Dodávka nového snežného pásového vozidla pre zimnú údržbu bežeckých stôp

Dodávka nového snežného pásového vozidla pre zimnú údržbu bežeckých stôp

Predmetom zákazky je dodanie snežného pásového vozidla pre zimnú údržbu bežeckých stôp, na úpravu homologizovaných lyžiarskych bežeckých tratí (homologizovaných medzinárodnou lyžiarskou federáciou FIS) vrátane zaškolenia a dopravy na miesto dodania.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
14.09.2021 10:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Štrba

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2021 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Štrba

Kontaktní osoba:
Mgr. Miroslav Kovalík

Zadavatel telefon:
+421 907 290 909

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.strba.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

43500000-8
Pásové vozidlá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslový servis Litvínov - renovace kovu a betonu

Průmyslový servis Litvínov - renovace kovu a betonu

Hledáte na trhu opravdového odborníka na opravy strojů, ošetření povrchů a využití pokrokových technologií povrchových úprav? Neváhejte oslovit naši společnost STROJCONSULT Litvínov s. r. o. Historie naší firmy sahá až do roku 1990 a za tu dobu jsme se etablovali v jednoho z předních dodavatelů v oblasti revitalizace, oprav a povrchových úprav strojů v České republice. Jsme schopni opravovat velké strojní celky i jednotlivé části, které jsou často nesmyslně nahrazovány novými, velmi drahými zařízeními. Provádíme rychlé a efektivní opravy za zlomek ceny oproti nákupu nových strojů. Specializujeme se na renovace kovů a betonu, zařízení z nich vyrobených a také jednotlivých náhradních dílů. Naše aplikace chrání Vaše zařízení proti korozi, chemické agresi, kavitaci, povětrnostním vlivům a dalším hrozbám. Renovaci betonových částí a základů provádíme za využití špičkových materiálů BASF a BELZONA. Našim zákazníkům nabízíme mimo jiné také chemickou aplikaci revolučního materiálu polyurea (stříkaná hydroizolace) či montáže a prefabrikaci potrubí. Technická vybavenost a mnohaleté zkušenosti našich pracovníků jsou zárukou Vaší spokojenosti! Neváhejte nás navštívit na adrese Žižkova 492 Litvínov, anebo nás kontaktujte skrze náš web.


Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrhem, vývojem a výrobou hydraulických a mechanických upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, polohovadel se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Upinací přípravky: - hydraulické a mechanické nástrojové upínače. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.


Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Profesionální trhací a zkušební stroje pro vysoké školy dodává naše firma Labormachine s.r.o. z Otic. Mezi naše spokojené zákazníky patří např. Vysoké učení technické v Brně, Technická univerzita v Liberci, Technická univerzita Ostrava nebo Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Pro kontrolu kvality výrobků volte zkušební stroje Testometric se zatížením až 1000 kN, které slouží pro měření přilnavosti, tahu, ohybu, cyklického namáhání, ale i tvrdosti pružin. Dostupné je stolní provedení (X), stojanové (AT/CT), nebo atypické s úpravou dle požadavků zákazníka. K dispozici máme také stroje Ibertest pro zkoušky materiálů (elektromechanické, dynamické, hydraulické), stroje UTMdev v atypickém provedení pro zkoušení kovových a nekovových materiálů (např. v oblasti energetiky a materiálového inženýrství), ale také jejich příslušenství. Postaráme se o instalaci a uvedení do provozu, záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Stroje, roboty a manipulátory – vše pro plastovou výrobu

Stroje, roboty a manipulátory – vše pro plastovou výrobu

Sháníte spolehlivého dodavatele strojů pro zpracování plastů? Chcete se opřít o spolupráci s lídrem plastikářského oboru? Máte již stroje Wittmann a řešíte jejich pravidelný servis či opravu? Naše společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. je tu pro vás. Jsme dceřiná firma společnosti Wittmann Kunststoffgeräte GmbH – lídra v oboru výroby a servisu strojů pro plastikářský průmysl se sídlem ve Vídni. Naše společnost zaštiťuje kompletní dodávky pro zákazníky z Česka a Slovenska. Wittmann a Wittmann Battenfeld jsou zárukou kvality, spolehlivosti a přesnosti. Věnujeme se dodávkám kompletního řešení pro Vaši výrobu. Vstřikovací technika, automatizace v oblasti zpracování plastů a periferní zařízení, to jsou devízy naší společnosti. České zastoupení dodalo stroje do více než 200 lisoven a stále rosteme. Neváhejte se na nás obrátit v případě, že hledáte komplexní řešení pro Vaši společnost. Více informací naleznete na naší webové stránce www.wittmann-group.com, případně nás rovnou navštivte na adrese Malé Nepodřice 67, 397 01 Dobev.


Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot - výroba

Chcete si pořídit kvalitní sběrače olejů pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot? Firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku je specialistou na výrobu průmyslových odmašťovacích a čistících systémů. Vybrat si můžete z těchto sběračů olejů dle vaší potřeby: PSO průtočný separátor oleje (slouží ke kontinuálnímu odloučení oleje z odmašťovacích lázní). DIK diskový sběrač oleje nebo PAL pásový sběrač oleje (oba slouží pro sbírání vyplaveného oleje a nečistot z hladiny řezných a odmašťovacích kapalin). Veškeré zařízení dodává nejen pro celou Českou republiku, ale také na Slovensko a do zahraničí.


Výroba strojů a zařízení pro odmašťování součástí - komorový postřikový stroj

Výroba strojů a zařízení pro odmašťování součástí - komorový postřikový stroj

Postřiková zařízení komorová (bubnová) vyrábí firma SUMMA spol. s r.o. se sídlem v Šumperku - veškeré stroje jsou dodávány nejen po celé České republice, ale také na Slovensko a do zahraničí. Zařízení bubnová - výroba: Komorový postřikový stroj (stroj s pracovním prostorem ve tvaru bubnu WIR 6C nebo s pracovním prostorem tvořeným drátěným košem WIR 4H) - jsou vhodné k odmašťování geometricky náročných součástí, povrchově členitých a dutých. Komorový postřikový stroj bubnový a karuselový (KOMBI) - pro odmašťování a čištění součástí uložených buď na karuselu nebo v drátěném koši. Komorový postřikový stroj (WIR/G BOX) - vhodný pro odmašťování a čištění převážně po lisování a tváření v rámci hromadné výroby, ale také je možné jej použít k odmašťování geometricky náročných součástí, povrchově členitých a dutých. Pro více informací kontaktujte firmu SUMMA spol. s r.o..