Poptávám ovocné stromky

Poptávám ovocné stromky

Poptávám stromek meruňky a sloupovitou jabloň - sladké plody.
Poptávka byla vložena dne:
29.09.2021 08:12

Platnost poptávky:
29.10.2021 07:33

Kontaktní osoba:
Jana Kravarová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 909 404

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Prodej oblíbených a žádaných vánočních stromků Kavkazská jedle na E-shopu i s frézováním kmínku

Přemýšlíte už nad vánočním stromečkem? Máte rádi živé husté stromečky, které umožňují pěkné ozdobení? Vyhovovalo by Vám si stromeček rychle a v klidu domova objednat a nechat si dovést až domů? Už jste viděli Kavkazskou jedli? Řadí se mezi oblíbené stromky, jeho obliba více a více roste. Pokud chcete vánoční stromeček přímo z plantáže, objednávejte na E-shopu společnosti Radhošťtrans s.r.o., kterou najdete ve Stříteži nad Bečvou, nedaleko Valmezu a Rožnova. Podívejte se na náš E-shop, kde si můžete vybrat mezi Kavkazskou jedli Premium či Top quality. Na výběr máte buď stromky do dvou metrů, nebo vyšší. Ke stromku si můžete zadat i možnost frézování kmínku na průměr 50 mm, aby se Vám snadno vešel do stojanu. Veškeré informace o cenách stromů, frézování i za dopravu, naleznete na našich webových stránkách. Stromky dopravujeme po celé České republice. Objednávat můžete i větší množství. Kavkazská jedle je poslední dobou velmi oblíbená pro svou pravidelnou stavbu, díky které získáte krásný vánoční stromek s rovnoměrným ozdobením. Kavkazská jedle navíc krásně voní a navodí v bytě kouzelnou atmosféru Vánoc.


Kanadské borůvky prodej Pardubice – nabízíme rozmanité druhy borůvek

Kanadské borůvky prodej Pardubice – nabízíme rozmanité druhy borůvek

Zahradnictví Havlíček Srch, Pardubice V našem zahradnictví naleznete široký sortiment ovocných stromků a keřů, dřevin, trvalek, bylinky, koření, trávy i kanadské borůvky. Také se specializujeme na množení a pěstování kanadských borůvek. Jsme schopni Vám je nabídnout v mnoha odrůdách během celého vegetačního období. Prodáváme je jako sazenice v kontejnerech. Neváhejte nás kontaktovat a nebo se přímo zastavit.


Prodej ovocných stromků a především kvalitně pěstovaných meruněk různých odrůd

Prodej ovocných stromků a především kvalitně pěstovaných meruněk různých odrůd

Pokud si chcete na svou zahrádku pořídit meruňku, neváhejte se obrátit na Zahradnictví URBAN v Želešicích. Toto zahradnictví s dlouholetou tradicí Vám nabízí hned z několika odrůd meruněk. Můžete si tak vybrat z podnoží: - ISTARA - Meruňkový semenáč - Myrobalán Nebo si vybrat některou z odrůd poloraných: - Lejuna - Legolda - Velkopavlovická - Maďarská - Goldrich - Marlen a odrůd pozdních: - Leala - Bergeron V zahradnictví URBAN rovněž připravují prodej původních českých odrůd jako Hajanská hraběcí, Viktoria Hamanova, Želešnická, Bohutická, Bohutická ananaska a Miroslavská. Pořiďte si i Vy na Vaši zahrádku některou z rozličných druhů meruněk a potěšte se tak v létě jejich báječnou a šťavnatou chutí. Pokud si nebudete vědět rady, jaký ovocný stromek nebo odrůda je vhodná, v Zahradnictví URBAN Vám rádi poradí.


Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Švestky, slivoně ovocné stromky, renklody, slíva - prodej

Hledáte zahradnictví, kde nabízí prodej vlastních ovocných stromků jako jsou švestky, slivoně, renklody? Pak navštivte ZAHRADNICTVÍ Urban v Želešicích u Brna. Naše ZAHRADNICTVÍ Urban se zabývá pěstováním a následným prodejem ovocných stromků slivoní, švestek. Nabízíme odrůdy švestek: -Čačanská lepotica, Gabrovská švestka, Stanley, Švestka domácí, Valjevka, Wangenheimova. Renklody: -Althanova, Zelená renkloda, Opál. Slíva: -Holywood. Pro více podrobností o slivoních a švestkách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu nedaleko Brna.


Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Výhodný prodej ovocných dřevin přímo z okrasného zahradnictví

Zahradnictví Havlíček Pardubice je zaměřeno na pěstování a prodej okrasných rostlin, dřevin, keřů, stromů, trvalek, bylinek i kanadských borůvek. Ovocné dřeviny V jarních a podzimních měsících v našem zahradnictví nabízíme široký sortiment ovocných dřevin: jádroviny – jabloně a hrušně peckoviny – třešně, višně, meruňky, broskve a slivoně drobné ovoce – maliník, ostružiník, malinoostružiník, rybíz, angrešt, rakytník, aronie, muchovník, kanadské borůvky, líska, josta, brusinky, vinná réva


Rodinné zahradnictví okres Semily

Rodinné zahradnictví okres Semily

Máte zahradničení jako svého koníčka? Milujete pěstování květin a rostlin? Nebo jste zahradním architektem? Nakupujte v našem zahradnictví, kde máme největší výběr a nejlepší ceny široko daleko. Krakonošovo zahradnictví je otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 15:30, v sobotu do 12:30 v Jilemnici. Zákazníci si mohou vybírat z bohaté palety zahradních i domácích rostlin. Pro představu, nabízíme okrasné květiny, keře a stromy, bylinky, trávy všeho druhy, trvalky, rostlinky pro vaši skalku, ovocné stromky a zahradní sazeničky, citrusovníky a spoustu dalšího nádherného sortimentu. Pokud se chcete prvně informovat, navštivte náš e-shop, kde naleznete kompletní sortiment i s cenami. Nákup pak můžete provést on-line, nebo přímo u nás. Přijeďte si udělat radost do Jilemnice, na adresu Kruh 82. Lze vytvořit i svůj webový účet a nakupovat z klidu a pohodlí domova. Informujte se na webu.