Genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka

Genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka

Predmetom zákazky je genotypovanie holsteinského plemena hovädzieho dobytka založené na genomických testoch s minimálnou hustotou 9K SNP informácií (9 tisíc SNP záznamov).
Počet genotypovaných zvierat: maximálne 4 800 ks.
Veřejná zakázka vložena:
27.09.2021 11:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 14:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uniag.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85200000-1
Veterinárne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kastrace, očkování psů, koček-veterinární klinika

Kastrace, očkování psů, koček-veterinární klinika

Na veterinární klinice Mlejnský Uherské Hradiště provádíme očkování psů i koček, kastrace, ošetření tržných ran. Poskytujeme kompletní veterinární služby pro veškerá drobná zvířata. Služby: - očkování, vakcinace pro psy a kočky - kastrace psů, koček - čipování zvířat i vystavení pasu - odstraníme zubní kámen u psů - ošetření a léčení v oboru interna, chirurgie, ortopedie, gynekologie, oční, urologie - prevence - sono, RTG, EKG - laboratorní vyšetření, odběry krve a moči. Pohotovostní služba funguje na telefonním čísle +420725761501.


Nastal čas na pravidelné prohlídky vašeho zvířete

Nastal čas na pravidelné prohlídky vašeho zvířete

Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš Jablonec nad Nisou Začněte včas s pravidelnými lékařskými prohlídkami u vašeho zvířete. Jsme vám nápomocni s vyšetřením, které může včas odhalit či zabránit pokročilým stádium nemoci. Veterinární prohlídka obsahuje: roční preventivní očkování odčervení od parazitů ošetření zubního kamene stříhání drápů vyšetření krve Pokud nechcete nic ponechat náhodě, pak přijďte k nám do ordinace, kde provádíme pravidelné prohlídky zvířat. V naší Veterinární ordinaci MVDr. Baudyš Jablonec nad Nisou najdeme cílené řešení pro zdraví Vašich zvířátek.


Veterina, veterinární klinika Uherské Hradiště-zkušený veterinář MVDr. Mlejnský

Veterina, veterinární klinika Uherské Hradiště-zkušený veterinář MVDr. Mlejnský

Kompletní péči pro domácí mazlíčky a veškerá drobná zvířata v okr. Uherské Hradiště zajišťuje Veterinární klinika Mlejnský. MVDr. Radomír Mlejnský je zkušený veterinář. Veterina je na adrese Uherské Hradiště, Revoluční 1506. Zajištěna je i pohotovostní služba na telefonním čísle +420725761501. Poskytujeme tyto služby: - prevence, ošetření a léčení - vakcinace, očkování pro psy i kočky - kastrace u psů, koček - čipování zvířat i vystavení pasu - interní péče, chirurgie, ortopedie, gynekologie, oční, urologie - veterinární stomatologie i zubní chirurgie - sono, RTG, EKG - odběry a laboratorní vyšetření krve a moči - nutriční poradenství. Nabízíme na prodej léky a krmiva pro zvířata.


Veterinární péče, očkování, prevence Česká Lípa

Veterinární péče, očkování, prevence Česká Lípa

Veterinární ordinace SLOVANKA Česká Lípa Ošetřujeme veškerá zvířata, malá i velká, domácí, hospodářská i exotická. Jsme schopni za Vámi přijet na farmu, statek či jiný areál, kde se zvířata nachází. Na objednání přijedeme ambulantně i k Vám domů. Zajišťujeme veškerou veterinární péči jako: aplikace přípravků proti klíšťatům povinné očkování zvířat prevence a odčervování parazitů aplikace mikročipů odstraňování zubního kamene Po 7,30 – 9 Út 7,30 – 9 16 – 18 St 7,30 – 9 16 – 18 Čt 7,30 – 9 16 – 18 Pá 7,30 – 9 16 – 18 So 16 – 18 Ne 16 – 18 Naše veterinární služby poskytujeme v okolí Česká Lípa, Nový Bor, Cvikov, Žandov, Mimoň, Manušice, Častolovice, Skalice u České Lípy, Sloup v Čechách, Horní Libchava, Volfartice, Kamenický Šenov.


Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro všechny druhy zvířat

Alternativní medicína, biorezonanční přístroj Bicom a terapie pro všechny druhy zvířat

Pokud Vašeho zvířecího mazlíčka trápí jakékoliv onemocnění obtížně řešitelné klasickou terapií nebo fyzické potíže, psychické trauma nebo psychosomatické symptomy, účinnou metodu řešení těchto problémů představuje alternativní medicína. Poradenství v této oblasti Vám poskytne Veterinární nemocnice MVDr. Radomíra Hynara s.r.o. v Opavě, která se postará o všechna zvířata nejen z okolí Opavy, ale také z Ostravy, Bruntálu, Olomouce, Brna, Nového Jičína a dalších regionů celé ČR. V rámci veterinární alternativní medicíny používáme následující metody: - bicom - biorezonanční terapii - homeopatii - fyzioterapii - léčení rostlinami - léčebná rehabilitace - laser, mnagnetoterapie a bicom Pro naše zvířecí pacienty je v naší veterinární nemocnici k dispozici i zdravotní veterinární poradna. K vyšetření zvířat používáme také biorezonanční metodu Bicom, který dokáže odhalit skryté a skutečné příčiny onemocnění zvířat. Máte-li zájem se dozvědět více o alternativní medicíně, zavolejte nám nebo nám napište pomocí online poradny, kterou naleznete na našich webových stránkách.


Chirurgické zákroky očí u zvířat - nový operační mikroskop TERA-21

Chirurgické zákroky očí u zvířat - nový operační mikroskop TERA-21

Mnoho psů i koček trápí problémy se zrakem, v regionu Zlínský kraj se nyní jejich majitelé mohou obrátit na Veterinární kliniku Mlejnský Uherské Hradiště. Klinika pořídila nový operační mikroskop TERA-21 pro chirurgické zákroky očí a víček u zvířat. Pro náročné operační zákroky očí u zvířat je touto technologií v ČR vybaveno pouze několik veterinárních klinik. Díky modernímu operačnímu mikroskopu řešíme mnoho očních vad a problémů se zrakem zvířat: - vyšetření víček, slzného ústrojí - vyšetření rohovky, čočky a duhovky - operace víček a očí - plastické operace víček - operace ektopia a entropia - operace šedého zákalu - neurochirurgické operace.