Zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Kraje Vysočina

Zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Kraje Vysočina

Předmětem veřejné zakázky je zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Kraje Vysočina v souladu s § 84 odst. 2 písm. b) zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o zdravotních službách“). Bližší podrobnosti a požadavky vztahující se k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny zejména v návrhu smlouvy o zajištění prohlídek těl osob zemřelých mimo zdravotnická zařízení na území Kraje Vysočina (obchodní podmínky), která je přílohou zadávací dokumentace č. 6.
Veřejná zakázka vložena:
27.09.2021 09:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Kraj Vysočina

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
25.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kraj Vysočina

Zadavatel IČ:
70890749

Zadavatel ulice:
Žižkova 1882/57

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Bc. Miroslav Křížek

Zadavatel telefon:
+420 564 602 456

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.kr-vysocina.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85323000-9
Zdravotnické služby veřejnosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní zdravotní péče o děti od narození do 19 let

Komplexní zdravotní péče o děti od narození do 19 let

Hledáte pro své dítě nejlepší zdravotní péči? Naše společnost MALÉ ZDRAVÍ a.s. poskytne Vašemu dítěti tu nejkvalitnější zdravotní péči. Nabízíme Vám služby na našich pobočkách po celé České republice. Nejmodernější přístroje, příjemný personál, rozšířená pracovní doba a objednávkový systém bez zbytečného čekání. To je MALÉ ZDRAVÍ a.s. Vše je navíc hrazeno ze zdravotního pojištění. Naše ambulance praktických lékařů pro děti a dorost Vám nabízí preventivní programy, očkování, diagnostiku akutních a chronických onemocnění, soustavnou odbornou péči o dlouhodobá onemocnění, nastřelování náušnic i konzultační činnost. Při registraci navíc dostanete dárek. V případě problémů je Vám k dispozici naše zákaznická linka. Poskytujeme zdravotní služby na špičkové úrovni a řadu dalších výhod. Jsme tu pro Vaše děti.


Moderní praktická ordinace Liberec

Moderní praktická ordinace Liberec

Pokud jde o zdraví, vše začíná u vašeho obvodního lékaře. Ne každému se povede najít spolehlivého a profesionálního praktika. Pokud stále hledáte, a ještě jste nenašli to co potřebujete, určitě zvolte naši libereckou ordinaci MUDr. Zuzany Kofferové. Poskytujeme praktickou lékařskou péči pro dospělé. Pacienti u nás mohou využívat všech základních lékařských služeb. Provádíme jak preventivní, tak i akutní zdravotní prohlídky, také u nás probíhají odběry krve, aplikace povinných i dobrovolných vakcín. Na přání pacientů vystavujeme zdravotní potvrzení pro zaměstnavatele, pojišťovny, autoškoly a mnoho dalších. Dle potřeby realizujeme odborná vyšetření, nebo vystavujeme doporučení k další odborné léčbě. Ordinace je otevřena denně, ordinační hodiny se ovšem liší, informujte se na telefonní čísle nebo e-mailové adrese. Nečekejte déle a zaregistrujte se u nás! Nejlepší péče pro vaše zdraví.


Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG

Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG

Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek & MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o. České Budějovice Nabízíme komplexní služby všeobecného lékařství pro dospělé. Provádíme preventivní prohlídky, různé nadstandardní očkování, na vyžádání vystavujeme potvrzení a další. Služby praktického lékaře v Českých Budějovicích: - nadstandardní očkování - potvrzení na vyžádání - závodní péče - glukometr - INR - EKG - vyšetření stolice na okultní krvácení - ABI - vyšetření cév dolních končetin - tlakový holter - 24 hodinové měření tlaku - infuze - homeopatie.


Zdravotní praktická ordinace Šumperk

Zdravotní praktická ordinace Šumperk

Hledáte si nového praktického lékaře ve městě Šumperk? Hned vám poradíme! Zaregistrujte se u nás – v ordinaci MUDr. Lenky Kopecké. Nabízíme lékařské služby v oblasti praktické medicíny pro dospělé. Pokusíme se vyřešit jakýkoliv zdravotní problém, se kterým nás navštívíte. Provádíme zdravotní prohlídky všeho druhu. Dojít můžete na prevenci, s akutním problém nebo jen pro radu ohledně vašeho zdravotního stavu. Vždy najdeme společně nejlepší řešení. Buďto ho vyřešíme u nás v ordinaci, nebo vás odešleme k odbornému lékaři. Zrealizujeme odběry krve, aplikace povinných i dobrovolných očkovacích dávek. Vystavíme vám potvrzení o vašem zdravotním stavu pro zaměstnavatele, pojišťovny nebo třeba autoškoly. Ordinujeme v různých denních hodinách, rozvrh ordinačních hodin naleznete na internetových stránkách našeho zařízení. Pokud se rozhodnete nás kontaktovat, využijte telefonního čísla, emailové adresy, anebo webového formuláře.


Praktický lékař pro dospělé ve Frýdku – Místku

Praktický lékař pro dospělé ve Frýdku – Místku

Hledáte nového praktického lékaře ve Frýdku – Místku? Využijte služeb naší ordinace MUDr. Marie Stivarové. Poskytneme Vám kompletní lékařské služby v oboru praktického lékařství. Vstřícný a individuální přístup je u nás samozřejmostí. Nabízíme i možnost návštěvní služby přímo u pacientů. Naši ordinaci MUDr. Marie Stivarová najdete přímo v budově polikliniky na ul. 8. pěšího pluku č. 85 ve Frýdku Místku. V naší plně vybavené moderní ordinaci jsme pro Vás každý všední den. Pokud potřebujete pravidelnou preventivní prohlídku, CRP test, změřit hladinu cukru v krvi, vyšetření HbA1c nebo Vás trápí nemoc či potřebujete ošetřit, neváhejte a přijďte k nám, rádi Vám pomůžeme.


Poskytovatel praktického lékařství pro dospělé v okrese Klatovy

Poskytovatel praktického lékařství pro dospělé v okrese Klatovy

Bydlíte v okrese Klatovy? Ve městě Sušice? Hledáte pro sebe nebo své blízké praktického lékaře? Nebo nejste momentálně nespokojeni se svým stávajícím? Nabízíme Vám naše služby, služby lékařky MUDr. Olgy Nikodemové, odbornice ve svém oboru. Pacientům nabízíme velmi široké spektrum služeb v oboru praktického lékařství. Od preventivních prohlídek, přes různá vyšetření a odběry, po vystavení veškerých potřebných potvrzení, jako jsou vstupní prohlídka potřebná pro nového zaměstnavatele, potvrzení k řidičskému průkazu, formuláře pojistných událostí, či průkaz potravinářský. Také provádíme očkování, o vakcínách Vás budeme pravidelně informovat. Ke každému pacientovi máme volíme osobní přístup. Naše ordinace je otevřena denně od 7:00 do 13:00, čtvrtky dokonce do 18:00. Informujte se nebo přijďte rovnou na polikliniku na adrese Náměstí Svobody 2 v Sušicích. Poskytneme Vám veškeré potřebné informace k registraci a spolupracujícím pojišťovnám.