Poptávám odborné lékařské vyšetření

Poptávám odborné lékařské vyšetření

Poptávám odborné lékařské vyšetření.

Mám žádanku od obvodní lékařky na vyšetření osteo prosím o objednání.
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2021 12:46

Platnost poptávky:
13.10.2021 12:41

Kontaktní osoba:
Irena Stančíková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 603 524 320

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ortopedie ve Šternberku a Přerově

Ortopedie ve Šternberku a Přerově

Máte problém s pohybem? Bolí vás vaše klouby, záda nebo nohy? Hledáte odborníky v oblasti ortopedické medicíny pro akutní bolest či prevenci? Pomoc naleznete u nás v ambulanci doktora Dušana Raka. V dnešní době více lidí trpí poruchami pohybového aparátu, stěžuje si na bolesti zad. Je to způsobeno životním stylem tohoto století. My vám ovšem dokážeme podat pomocnou ruku a vyřešit jakýkoliv problém. Ošetřujeme akutní i chronické problémy pohybového ústrojí u našich pacientů. Jak už bylo výše zmíněno, zejména bolesti páteře, problémy s dolními končetinami, vrozené pohybové vady. Poradíme si i se zraněními menšího rozsahu, které nevyžadují nemocniční péči. Každý den jsme tu pro váš pohybový aparát v ordinaci ve Šternberku a Přerově. Ordinujeme ve všední dny, a to pondělí a čtvrtek ve Šternberku a zbylé dny v Přerově. O ordinačních hodinách se informujte v našich ambulancích nebo na webových stránkách.


Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině

Psychologická poradna Praha, vývojové problémy, psychosomatické obtíže, problémy v rodině

Představujeme Vám ordinaci Psychologická péče o děti a dorost v Praze, kterou provozuje PHDR. Dagmar Pechová. V naší ordinaci se zabýváme obtížemi ve škole, problémy v rodině, psychosomatickými obtížemi, poruchami pozornosti s hyperaktivitou a poradenskou činností s výběrem budoucího povolání. Psychologická poradna Praha: vývojové problémy a výchovné otázky obtíže ve škole - poruchy učení, vztahové problémy, adaptační problémy ADHD - porucha pozornosti s hyperaktivitou psychosomatické obtíže (enuréza - pomočování, enkopréza - neudržení stolice, chronické onemocnění, bolest, nevolnosti atd.) trauma, velký stres, fobie, pocity úzkosti atd. problémy v rodině, situace po rozvodu, problémy s vrstevníky poradenská činnost - výběr povolání Nevíte si rady se svými dětmi? Mají problémy ve škole či s vrstevníky? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Kartouzská 204/6, Praha.


Poradna zdravé výživy Ostrava, výživový plán, hubnutí a jídelníček, měření váhy

Poradna zdravé výživy Ostrava, výživový plán, hubnutí a jídelníček, měření váhy

Představujeme Vám poradnu zdravé výživy, kterou v Ostravě a Frýdku Místku provozuje paní Simona Nesitová. Díky našim výživovým plánům na míru, jídelníčku a Vašemu odhodlání se Vám splní sen o štíhlé linii. Štíhlá linie je základem pro udržení dobrého zdravotního stavu. Simona Nesitová je tu pro Vás. Poradím jak na obezitu a jak postupovat při vytváření jednoduchých jídelníčků z dostupných potravin. Dále se zabýváme úpravou stravy při diabetu mellitu hypercholesterolémii.


Poradna pro ženy, gynekologická ordinace v Roudnici nad Labem

Poradna pro ženy, gynekologická ordinace v Roudnici nad Labem

Hledáte nového gynekologa? Potřebujete antikoncepci nebo jste těhotná? A jste z Roudnice nad Labem či okolí? Naše gynekologická ambulance a poradna pro ženy MUDr. Pavla Spěváčka Vám nabízí své služby. Pokud potřebujete poradit v oblasti antikoncepce, jste těhotná, potřebujete gynekologické vyšetření nebo řešíte akutní gynekologické obtíže, přijďte k nám na ulici Riegrova 637 v Roudnici nad Labem. V naší plně vybavené a moderní ordinaci Vám uděláme potřebná vyšetření, domluvíme se na léčbě nebo poradíme s výběrem antikoncepce. Citlivý přístup, bohaté zkušenosti a důraz na prevenci jsou v naší ordinaci samozřejmostí. Komplexní služby v oblasti gynekologie a porodnictví najdete u nás v poradně pro ženy MUDr. Pavel Spěváček.


Ultrazvuk a vyšetření dětských, kojeneckých kyčlí a pohybového aparátu

Ultrazvuk a vyšetření dětských, kojeneckých kyčlí a pohybového aparátu

Chcete mít jistotu, že se Vašemu miminku správně vyvíjí kyčle? Hledáte v Olomouci ortopedickou ambulanci, kde provádí vyšetření dětských kyčlí? Objednejte vašeho kojence v jeho prvních 4-6 týdnech života na vyšetření kyčlí pomocí ultrazvuku v ortopedické ordinaci Wellnerova s.r.o. V prvních týdnech života miminka je velmi důležité sledovat vývoj jeho kyčlí. První vyšetření a ultrazvuk kyčlí se provádí ve 4-6 týdnech, druhý v 8 týdnech a třetí okolo dvanáctého týdnu života dítěte. Díky tohoto vyšetření lze předejít pozdějším zdravotním komplikacím. Vyšetření kojeneckých kyčlí provádíme zpravidla každé pondělí. Na vyšetření je nutné se předem objednat na uvedeném telefonním čísle.


Biorezonanční terapie přístrojem BICOM Bystřice pod Hostýnem, pomoc při nespavosti, kouření

Biorezonanční terapie přístrojem BICOM Bystřice pod Hostýnem, pomoc při nespavosti, kouření

Představujeme Vám Tělokruhy z Bystřice pod Hostýnem, které díky biorezonanční terapii přístrojem BICOM odstraňují dlouhodobé zátěže těla. Nabízím efektivní terapeutickou metodu, která Vám pomůže při harmonizaci a detoxikaci těla. Působení terapie probíhá prostřednictvím rezonance fyziologických frekvenčních vzorků, vedených do organismu, s patologickými rušivými frekvencemi, obsaženými v těle. Přístroj BICOM odstraňuje: - nespavost - stres - harmonizace a detoxikace těla - hormonální nerovnováhu - překyselení organismu - chronická nerovnováha - autoimunitní poruchy - ekzémy - migrény a mnoho dalšího. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čs.brigády 132, Bystřice pod Hostýnem.