Samozavlažovacie nádoby – Hodžovo námestie

Samozavlažovacie nádoby – Hodžovo námestie

Predmetom zákazky je výroba a dodávka samozavlažovacích kvetináčov pre potreby Hlavného mesta SR. Podrobná technická špecifikácia jednotlivých tovarov je k dispozícii v súťažných podkladoch a v ich prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2021 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Hlavné mesto SR Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavné mesto SR Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Eva Sabová

Zadavatel telefon:
+421 259 356 272

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://bratislava.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16160000-4
Rôzne záhradnícke potreby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní grily a udírny pro profesionály i domácnosti

Zahradní grily a udírny pro profesionály i domácnosti

Potřebujete do Vaší restaurace či hotelu nový gril nebo udírnu? Chcete mít jistotu kvality a máte specifické požadavky? Naše společnost MK – GRIL Martin Kříž Vám je splní. Přizpůsobíme se Vašim přáním a požadavkům ohledně velikosti i uspořádání grilu. Nabízíme multifunkční gril, gril na sele či gyros nebo kovovou zahradní udírnu. Naše výrobky mají špičkovou kvalitu, proto jsou vhodné pro profesionální použití. Nabízíme klasické grily i grily se zadním topeništěm. Můžete si také pořídit gril lokomotivu pro grilování selátka nebo kýty. V případě zájmu či dotazu nás neváhejte kontaktovat. Pořiďte si nový gril od společnosti MK – GRIL Martin Kříž pro ten pravý kulinářský zážitek!


Kompletně smontované skleníky-výroba, montáž skleníků ve Zlínském, Olomouckém kraji

Kompletně smontované skleníky-výroba, montáž skleníků ve Zlínském, Olomouckém kraji

Pokud pořizujete skleník, můžete si usnadnit práci s montáží - firma Skleníky Bureš dodává kompletně smontované skleníky. Výroba je v Kroměříži, dodávky realizujeme především v regionu Zlínský, Olomoucký kraj. Jedná se o skleníky z čirého dutinkového polykarbonátu s hliníkovou konstrukcí, jsou tedy velmi lehké, lze je snadno přenést. Skleník kotvíme na betonovou podezdívku, nepotřebuje ovšem základnu, kotvení lze provést přímo na hlínu-do země. Standardní rozměr je 4x 2,5m, zajistíme ovšem výrobu dle individuálních zadání. Montáže a výroba: -skleníky z lexanu - výška u typu OBLOUK 2,2 m, u typu A 1,9 m. V ceně jsou dveře v předním čele a okno v zadním čele skleníku. Skleníky dopravíme kompletně smontované, pokud délka nepřesáhne 8m. Ohledně cenových nabídek volejte tel.: 606826822.


Pokládka umělého trávníku kolem bazénu - umělá tráva má přirozený vzhled, bezpečný povrch bez nutnosti údržby

Pokládka umělého trávníku kolem bazénu - umělá tráva má přirozený vzhled, bezpečný povrch bez nutnosti údržby

Pokud chcete na zahradě nebo v okolí bazénu mít přirozený povrch a neuchytil se Vám trávník, je tu řešení v podobě pokládky umělého trávníku. Především kolem bazénu je umělá tráva velmi populární, jde o měkký, bezpečný pochoz, téměř bez údržby - nepotřebuje vodu ani sekačku. V lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště můžete oslovit ohledně pokládky umělé trávy Podlahové studio Pavel Bradáč - EFEKT z Kunovic. Provádíme vyrovnání povrchu před položením umělého trávníku, dbáme na napojení umělé trávy k okolnímu terénu, aby vzhledově připomínal přírodní povrch. Výhody umělého trávníku: - odolný všem povětrnostním vlivům - nevadí slunce, horko, mráz, voda, vlhko, sníh - má drenážní kanálky - skvěle odvádí vodu.


Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny  - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Malosériová a zakázková výroba užitkové keramiky a kameniny - římské hrnce, džbány a jiné výrobky

Odolnou a designovou keramiku a výrobky z chemické kameniny dodává firma PKZ Keramika Poštorná a.s. Ta má s výrobou keramiky a kameniny dlouholeté zkušenosti. Vyrábíme malosériově a na zakázku užitkovou keramiku na vaše přání. Vyrábíme užitkovou keramiku, která je zdravotně nezávadná. Mezi naše výrobky patří velmi oblíbený římský hrnec, džbán na víno a na pivo, mušle pro koně, hranatá a kulatá výlevka, koryto pro hospodářské využití, umyvadla pro vestavění do koupelnového nábytku i stojánek na vánoční stromek a další výrobky z chemické kameniny. Také vyrábíme pro obce a města odpadkové koše i s erbem. Na vaši zahradu dodáme keramické truhlíky, květináče a vázy v různých velikostech a barevném provedení. Zadejte nám jakoukoli zakázku, rádi vám vyrobíme keramiku na zakázku.


Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Kruhové nebo sektorové postřikovače jsou ideální pro zavlažování zahrad a sadů

Ať už máte okrasnou zahradu, záhonky se zeleninou, ovocné sady nebo okrasný trávník určitě využijete pomoc při jejich pravidelném zalévání. Kvalitní a spolehlivé postřikovače Vám zajistí rovnoměrné zavlažování všech rostlinek, které Vám rostou na zahradě. Stačí navštívit e-shop české firmy Tafimex Trade s.r.o. a vybrat si, který postřikovač Vám bude nejlépe vyhovovat: - kruhové postřikovače - sektorové postřikovače - kruhový postřikovač se stojanem - sektorový postřikovač se stojanem - sektorový multifunkční postřikovač TOP Nebo si můžete přijít vybrat na naší prodejnu v Olomouci.


Prodej zahrádkářských a zahradnických potřeb, násad a nářadí Brno

Prodej zahrádkářských a zahradnických potřeb, násad a nářadí Brno

Sháníte-li v Brně prodejnu, kde najdete široký výběr ze zahrádkářských a zahradnických potřeb a doplňků, pak se neváhejte zastavit do našeho zahradnického centra v Modřicích! V našem sortimentu naleznete široký výběr zahrádkářských a zahradnických potřeb jako jsou třeba ochranné postřiky a prostředky proti škůdcům a chorobám rostlin, násady různých velikostí i délek, textilie tkané i netkané, různé nářadí, opory rostlin, rohože, ochranné pracovní rukavice aj. Prostředky máme jak chemické tak i ekologické na přírodní bázi. Pokud si sami nevíte při výběru rady, rádi Vám pomůžeme. Více informací naleznete na našich www.