Poptávám kominické práce

Poptávám kominické práce

Poptávám revizi komínů ve dvou rod.domech - novostavby. Uh.Brod-Újezdec.Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
30.09.2021 11:10

Platnost poptávky:
30.10.2021 11:07

Kontaktní osoba:
Karel Kubíček


Telefon:
+420 603 170 590

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Čištění, kontrola, revize komínů - vše vyřeší kominík z Kominictví Koníček

Kominictví Koníček provádí veškeré služby v oblasti komínů. Nabízí kominické práce, kontroly a čištění komínů dle vyhlášky, vložkování komínů i revize spalinových cest. Postará se, aby váš komín vždy bezpečně fungoval a splňoval všechny předpisy. Chcete předejít poruchám komínu? Hledáte osvědčeného kominíka? Obraťte se na Kominictví Koníček, který má dlouholeté zkušenosti v oblasti kominictví a s rekonstrukcí spalinových cest. Vždy vám zajistí bezproblémový a bezpečný provoz všech odtahů spalin. Kominické práce: - kontrola komínů dle NV 91/2010 Sb. - čistění komínů - kontrola komínových průduchů - revize spalinových cest - stavba nových zděných systémových komínů - vložkování komínů - montáže nových komínových systémů - montáž ocelových nerezových komínů - opravy stávajících komínových těles - poradenská činnost v oblasti kominictví. Nepodceňujte péči o komín. Pravidelná kontrola komínu se vám vyplatí. Profesionální kominické práce provádí kominictví Koníček, který působí v okolí Uherského Brodu a Uherského Hradiště.


Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Čištění komínů - odstranění nežádoucích sazí a usazenin z komínového průduchu a kouřovodu

Hledáte kvalitního kominíka? Potřebujete vyčistit komín a provést jeho údržbu? Oslovte opavskou firmu ZAMZE - spol. s r.o., která se postará o vše potřebné a důkladně odstraní nežádoucí saze a usazeniny z Vašeho komína. Čistíme komínové průduchy a kouřovody, které jsou za celou sezónu zaneseny nečistotami vzniklé při spalování tuhých paliv. V rámci čištění komínu Vám provedeme pečlivou kontrolu komínového tělesa a průduchu. Neváhejte a kontaktuje naši firmu, která Vám nabídne kompletní kominický servis od kontroly komínu přes zprůchodnění komína až po odstranění vrstvy sazí a kondenzátů. Veškeré práce provádíme kvalitně, v dohodnutém termínu a k Vaši spokojenosti.


Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Vrtání a vložkování komínů od profesionální kominické firmy

Hledáte kvalitní firmu, která provádí vložkování či vrtání komínů? Pak jste na správném místě. Společnost Komíny - Krby s.r.o. Luboš Czyž jsou profesionálové ve svém oboru a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně, společně se snahou vždy najít optimální řešení. Zajistí Vám vrtání komínů pro následné vyvložkování keramickými nebo nerezovými vložkami. Díky tomu, že se vrtání provádí za proplachu s použitím vody, nedochází k prašnosti a zároveň vzniká minimum vibrací zdiva a otřesů. Při vrtání nám pomáhá technologie Husqvarna a diamantové korunkové jádrové vrtáky. Maximální odchylka vrtu je 3-4 cm při délce vrtu 15 metrů. Zakázky realizujeme po celém Moravskoslezském kraji - v okresech Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Bruntál.


Kompletní kominické práce včetně revize, čištění a vymetání komínů

Kompletní kominické práce včetně revize, čištění a vymetání komínů

Potřebujete vyčistit komín? Hledáte firmu, která se postará o revizi komínu a spalovacích cest? Kompletní kominické práce poskytuje na Znojemsku firma Jaroslav Křivánek – KOMINICTVÍ s.r.o. Provádíme revize komínů a spalinových cest. Kolaudujeme nově postavené komíny. Postaráme se o vymetání a čištění komínů. Stavíme také nové komíny – naší specializací je stavba nerezových komínů značky Schiedel. Mimo jiné si umíme poradit se stavbou komínových systémů Helus, Ciko nebo Ekokomín.


Vložkování, frézování, revize komínů, renovace komínových průduchů od firmy s mnohaletou tradicí

Vložkování, frézování, revize komínů, renovace komínových průduchů od firmy s mnohaletou tradicí

Máte zastaralou komínovou vložku? Netěsnosti komínových průduchů i nedostatečný komínový tah vyřeší oprava nebo renovace Vašeho komínu. Firma s mnohaletou tradicí, Kominictví Marek Švécar se zabývá vložkováním, frézováním, revizí komínů a renovace komínových průduchů. Zastaralá a nefunkční komínová tělesa se nemusí bourat, my je renovujeme frézováním a vložkováním, což je finančně i časově méně náročné. Naše Kominictví garantuje úspěšnou realizaci každé rekonstrukce komínu, jeho plynulý a efektivní provoz a dlouhou životnost nově vyvložkovaného komína. Profesionální kominické práce provádí v Olomouci, Prostějově, Kroměříži, Přerově a Vyškově.


Stavba nerezových komínů a montáž kouřovodů u rodinných domů, rekreačních i průmyslových objektů

Stavba nerezových komínů a montáž kouřovodů u rodinných domů, rekreačních i průmyslových objektů

Potřebujete nový komín? Je stávající komínový průduch nevyhovující? Obraťte se na profesionály s mnohaletými zkušenostmi. Na dodávku a montáže nerezových a vícevrstvých komínů u rodinných domů, rekreačních i průmyslových objektů v Prostějově, Olomouci, Vyškově, Kroměříži a Přerově se specializuje společnost Kominictví Marek Švécar. Nerezové komíny je možné používat pro všechny druhy paliv a typy spotřebičů. Montáž je bezpečná a jednoduchá, okamžitá připravenost k provozu bez nutnosti základu. Použití je možné ihned po dokončení. Nerezové komíny instalujeme pro jakékoli rodinné domy, nízkoenergetické či pasivní domy, u rekreačních i průmyslových objektů a kotelen Komínový plášť dodáváme v různých odstínech a provedením. Nerezové komíny máme k vidění na naší prodejně na Trávnické ulici v Prostějově, kde se vám bude věnovat vyškolený prodejce. Navrhneme pro vás to nejlepší řešení, s ohledem na poměr ceny a kvalitu.