Posuvný regálový systém registratúry ÚVN III

Posuvný regálový systém registratúry ÚVN III

Posuvný regálový systém registratúry ÚVN
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
10.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústredná vojenská nemocnica SNP Ružomberok - fakultná nemocnica

Zadavatel IČ:
31936415

Kontaktní osoba:
Gabriela Frkáňová

Zadavatel telefon:
+421 444 382 430

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvn.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39151100-6
Regály

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regálové systémy Liberec, konzolové regály, pojezdové regály, paletové regály, regály na pneu

Regálové systémy Liberec, konzolové regály, pojezdové regály, paletové regály, regály na pneu

Představujeme Vám firmu RAPP - REGÁLY LIBEREC, která svoji činnost zaměřila na projekce, dodávky, montáže a demontáže všech typů regálových systémů. Všem zákazníkům jsme schopni zajistit odborné řešení při výběru typu regálů a jejich rozmístění s maximálním využitím skladových prostor. Regálové systémy zajišťujeme pro firmy jak výrobní, tak prodejní, velkoobchod, maloobchod, archivy, knihovny, školy, servisy atd. Součástí dodávek jsou i regálové systémy pro domácnosti. Pokud Vás naše regálové systémy zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Halasova 895/18, Liberec.


Balicí pracoviště, stoly, stojany

Balicí pracoviště, stoly, stojany

Hledáte pro svou firmu vysoce kvalitní balicí pracoviště? Potřebujete zkvalitnit a urychlit práci při kompletaci a expedici zásilek? Naše společnost Enprag s.r.o. Vám nabízí balicí stoly, řezací či odvíjecí stojany. S naším novým balícím stolem prokazatelně zrychlíte balení Vašich produktů. Univerzální balicí stoly, ale i balicí stoly různých rozměrů. Vybírejte v e-shopu naší společnosti Enprag s.r.o. z kvalitního kovového nábytku nebo nás navštivte u nás na prodejně v Praze 5. Platit můžete na fakturu a doprava nad 1000 Kč je zdarma. Poradíme Vám s výběrem. Naše praktické balicí stoly Vám pomůžou zabalit velké množství zboží v krátkém čase. A to vše za rozumnou cenu.


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!


Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Štíhlá výroba e-shop – doprava zdarma nad 1000,- Kč

Vlastníte firmu? Potřebujete zvýšit efektivitu práce, zlepšit procesy a uspokojit tak Vašeho zákazníka? V Enprag s.r.o. nabízíme zákazníkům vybavení potřebné k uskutečnění štíhlé výroby. Máte-li zájem o naše produkty, stačí nás kontaktovat. Naše společná cesta začíná při návštěvě ve vašem podniku. Prvotní kontakt a schůzka je důležitá k zjištění informací o tom, jak fungujete. My zjistíme, co potřebujete a vy nám řeknete své požadavky, dle kterým my zajistíme nejoptimálnější řešení založené na našich zkušenostech. Všechny tyto poznatky budou později přeneseny do vizuální doby, tak abyste si dokázali přestavit, jak bude zařízení v reálu vypadat a fungovat. Pokud se domluvíme na budoucí spolupráci, stačí už jen a pouze realizovat. Nabízíme také 10letou záruku a kompletní servis zboží. Neváhejte a zavolejte. Spokojenost Vašeho zákazníka je na prvním místě. Volejte bezplatnou linku, navštivte naše webovky nebo přijďte K Holyni 42, Praha 5.


Stojan na dezinfekční prostředky – Ochrana zaměstnanců levně a efektivně

Stojan na dezinfekční prostředky – Ochrana zaměstnanců levně a efektivně

Naše společnost Enprag s.r.o. vyrábí kovový nábytek a v poslední době jsme naši nabídku rozšířili právě o pomocníky zabraňující šíření této nemoci. Zakupte si náš zbrusu nový a praktický stojan, který můžete umístit na recepci, ke kancelářím, nebo do výrobních hal bez jakéhokoliv zásahu do vaší původní architektury. Stojany jsou velmi praktické, a lze do nich umístit antibakteriální gely, ubrousky, koš a také informativní tabuli. Je možnost také navrhnout konstrukci dle vašeho přání a uzpůsobit potřebám, a to vše díky našemu konstrukčnímu oddělení. Dále v naší nabídce naleznete nábytek do výrobních hal, kanceláří, škol nebo také zdravotnické vybavení nebo systémy pro štíhlou výrobu. Sídlíme v Praze a můžete nás kontaktovat na bezplatné lince.