Dodávka odlitků II

Dodávka odlitků II

Předmětem veřejné zakázky je dodávka těles skeletu soustruhu FLEXI (modelu skeletu PROTOTYPU) v rámci projektu Nová generace univerzálních hrotových soustruhů řady FLEXI. Jedná se o odlitky související se stavbou skeletu PROTOTYPU stroje SUA125/4000 FLEXI.
Veřejná zakázka vložena:
27.09.2021 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Slovácké strojírny, akciová společnost

Originální záznam:

Okres:
Uherské Hradiště

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 950 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovácké strojírny, akciová společnost

Zadavatel IČ:
00008702

Zadavatel ulice:
Nivnická 1763

Zadavatel PSČ:
688 01

Zadavatel obec:
Uherský Brod

Kontaktní osoba:
Ing. Dušan Sedláček

Zadavatel telefon:
+420 602 963 102

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sub.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

TSS, spol. s r. o. Třebechovice pod Orebem specializujeme se na odlitky z šedé litiny, bronzu a hliníku. V naší soukromé strojírně vám na zakázku vyrobíme formy, strojní zařízení a přípravky, odlitky. Zakázky realizujeme dodaných podporovaných formátech CAD a softwaru - Parasolid, CATIA V5, IGES, DXF, DWG, STEP, VDA-FS, STL, SurfCam, SolidWorks, SolidCam, HSM Works. Zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků Obrábění odlitků, svařenců a dílů strojů, přípravků a lisovacích nástrojů Výrobu forem a kontrolních přípravků z Al slitin a technického dřeva


Slévárna, výroba a zpracování odlitků z barevných kovů Velim, umělecko-průmyslové odlitky

Slévárna, výroba a zpracování odlitků z barevných kovů Velim, umělecko-průmyslové odlitky

Představujeme Vám firmu Kolář J., v.o.s. Velim, která svoji obchodní činnost zaměřila na výrobu a zpracování odlitků z barevných kovů. Svým klientům nejen z okolí Kolína a Velimi zajistíme výrobu přesných kovových odlitků, jak pro umělecko-průmyslové účely, tak i pro automobilový nebo strojírenský průmysl. Dále se zabýváme zpracováním odlitků především ze slitin hliníku, mosazi nebo bronzu. Naše nejmodernější technologie nám umožňuje vytvořit odlitky nejrůznějších tvarů. To jistě ocení i ten nejnáročnější zákazník. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese tř. Krále Jiřího 247, Velim.


Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování

Tepelné zpracování kovů - žíhání, metarulgie, vytvrzování

Jeden z procesů co provádí firma Q.I.P. s.r.o. Brno u zákázkového kalení je i žíhání a vytvrzování. Žíhání provádíme za účelem zlepšení některých vlastností jako je povrchová tvrdost a odstranění účinků některých operací. Všechny tyto operace sledujeme na technologickém zařízení: -on-line režim monitorovacího systému technologických operací -elektronická archivace parametrů tepelného zpracování -doložení průběhů provedených procesů tepelného zpracování. Naše víceúčelové pece -zpracování v solných lázních: -kalení a žíhání s ohřevem v solné lázni do teploty 950 °C -termální kalení do solné lázně AS 140 v rozsahu teplot 160 °C - 180 °C -izotermické kalení a zušlechťování v solné lázni až do teploty 450 °C pro ocel, litinu a ADI -popouštění v solné lázni do 450 °C -maximální pracovní rozměr zařízení 600 x 500 x 750mm -ohřev v netoxické solné lázni (K750) -kalení do solné lázně AS 140, oleje nebo vody -vhodné pro tvarově náročné díly s rizikem vzniku deformací po tepelném zpracování -kusová i sériová výroba. Zpracování ve vzduchových pecích: -kalení a zušlechťování s ochlazováním do oleje a vody -nízko a vysokoteplotní popouštění, žíhání -tepelné zpracování se provádí na souboru komorových pecí - rozměr vsázky 600 x 500 x 1000 mm) a ve vozové peci - rozměr vsázky 2000 x 1000 x 550 mm. Tepelné zpracování Al- slitiny: -rozpouštěcí žíhání a vytvrzování -provádí se na souboru šachtových popouštěcích pecí - rozměr vsázky Ø 700 x 1000 mm) -nízkoteplotních popouštěcích pecích pro vytvrzování Al-slitin -rozměr vsázky 1500 x 1200 x 600 mm.


Tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů, zakázkové kalení

Tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů, zakázkové kalení

Jste-li z Brna a okolí a hledáte někoho kdo se zabývá tepelným či chemicko-tepelným zpracováním kovů, pak neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Q.I.P. s.r.o., sídlí v Brně na Sokolově ulici č.32 Zaměřujeme se na tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů a zakázkové kalení, zušlechťování, a popouštění. Naší další činností kterou provádíme je také cementace, nitrace, žíhání, povrchové kalení a další. V oblasti technologických zařízení, provádíme online režim monitorovacího systému technologických operací, elektronickou archivaci parametrů tepelného zpracování, a dokládáme průběh procesů, které byly provedeny. Více informací najdete na webových stránkách.


Výroba a prodej odlitků z hliníku Lelekovice, slévárna, obrobna a povrchové úpravy odlitků

Výroba a prodej odlitků z hliníku Lelekovice, slévárna, obrobna a povrchové úpravy odlitků

Představujeme Vám firmu KOVOLIT Česká, spol. s r.o. Lelekovice, která se specializuje na výrobu hliníkových odlitků litých do pískových forem a kokil. Výrobu zaměřujeme především pro strojírenské, textilní a stavební podniky. V případě požadavků zákazníků zajišťujeme výrobu mechanických součástek, ze všech druhů materiálů jako je Al, Ms, ocel, nerez, umělá hmota apodobně. Slévárna poskytuje odlévání do pískových forem a odlévání do kokil. Obrobna provádí CNC frézování a CNC soustružení. Technická příprava výroby zahrnuje veškeré povrchové úpravy. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Česká 16, Lelekovice.


Odlitky pro karoserie osobních vozů Liberec, lité součástky, komponenty, strukturální díly z ALU slitin

Odlitky pro karoserie osobních vozů Liberec, lité součástky, komponenty, strukturální díly z ALU slitin

Představujeme Vám firmu DGS Druckguss Systeme s.r.o. Liberec, která vyvíjí a testuje nové slitiny a procesy včetně tlakového lití. Lití pod tlakem se využívá zejména při sériové výrobě, kdy je ekonomicky vyrobeno velké množství stejnoměrných dílů s jemnou povrchovou úpravou. Metoda se používá při výrobě odlitků pro karoserie osobních vozů. Díky vysokému tlaku se vytvářejí i ty nejjemnější detaily. Výroba, činnost: - tlakové lití - tlakově lité součástky - komponenty z lehkých kovů - hliníkové slitiny - tlakové licí formy - strukturální díly z ALU slitin - odlitky pro karoserie osobních vozů. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Volgogradská 205, Liberec.