Zemiaky

Zemiaky

Predmetom zákazky je dodávka potravín - zemiaky, mrazená hydina a ryby, vajcia, sterilizované ovocie a zelenina, mlieko a mliečne výrobky, mäso a mäsové výrobky, vrátane dopravy do miesta dodania pre Univerzitnú nemocnicu Martin.
Kvalita tovaru musí zodpovedať príslušnej štátnej alebo vnútropodnikovej norme, tovar musí
byť zdravotne a hygienicky nezávadný, v I. akostnej triede.
Predmet zákazky je rozdelený do šiestich samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť alebo jednu ponuku na viacero ucelených častí
alebo jednu ponuku na celý predmet zákazky (časti č. 1 - č. 6). Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača pre každú ucelenú časť zvlášť.
Uchádzač v rámci ucelenej časti, na ktorú predkladá ponuku, musí splniť požadovanú špecifikáciu zadefinovanú v rámci jednotlivej ucelenej časti.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2021 07:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica Martin

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica Martin

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Jesenská, Ing. Monika Klobušická

Zadavatel telefon:
+421 434203312 / 434203597

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unm.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Farma Jandrt ekologické zemědělství Šumperk, produkce BIO potravin, BIO brambory, seno

Farma Jandrt ekologické zemědělství Šumperk, produkce BIO potravin, BIO brambory, seno

Představujeme Vám firmu Farma Jandrt s.r.o. z okresu Šumperk, která svoji činnost zaměřila na ekologické zemědělství. Naše farma má ideální podmínky pro pěstování brambor, chov skotu a pro hospodaření na rozsáhlých loukách a pastvinách. Věnujeme se produkci BIO produktů, které neobsahují žádné nepovolené látky. Naše certifikované BIO produkty jsou brambory, skot, senáž a seno. Naše farma Jandrt se úspěšně věnuje chovu krav bez tržní produkce mléka a malému chovu koní. Pokud Vás naše ekologické zemědělství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Habartická 31, Hanušovice, Šumperk.


Kvalitní sadbové a konzumní brambory českého původu - rozvoz, pro uskladnění

Kvalitní sadbové a konzumní brambory českého původu - rozvoz, pro uskladnění

Máte zájem o poctivé brambory? Na jejich prodej a rozvoz se zaměřuje naše firma Drago spol. s r.o., působící v Olomouci, Přerově, Zlíně a Uherském Hradišti. Specializujeme se na certifikované sadbové brambory v B stupni množení, které pochází výhradně z České republiky. Sadbové brambory dodáváme v 25 kg balení, některé odrůdy po 10 kg. Provádíme testování brambor proti chorobám a garantujeme pěstitelům vysoký výnos. Mezi naše dodavatele patří například Agra HB a Medipo Agras Havlíčkův Brod nebo Europlant šlechtitelská, spol. s.r.o. z Prahy. Skladem máme bezkonkurenční škálu odrůd, varné typy a stupně ranosti (A pevné a lojovité k vaření a do salátů, B univerzální ke konzumaci, C měkké pro přípravu kaší, D silně moučnaté pro průmyslové zpracování). Některé odrůdy lze zakoupit bez objednání na jedné z našich prodejen. Navštivte náš e-shop a vyberte si ze široké škály sortimentu. Na www stránkách rovněž naleznete přehled obcí, kde v blízké době rozvážíme.


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Chcete ušetřit čas pomocí zeleniny, kterou už budete mít očištěnou, oloupanou a připravenou k použití? Využijte služeb firmy Dunaj - Ostrava CZ s.r.o., zabývající se distribucí gastro polotovarů. Díky našim polotovarům si zkrátíte dobu příprav jídel v nemocnicích, restauracích, jídelnách a jiných gastro zařízeních. Všechny polotovary jsou vakuově balené a tím zaručujeme jejich stálou svěžest. Můžete si u nás objednat: - zelenina na svíčkovou - zelenina na bramborový salát - mrkev, brambory, petržel, celer, kapusta, zelí, červená řepa. Zeleninu Vám upravíme dle Vašeho přání - kostky, plátky, nudličky a dodáme v syrovém či vařeném stavu. Distribuci provádíme po Moravskoslezském, Jihomoravském i Olomouckém kraji, tak neváhejte a kontaktujte nás!


Objednávky na podzimní samosběr brambor Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí

Objednávky na podzimní samosběr brambor Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí

Představujeme Vám firmu SILYBA a.s. Dolní Dobrouč, která se zabývá zemědělskou výrobou včetně podzimního samosběru brambor. Objednávky a hotovostní zálohy na podzimní samosběr brambor, budou přijímány v měsíci březnu od 1.3. do 31.3. přes výdejní okénko v přízemí budovy firmy SILYBA a.s. Dolní Dobrouč. Vyhrazené jsou pouze tyto dny: PONDĚLÍ a STŘEDA 8:30 - 11:00, 13:00 - 16:00 hod Pokud Vás náš samosběr brambor zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu v rouškách na adrese Dolní Dobrouč 110, okres Ústí nad Orlicí.


Krouhání zelí - prodej krouhaného zelí na nakládání, pěchování přímo do zeláků

Krouhání zelí - prodej krouhaného zelí na nakládání, pěchování přímo do zeláků

V Talašově zahradnictví již jsme připraveni na sezónu krouhání zelí. Prodej krouhaného zelí na nakládání zahájíme začátkem října. Hlávkové zelí, které pěstujeme v Tlumačově na tříhektarovém poli, je velmi vhodné na výrobu kvašeného. Sklízíme jej každý den, aby bylo co nejčerstvější. Pokud nemáte svůj osvědčený recept na kysané zelí, připravíme Vám jej ochucené podle přání. Dokonce je možné Vám jej nacpat přímo do přivezených zeláků a Vy můžete za měsíc už konzumovat. Krouhat budeme po-pá 8-16, so 8-10.30. Konec sezóny upřesníme, končíme zhruba v půli listopadu. Pokud se nechcete pouštět do vlastního kvašeného zelí, můžete zakoupit naše kysané na firemní prodejně Květinářství FLORISTY - Zlín, třída Tomáše Bati 1545, nebo u našich odběratelů v regionu. Další prodejci: - Farma krám - Otrokovice, Tylova - Dary kraje - Zlín, Kvítková 2898 - Regionální potraviny Z dědiny - Malenovice, Tř. Tomáše Bati 398 OC Terno - Biomarket U zeleného stromu - Zlín, Náměstí Míru 65 nebo Uherské Hradiště, Havlíčkova 3. - Zdravá výživa u Kozlíka - Holešov, Palackého náměstí 545.