Rámcová dohoda na dodávku taktických vest

Rámcová dohoda na dodávku taktických vest

15 tis. ks taktických vest
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2021 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
61 983 471 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
00007064

Zadavatel ulice:
Poštovní schránka 160

Zadavatel PSČ:
160 41

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ing. Martin Šlemer

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.mvcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zpravodajské zabezpečení, systémy ochrany a rádiové rušení

Zpravodajské zabezpečení, systémy ochrany a rádiové rušení

Potřebujete pro výkon své pracovní činnosti vojenské sledování či rádiové rušiče? Jste státní bezpečnostní či vojenská složka? Tak tyto potřebné produkty nakupujte u naší společnosti URC Systems, spol. s r.o. Naše společnost se více jak 20 let specializuje na výzkum, vývoj a výrobu softwarových a hardwarových produktů pro rádiový průzkum, sledování a rušení a také bezpečnost. Naše portfolio produktů je široké, kde je také zpracování zabezpečení, programové vybavení, operační pracoviště, aplikace. Produkty nachází využití v mnohých řešení a systémech nebo také samostatně. Různá řešení můžete najít na naších webových stránkách, kde také najdete veškeré podrobnosti všech produktů. Tak neváhejte a kontaktujte nás, sídlo firmy máme v Prostějově a dalších pět poboček po celé ČR.


Náhradní díly a příslušenství k lukům - šípy a luky pro nováčky i pokročilé!

Náhradní díly a příslušenství k lukům - šípy a luky pro nováčky i pokročilé!

Jsme česká firma pod vedením zkušeného pana Jakuba Matyáška zabývající se prodejem luků, kuší a lukostřeleckého vybavení. Pan Jakub Matyášek je z Opavy a ručně vyrábí luky s moderními materiály a prvky. Můžete jej navštívit v kamenné prodejně nebo se podívat na jeho na eshopu JMA, kde najdete veškerý potřebný sortiment k lukostřelbě. Zároveň nabízí i poradenství při výběru vhodného materiálu pro začátečníky i závodníky, konzultace střelecké techniky pro začátečníky i špičkové závodníky. Nabízí a provádí taktéž servis a opravy luků, šípů i kuší. V e-shopu se nemusíte předem registrovat. Objednávku vyřizují co nejrychleji. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a rádi se k nám budete vracet.


Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Kompletní služby balistické ochranné laboratoře - zkoušky zbraní, ochranných materiálů

Hledáte profesionála v oblasti zkoušek zbraní a testování ochranných materiálů? Pak oslovte firmu Prototypa-ZM, s.r.o. z Brna, která zajišťuje komplexní služby balistické ochranné laboratoře. Provádíme odborné zkoušení zbraní, kazet i materiálů. Testujeme balistické kazety a náboje pro lovecké, sportovní a vojenské zbraně dle norem STANAG, MOPI, SAAMI, MIL, TP-VD, TPF a CIP (měření tlaku, rychlost a přesnost). Zkoušíme správné funkce a přesnost zbraní, rychlost střelby a sílu zpětného rázu. Dále se zaměřujeme na vývoj, výzkum a výrobu zařízení pro ochranné materiály na základě norem AEP-55, NIJ0101 a STANAG 2920. Naše balistické zkoušky zahrnují měření EPVAT kartuší, disperze, ručních palných zbraní včetně děl za běžných i složitých podmínek.


Prodej značkových zbraní, střeliv a doplňků přímo ve střelnici a e-shopu

Prodej značkových zbraní, střeliv a doplňků přímo ve střelnici a e-shopu

Chybí vám něco ve vaší střelecké výbavě? Vše potřebné prodává nejmodernější krytá střelnice Warzone s.r.o. z Blanska. Vybírat můžete osobně na recepci (prodejně), nebo v e-shopu. Objednané zboží dodáváme v okolí Brna, ale i po celé České republice. Skladem máme dlouhé a krátké zbraně a střelivo od ověřených značek BENELLI, KALAŠNIKOV, ČZ Strakonice, LAUGO, ŠKORPION, DRAGUNOV, ROSSI, TIKKA, BERETTA, SA58, WALTHER, V-AR, SKS-45, SIMONOV, SIG SAUER, PESERT EAGLE, AK-47, COLT, ALIEN, SMITH & WESSON, SVD, MAGNUM, BULL, STEYR, GLOCK, SAKO, EVO-3, FRANCHI, UZI, ŠPAGIN, MOSBERG. Některé typy zbraní vám po dohodě zapůjčíme. Zakoupit můžete důležité příslušenství a doplňky, jako jsou puškohledy, termovize, ochranné pomůcky (rukavice, neprůstřelné vesty, brýle), zaměřovače, tlumiče hluku, úložné trezory, oblečení, nože, noktovizor, noční vidění, optika a střelecký systém steel alive. K dispozici máme také speciální střelecké vozíky.


Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Opravy a servis vojenské techniky Prostějov, servis letadlových celků, vojenská technika

Představujeme Vám firmu FORTE a.s. Prostějov, která provádí servis a opravy vojenské techniky, které se používají k zabezpečení provozu pozemní vojenské techniky. Naše servisní služby slouží Armádě České republiky, ale také soukromým firmám, organizacím i jednotlivcům a fandům do vojenské techniky. Opravy a servis vojenské techniky: - protiletadlové raketové komplexy - obslužná a kontrolní zařízení - elektrocentrály - kompresory - letecká pozemní zařízení - rekonstrukce muzejních exponátů - ostatní technika a zařízení. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Mostkovice 529, Prostějov.


Lukostřelba, sportovní a rekreační střelba, dětské luky, silné luky, filmové rekvizity

Lukostřelba, sportovní a rekreační střelba, dětské luky, silné luky, filmové rekvizity

Začínáte se věnovat lukostřelbě či už jste tomu propadli a chcete si nakoupit nové vybavení? Jestli ano, v tom případě navštivte naši kamennou prodejnu nebo eshop JMA – Jakuba Matyáška, který nabízí veškerý potřebný sortiment k lukostřelbě. Prodáváme několik druhů ručně vyráběných luků určených jak k rekreační, tak ke sportovní střelbě. Vybrat u nás můžete od malých dětských až k silným lukům určeným pro dospělé. Nabízíme také luky, které skvěle doplní Vaše filmové rekvizity. Pracujeme s moderními materiály a je jen na Vás, který luk si vyberete. Pokud si nebudete jisti, který luk je pro Vás ideální tak Vám s výběrem pomůžeme a doporučíme ten nejvhodnější. Tak neváhejte a kontaktujte nás.