Výstavba vonkajšieho bazéna

Výstavba vonkajšieho bazéna

Predmetom zákazky je realizácia 1. etapy výstavby vonkajšieho bazéna, ktorá je navrhovaná pre sezónne využitie pre obyvateľov mesta Dolný Kubín a návštevníkov mesta.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 12:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
AQUA KUBÍN, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
AQUA KUBÍN, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36719170

Kontaktní osoba:
Ing. Elena Šebová

Zadavatel telefon:
+421 432 388 374

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212212-5
Stavebné práce na stavbe bazénov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Bazény Kostelec, tradiční český výrobce plastových bazénů, přichází s novinkou! Nově si můžete objednat plastový bazén s hloubkou až 2 metry. Takto hluboký bazén na našem trhu dosud chyběl. Ocení ho každý, kdo rád do bazénu bezpečně skáče nebo si užívá potápění… Pro výrobu bazénů je navíc využíván vylepšený plast Polystone PG a kvalitní evropská technologie, a proto Vás velmi mile překvapí jeho životnost. Pokud tedy máte zájem o kvalitní hluboký plastový bazén, obraťte se na společnost Bazény Kostelec. Bazén můžete mít vyrobený už do 14 dnů po Vaší objednávce…


Plastový bazén - kompletní dodávka bazénového setu do 14 dnů

Plastový bazén - kompletní dodávka bazénového setu do 14 dnů

Nikdo z nás nechce na svůj bazén dlouho čekat! Společnost Bazény Kostelec, která je tradičním českým výrobcem kvalitních plastových bazénů, vyrábí plastové bazény na míru a dodává je v nejkratších možných termínech. Bazén je často vyroben dříve než stihnete připravit zahradu na jeho usazení... Kromě rychlé dodací lhůty Vás jistě mile překvapí také cena bazénů od firmy Bazény Kostelec. Podívejte se např. na akční bazénové sety včetně možnosti zastřešení, které firma vyrábí. Rozměry ale mohou být jakékoliv - přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Jako bonus k novému bazénu dostanete navíc bazénovou chemii pro start a praktický tester, ruční vysavač a sítku. Dodaný bazénový set bude zkrátka připraven pro plnohodnotný provoz. Také doprava po celé ČR je zakalkulována do konečné ceny bazénu a nemusíte připlácet nic navíc. A záruka? Na skelet bazénu dostanete 7 let! Chcete-li tedy nový plastový bazén vysoké do 14 dnů, obraťte se na firmu Bazény Kostelec!


Plastové bazény na míru, výroba, prodej, distribuce,  realizace,vyrobky z polypropylenu

Plastové bazény na míru, výroba, prodej, distribuce, realizace,vyrobky z polypropylenu

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte na Vaši zahradu plastový bazén, pak neváhejte a obraťte se na naši společnost ITMS plast s. r. o., sídlící v Náměšti nad Oslavou v okrese Třebíč. Bazén Vám zpříjemní volné chvíle, relax a odpočinek. Vyrobíme Vám bazén přesně dle Vašich požadavků. Pokud si zadáte poptávku, rádi Vám bazén naceníme. Produkty vyrábíme z materiálů, které jsou 100% svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné proti agresivním látkám nebo UV záření. Výrobky od nás mají svoji vlastní certifikaci dle závazných standardů. Působíme v oblasti Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Znojmo, Brno venkov, Havlíčkův Brod, Brno, Praha, České Budějovice. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.


Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Sportovní plavecký bazén na vlastní zahradě díky firmě Bazény Desjoyaux - pro pohodlné plavání

Rádi si zaplavete, ale běžné zahradní bazény Vám svými rozměry nevyhovují? Sportovní plavecký bazén od společnosti Bazény Desjoyaux, s.r.o. je rozměrově navržen a přizpůsoben tak, že si skutečně pohodlně a plnohodnotně zaplavete. Oproti běžným zahradním bazénům ozdobných a oválných tvarů je tento bazén delší a užší, nemusíte se tedy po pár tempech ihned otáčet. Získejte dokonalou fyzickou formu díky plavání v plaveckém bazénu od firmy Bazény Desjoyaux, s.r.o. na vlastní zahradě.


Plastové bazény s příslušenstvím Liberec, výroba bazénů přímo na míru, záruka 5 let

Plastové bazény s příslušenstvím Liberec, výroba bazénů přímo na míru, záruka 5 let

Naše firma BALAST s.r.o. Liberec se zabývá výrobou, montáží i servisem plastových bazénů se zastřešením. Chcete se koupat i při špatném počasí? Rádi relaxujete s celou rodinnou ve vodě? Není nic snažšího než si pořídit venkovní nebo interiérový plastový bazén od naší firmy BALAST s.r.o. Liberec. Vyrobíme Vám venkovní i interiérové plastové bazény z polypropylenu určené k zabudování do země, nebo k obestavení na povrchu. Nabízíme také přelivové bazény s unikátní přelivovou hranou a odtokovým žlabem. Venkovní i interiérové plastové bazény pro rodinné domy vám také vyrobíme přímo na míru.


Koupací sudy Trutnov, pronájem koupacího sudu již od 1200 Kč/den, dlouhá životnost a nepropustnost

Koupací sudy Trutnov, pronájem koupacího sudu již od 1200 Kč/den, dlouhá životnost a nepropustnost

Představujeme Vám firmu Jiří Rouha - Bazény z okresu Trutnov, která nabízí komplexní řešení pro Vaše bazény, vířivé vany nebo naprostou novinku koupací sudy. Koupací sudy nabízejí nevšední zážitek. Vodu v koupacím sudu ohřívají kamna na dřevo, která jsou ponořená pod hladinou, zatopit si můžete suchým kusovým dřevem. Námi vyráběné sudy jsou zcela nezávislé na připojení k elektrické energii. V nabídce máme koupací sudy o průměru 140 cm, 160cm, 180 cm a 200 cm. Jsou vyrobené z obkladového dřeva jako je smrk, modřín a cedr, součástí sudů jsou lavičky, nerezová kamna s víkem, kouřovod z nerez oceli se stříškou, dřevěné schody a lopatka z nerez oceli. Pro více informací o koupacích sudech a jejich pronájmu nás kontaktujte!