Poptáváme schodišťovou plošinu

Poptáváme schodišťovou plošinu

Poptávám cenovou nabídku pro schodišťovou plošinu přímou. Realizace v naší firmě ve Velkých Losinách. Délka vodících tyčí by byla ca 5m s uchycením do stěny. Nosnost 200-300 kg (pokud máte i jiné varianty, prosím uveďte možnosti). Účel plošiny : na plošinu by denně najížděl plošinový vozík o rozměru ca 100x70cm. Přepravovala by várnice s obědy do kuchyně, která je hned za rohem.
Rozměry schodiště: schodů 1, 4 m, převýšení ca 1, 65 m, délka vodících tyčí ca 5 m (rozměry jsou orientační).
Poptávka byla vložena dne:
29.09.2021 08:13

Platnost poptávky:
29.10.2021 07:30

Kontaktní osoba:
Hana Matýsová


Telefon:
+420 778 975 850

Okres:
Šumperk

Obrázek:
Poptáváme schodišťovou plošinu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Manipulační linky a technologie - pro potravinářský průmysl

Podnikáte v betonářském nebo potravinářském průmyslu? Potřebujete si pro Váš provoz koupit manipulační linku, techniku? Společnost TERAMEX s.r.o. v Hustopečích je tu právě pro Vás. Jsme dodavatelem manipulační techniky a dodáváme manipulační linky, které jsou složeny z jednotlivých strojů a každý stroj zastává svou funkci. Naše společnost se zaměřuje především na dodávku manipulačních linek do betonářského průmyslu a manipulačních linek do potravinářského průmyslu. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nás rovnou kontaktujte.


Plošinový vozík - nízká hmotnost, snadná manipulace, doprava zdarma

Plošinový vozík - nízká hmotnost, snadná manipulace, doprava zdarma

Pořiďte si kvalitní plošinové vozíky do skladů a prodejen na plných nebo dušových kolečkách od firmy Kovo Praktik s.r.o., která působí v Ostravě. Při výrobě využíváme jen kvalitní materiály a komponenty, dbáme na ověřené postupy, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhou žitnost našich produktů. Jistě u naších plošinových vozíku oceníte jejich lehké ovládání a nízkou hmotnost. Díky své robustní konstrukci jsou plošinové vozíky určeny do všech druhů provozů. Na přání Vám můžeme tyto vozíky lakovat v různých odstínech RAL. Kola vozíku jsou opatřeny jehlovými ložisky, díky kterým je zaručen tichý chod. Kolečka jsou navíc vybavená poklicí, která brání zanášení ložiska nečistotami a prodlužuje tak životnost kola. V sortimentu máme tyto plošinové vozíky: - stavebnicový s nosností 300 kg - standardní či nešpinivá kola - s nosností 300 kg - s dřevotřízkovou ložnou plochou - s nosností 400 kg - s plechovou ložnou plochou, vhodný i do těžkých provozů s vyšší vlhkostí - s velkou ložnou plochou na přepravu těžkých a objemných nákladů - pojízdná zasouvací plošina, která šetří prostor - z vysokopevnostní a voděodolné překližky - se skladacím madlem pro měnší náklady - kombinace rudlu a plošinového vozíku - s nosností 100 g - na dlouhý materiál. U nás si určitě vyberete ten správný vozík, který dokonale pokryje Vaše potřeby. Všechny vozíky expedujeme ihned s dopravou zdarma!!!


Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Potřebujete do Vaší firmy zakoupit vysokozdvižný vozík? Potom neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Moravia Manipul, s.r.o. v Brně působí v oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky. Dodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky VZV a další skladové techniky. Na výběr máte manipulační techniku renomovaných značek. Poskytujeme tyto služby: - prodáváme, servisujeme a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky - dodáváme nové i použité VZV, nové VZV renomovaných značek - poskytujeme krátkodobý a dlouhodobý pronájem VZV, přídavných zařízení k vozíkům - bazar a odkup manipulační techniky a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina na vyvýšená podlaží - kompletní dodávka na klíč

Vertikální zvedací plošina VPM 250 je vhodná pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu - kompletní dodávku na klíč, včetně projektové dokumentace, montáže, revize a uvedení do provozu vám zajistí společnost MANUS Prostějov, spol. s r.o. Vertikální zvedací plošina VPM 250 - popis: - nenáročná údržba, snadné ovládání, spolehlivý provoz - možnost instalace do nových i stávajících objektů, ale i vnitřního a venkovního prostředí - vybavena certifikátem typu TÜV CZ s.r.o. a splňuje všechny současně platné normy a předpisy včetně požadavků vyhlášky č. 398/2009 Sb. Dle dohody také provedeme různé úpravy dle potřeb zákazníka: - záložní zdroj pro případ výpadku elektrické energie - různé druhy ovládání plošiny - úpravy rozměrů přepravní desky plošiny - hlasitý telefon. Vertikální zvedací plošiny jsou snadným řešením architektonických bariér schodišť, balkónů, teras nebo svahů pro imobilní osoby. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Skladová dopravní technika, závěsné dopravní systémy, pozemní dopravníky

Chropyňská strojírna je partnerem pro řadu automobilových společností. Dodává závěsné dopravní systémy a pozemní dopravníky, skladová dopravní technika tvoří také velký podíl zakázek. V oboru výroba a instalace dopravní techniky máme dlouholeté zkušenosti. Dodáváme dopravní systémy na klíč, které slouží pro přepravu velkých dílů (např. karoserií, dveří auta apod.) Produkce: - závěsné dopravní systémy - pozemní dopravníky - skladová dopravní technika. Dodáme i jednoúčelové stroje pro různá odvětví i pro oblast automobilového průmyslu. Mezi naše partnery patří Škoda Mladá Boleslav, Renault Maubeuge, VW Bratislava, Chrysler Singelfingen, Volvo Gent, Opel Bachum, KIA Žilina, Saab Trollhätten i další. Sídlo: Komenského 75, Chropyně - Zlínský kraj.


Šikmé schodišťové plošiny pro vozíčkáře na přímá, točitá a lomená schodiště - výroba

Šikmé schodišťové plošiny pro vozíčkáře na přímá, točitá a lomená schodiště - výroba

Šikmé schodišťové plošiny jsou vhodné a především bezpečné pro imobilní osoby. Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o.je specialistou ve výrobě bezbariérových přístupů do bytových i nebytových prostor. Zajistí vám kompletní dodávku plošin pro vozíčkáře na klíč. Šikmá schodišťová plošina CPM 300 je určena pro přepravu na přímých, točitých a lomených schodištích. Schodišťová plošina CPM 300 - kompletní dodávka na klíč: - jednoduché ovládání, snadná údržba a spolehlivý provoz - vhodná na přímá, točitá a lomená schodiště - lze instalovat do vnitřního i venkovního prostředí. Na schodišťové plošiny samozřejmě poskytne záruční i pozáruční servis a také je možné na přání provést různé nadstandardní úpravy a doplňky.