytku si nechte vytvořit ojedinělé a elegantní kousky do Vašeho interiéru. - rekonstrukce starého nábytku včetně čalounění - výroba čalouněných postelí - obnovení starších pohovek, židlí, křesel a dalšího čalounění Čalounění provádíme z vlastních i z donesených materiálů. Dopřejte si luxus z nábytku s duší a historií za rozumné ceny a navštivte nás. Pro dokonalý vzhled pomůžeme i doladit i polštářky na pohovky a lenošky a závěsy, které Vám ušijeme na míru.


Značkový čalouněný nábytek pro reprezentativní i soukromé interiéry

Značkový čalouněný nábytek pro reprezentativní i soukromé interiéry

Máte rádi originální a luxusní nábytek? Hledáte výrobce čalouněného nábytku, který vyrábí nábytek pro soukromé i reprezentativní prostory z nejluxusnějších materiálů? Obraťte se na truhlářskou a čalounickou dílu Tradicional – firmu, která si vydobyla renomé značky vyrábějící kvalitní a poctivý nábytek, který se stane ozdobou i těch nejluxusnějších interiérů. K potažení jednotlivých kusů nábytku používáme pravou italskou kůži a nejluxusnější látky německé výroby. Každý kus nábytku vznikl díky poctivé ruční práci truhlářů a čalouníků z naší dílny. Naše jednotlivé produkty jsou vždy originálem, který nikde jinde nenajdete.


Opravy a renovace čalounění starých kusů nábytku

Opravy a renovace čalounění starých kusů nábytku

Máte doma staré křeslo nebo sofa, které má nevzhledné čalounění? Hledáte firmu, která se postará o renovaci čalouněného nábytku? Čalounická dílna Tradicional vrátí lesk starému čalouněnému nábytku. Zrenovujeme čalounění židlí, křesel, sedaček, sofa i pohovek. Pro čalounění používáme ty nejkvalitnější látky německé výroby. Renovace nábytku je naší vášní a rádi pak vidíme spokojené úsměvy na tvářích majitelů renovovaného nábytku.


Čalounictví, renovace čalounění starožitného i zahradního nábytku, autosedaček, opravy autoplachet

Čalounictví, renovace čalounění starožitného i zahradního nábytku, autosedaček, opravy autoplachet

Čalounictví a Podlahářství Miloš Hummel je menší firma rodinného typu, která se specializuje na čalounění veškerého nábytku a autosedaček. Přečalouníme Vám sedací soupravu či rohovou lavici do kuchyně tak, aby vypadala opět jako nová. Postaráme se o Váš starožitný nábytek, který zrenovujeme a dáme mu nový nádech v podobě dobového čalounění. Pro naše zákazníky také provádíme čalounění sedadel na motorku, autosedačku či zahradní nábytek, jehož potah musí odolat náročným venkovním podmínkám. K našim neméně důležitým činnostem patří čalounění dveří a oprava autoplachet. Vyberte si z našeho vzorníku látek, potahů i koženky a my Vám z postaršího nábytku uděláme skoro nový.