Zníženie energetickej náročnosti budovy MŠ v Marcelovej

Zníženie energetickej náročnosti budovy MŠ v Marcelovej

Predmetný objekt sa nachádza v Marcelovej na Námestí Slobody za budovou obecného úradu na parcele č.: 573/29, ktorá je vo vlastníctve investora.
Okolo budovy je pomerne veľký, oplotený dvor . V susedstve sa nachádza bytový dom.
Objekt je napojený na verejné siete (elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú).
Všetky prípojky zostávajú pôvodné.

Jedná sa o budovu 4- triednej materskej školy s plánovanou kapacitou 120 detí. Budova bola naprojektovaná v rokoch 1978-1979. Objekt sa skladá z dvoch pavilónov, medzi ktorými je spojovacia časť schodiskový priestor. Pavilón s triedami je 2 -podlažný a druhý pavilón, kde sa nachádza kuchyňa so zázemím, kotolňa a kancelárie, má jedno nadzemné podlažie a je čiastočne podpivničený.

Návrh riešenia:
- zateplenie obvodového plášťa (tepelnoizolačným kontaktným systémom - ETICS)
- vzhľadom na to, že okná boli osadené na miesto pôvodných okien ostenia a nadpražia je potrebné takisto zatepliť
- zateplenie sokla
- zateplenie stropnej konštrukcie v suteréne
- zhotovenie odkvapových chodníkov
- vetranie s rekuperáciou _ 2 vetracie jednotky (po jednej na každom podlaží) Topvex TR03
EL - L- CAV jednotka
- fotovoltika inštalovanie ostrovných fotovoltických systémov na výrobu elektrickej energie pre vlastnú spotrebu s výkonom 45.00 kWp (na streche budovy materskej školy v Marcelovej)

Bližšia charakteristika predmetu zákazky je špecifikovaná v projektovej dokumentácii a v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 09:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Marcelová

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Marcelová

Zadavatel IČ:
00306550

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Realizace aneb kompletní dodávka vzduchotechniky - návrh, výroba a montáž zařízení

Realizace aneb kompletní dodávka vzduchotechniky - návrh, výroba a montáž zařízení

Hledáte spolehlivého dodavatele vzduchotechniky? Jsme společnost GIOMETAL s.r.o. z Brna a postaráme se o kompletní realizaci podle potřeb zákazníka. Kromě výroby vzduchotechniky a svařovaných dílů zajišťujeme zpracování prvotního návrhu, výrobu a následnou instalací zařízení v místě určení, a to napříč Českou republikou a celou Evropou. Mezi naše realizace patří odsávání stoláren, papíren, svařoven, laserů a brusek, vzduchové filtrace, odvětrání kompresoroven, řešení přívodu a odvodu vzduchu k dieselagregátu a jiné aplikace. Kvalita montáže ovlivňuje celkovou funkčnost a bezproblémový chod zařízení. Obraťte se na naše zkušené pracovníky s mnohaletou praxí v oboru a nebudete litovat. Prioritou je pro nás kvalitní a precizně odvedená práce. Jsme připraveni vám navrhnout optimální řešení na míru, přesně podle vašich požadavků. Pro montáž využíváme ty nejmodernější technologie.


Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Stavební práce, rekonstrukce, zateplováni budov Praha, strojní a ruční práce, výkopové práce

Představujeme Vám firmu Renastav, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na celkové stavební práce včetně budování novostaveb a provádění rekonstrukcí staveb stávajících. Zabýváme se jak výstavbou, tak i rekonstrukcemi pro soukromý i veřejný sektor. Působíme na území Středočeského kraje a příležitostně svou činnost vykonáváme i v zahraničí. Naše služby: - stavební práce - novostavby - rekonstrukce objektů - zateplováni budov - strojní a ruční práce - výkopové práce Pokud Vás naše stavební práce zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Strakonická 37, Praha.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš dům, byt nebo kancelář? Rozhodli jste se pro stavbu nového domu? Rádi Vám pomůžeme. Naše společnost Vytastav Praha s.r.o. zařídí vše za Vás. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukce rodinných domů, bytů, kanceláři či skladových hal. Nabízíme Vám vysoce kvalitní služby, efektivní vynaložení investic a dodržení termínu. Kompletně zrekonstruujeme Váš dům i byt, aby se Vám lépe žilo. Realizujeme zednické práce, obklady, základové desky. Konzultace, 3D vizualizace, služby architekta, a to vše za skvělé ceny. Pro bezplatnou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat v některé z našich poboček. To je naše společnost Vytastav Praha s.r.o. Prioritou je pro nás spokojený klient!


Montáž klimatizací a vzduchotechniky Praha, bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace

Montáž klimatizací a vzduchotechniky Praha, bytové, kancelářské a průmyslové klimatizace

Představujeme Vám firmu RJ - Klima, s.r.o. z Prahy, která svoji činnost zaměřila na montáže, servis, opravy a revize klimatizací a vzduchotechniky. Chcete mít nejen v létě větší pracovní komfort? Bydlíte v paneláku, který je většinu času situován ke slunci? Naše firma RJ - Klima, s.r.o. z Prahy má pro Vás chytré řešení. Nechte si namontovat kvalitní klimatizaci nebo vzduchotechniku. Servis, opravy, montáže, revize: - klimatizace - bytová, kancelářská - průmyslová vzduchotechnika Pokud Vás naše služby či produkty zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Šlikova 287/20, Praha.


Krycí měchy na míru Poříčí u Litomyšle, měchy trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky

Krycí měchy na míru Poříčí u Litomyšle, měchy trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky

Představujeme Vám firmu BAVO Poříčí s.r.o., která svoji činnost zaměřila na výrobu krycích měchů trakčního motoru, měchy příslušenství vzduchotechniky a kabeláže. Vyrábíme je z kůže, koženky i z nánosové plachtoviny. Dle požadavků zákazníků jsme schopni vyrobit krycí měchy elastické skládané, elastické skládané s lamelami a speciální na míru. Krycí měchy disponují nejlepšími vlastnostmi jako je prachotěsnost, vodotěsnost, vysoká tepelná odolnost a dobrá tvarovatelnost. Pokud Vás naše krycí měchy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Poříčí u Litomyšle 34, okres Svitavy.