Poptávám zapůjčení vysavače

Poptávám zapůjčení vysavače

Potřebuji půjčit vysavač, který zvládne vysátí jemného prachu z odstranění vybroušených spár dlažby
Poptávka byla vložena dne:
27.09.2021 12:51

Platnost poptávky:
27.10.2021 12:51

Kontaktní osoba:
Dagmar Kořínková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 730 732 160

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úklidová technika Praha, dezinfekce prostor pomocí stroje i-fogger, velký objem nádrže, účinný stroj

Úklidová technika Praha, dezinfekce prostor pomocí stroje i-fogger, velký objem nádrže, účinný stroj

Dezinfekce uzavřených prostor, intenzivní dezinfekce v místech s hustým provozem, dezinfekce kanceláří, učeben, obchodů, restaurací, divadel, kina, veřejných dopravních prostředků, to vše i mnohem víc zajistí firma i-teamcz s.r.o. z Prahy. Jsme výhradní zástupci pro ČR a SR. Pomocí i-fogger můžete dezinfikovat veškeré uzavřené prostory. Inovativní úklidová technika i-fogger šetřící Váš čas, peníze a životní prostředí. Objednejte si bezplatnou prezentaci a předvedení strojů přímo ve vašich prostorech! Kontaktujte firmu i-teamcz s.r.o. z Prahy.


TOI CARE - nejlepší dezinfekční stojan na trhu - bezpečná dezinfekce rukou přesně tam, kde je potřeba

TOI CARE - nejlepší dezinfekční stojan na trhu - bezpečná dezinfekce rukou přesně tam, kde je potřeba

Představujeme Vám TOI CARE - nejlepší dezinfekční stojan na trhu. Díky bezkontaktnímu použití nožní pumpou, je ideální na stavby, různá akce, do supermarketů a hypermarketů, pro obchodní domy, hobby markety, benzinové pumpy, tak i pro další veřejný sektor. Díky kompaktním rozměrům a robustní konstrukci je flexibilní, umožňuje rychlou a bezpečnou dezinfekci rukou přesně tam, kde je potřeba. Dezinfekční stojan lze umístit uvnitř i vně budov. 10 litrová nádrž na dezinfekci rukou patří k největším na trhu. Stojan nepotřebuje připojení na elektrickou síť ani baterie a nepotřebuje žádné montážní práce. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.


Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Pružinový komínový kartáč a růžice pro razantní až frézové vyčištění komínů

Komínová růžice pružinová a komínový pružinový kartáč, jsou naše novinky na trhu představující razantní, až frézové vyčištění kouřovodů – komínů. Tyto produkty dokážou vyčistit a odstranit zadehtované komíny i velké nečistoty. Společnost KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o. poblíž Opavy, Vám vyrobí a zajistí nejnovější technologie pro čistotu kouřovodů. Komínová růžice pružinová kruhová: materiál: ocel, nerez popis: Růžice s kruhovým uchycením pružiny. Čištění vzniká točivým pohybem růžice, díky kterému jsou obrušovány nečistoty. Komínový kartáč pružinový: materiál: ocel, nerez Popis: Nerezový kartáč s tvrdými ocelovými štětečky. Slouží k čištění velmi znečištěných až zadehtovaných komínů. Vyrábíme a dodáváme komínové kartáče pro šetrné ale stoprocentně účinné čištění komínů.


Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen

Zpracování sběrového textilu ze zahraničí Liberec, čistící hadry k čištění strojů, do autodílen

Představujeme Vám firmu Ragtex s.r.o. z okresu Liberec, která svoji činnost zaměřila na zpracováním sběrového textilu, dováženého ze zahraničí. Dále nabízíme čistící hadry k průmyslovému čištění. Nabízíme čistící hadry : - k čištění strojů - do autodílen - pro strojní výrobu - mycí prostředky - leštící hadry pro dřevovýrobu - pro další využití v jiných provozech Pokud Vás naše zpracování sběrového textilu nebo čistící hadry zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poustka 96, Višňová, okres Liberec.


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Profesionální čištění podlah i koberců za pomocí parního přístroje bez chemikálií

Profesionální čištění podlah i koberců za pomocí parního přístroje bez chemikálií

Potřebujete pořádně vyčistit koberce v domácnosti či ve firmě? Zbavit virů a bakterií podlahové plochy? Hledáte rychlou a účinnou metodu vyčištění čalouněných sedaček? Oslovte společnost Lumír Sokol s.r.o., která se postará se svým týmem o důkladné vyčištění podlah, koberců, čalouněného nábytku i oken za pomoci parním přístrojem v okolí Havířova i Karviné. Čištění párou je ekologické, bez použití chemických přípravků. Svou práci odvádíme rychle a díky parnímu čištění i důkladně. Nejen že vrátíme nový vzhled kobercům a sedačkám, ale především zbavíme veškeré povrchy bakterií a virů. Parním přístrojem není problém i umytí oken a vyčištění spár v koupelně. Úklid provádíme ve zdravotnických zařízeních, ordinací, ve školách i školkách, firmách, ale postaráme se o úklid i bytových domů. Cenu za úklid Vám vypočítáme a sdělíme předem.