Poptávám rolovací vrata

Poptávám rolovací vrata

Poptávám rolovací vrata rozměr vrat ( stavebního otvoru) cca 343x235. podobá jako již máme - viz foto.
Poptávka byla vložena dne:
30.09.2021 10:27

Platnost poptávky:
30.10.2021 07:31

Kontaktní osoba:
Vladimíra Černá

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 069 692

Okres:
Hradec Králové

Obrázek:
Poptávám rolovací vrata

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Máte starou bránu či vrata, která potřebují opravit? Pokud jste z Opavy a okolí neváhejte navštívit firmu Večerek Tomáš, která se zabývá prodejem garážových vrat, bran, jejich příslušenstvím i náhradními díly pro opravy. V našem bohatém sortimentu naleznete: - samonosné systémy - petlice, rýgle - zámky, elektrozámky příslušenství - kolečka - stavební vložky - vodící profily - závěsy, panty, dorazy Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme! Pro více informací navštivte náš e-shop.


Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Zámečnické práce - Ploty, brány, zábradlí - kovovýroba

Firma HSV zámečnictví sídlí ve vlastním výrobním areálu v Jičíně. Firma se zabývá stavebně zámečnickou prací a v současnosti zaměstnává 5 zkušených pracovníků. Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR. HSV zámečnictví Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody.


Brány, garážová vrata, ploty, protipovodňové systémy Mnichovo Hradiště

Brány, garážová vrata, ploty, protipovodňové systémy Mnichovo Hradiště

Představujeme Vám firmu JaP - Jacina, s.r.o. v Mnichově Hradišti, která svoji činnost zaměřila na výrobu, montáž a servis vratových systémů. Jedná se o vjezdové brány, branky, garážové vrata a ploty. Součástí služeb nabízíme také protipovodňové systémy. Výroba, montáž, servis vratových systémů: - garážová vrata, sekční, výklopná, rolovací, křídlová, posuvná - brány, branky - ploty, kovové či plastové oplocení - protipovodňové systémy Naše společnost JaP - Jacina, s.r.o. sídlí v Mnichově Hradišti u Mladé Boleslavi a máme pokrytí po celé České republice a na Slovensku.


Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Rolovací mříže, rolety na míru a jejich pohony – pro zabezpečení vašeho obchodu

Řešíte zabezpečení vašeho obchodu? Tak navštivte naší firmu TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna. Dodáváme rolovací mříže a rolety na míru, jejich pohony, a také jinou automatizační techniku. Naše hliníkové rolovací mříže a rolety: - jsou barevné, dobře odolné, moderní, elegantní a maximálně průhledné - mají hladký eloxovaný povrch s řadou luxusních kovových odstínů Také u nás naleznete příslušenství, jako jsou pohony: - pro rolety a mříže malých i velkých rozměrů - s manuálním či elektronickým koncovým spínačem - s dálkovým ovládáním za příznivé ceny V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Mobilní ploty - plotové panely pro dočasné mobilní oplocení

Mobilní ploty - plotové panely pro dočasné mobilní oplocení

Potřebujete-li dočasně oplotit staveniště, sportoviště nebo jakýkoli jiný prostor, pak vyzkoušejte mobilní dočasné oplocení vyráběné firmou Ploty Gaves, které lze velmi rychle a snadno namontovat. Poskytnou Vám můžeme hned několik typů panelů mobilního oplocení s rozměry 3454 x 1200 mm. Tyto panely mají svařovaný trubkový rám a různé velikosti ok podle daného typu. Dodáme Vám i příslušenství k mobilnímu oplocení, jako jsou betonové nebo plastové patky, branky, otočný závěs, kolečko a spojovací prvky.