Dodávka a instalace mobilní části ETCS na jednotky společnosti Leo Express s.r.o.

Dodávka a instalace mobilní části ETCS na jednotky společnosti Leo Express s.r.o.

Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní dodávce a instalaci mobilní části zabezpečovacího systému ETCS aplikační úrovně 2 (Level 2), která bude vyhovovat základní normě 3 (Baseline 3) do 5 vlakových souprav FLIRT výrobce Stadler Rail AG, provozovaných zadavatelem.
2.2 Zadavatel požaduje postupné dodání (retrofitting) mobilních částí ETCS aplikační úrovně (L2) vyhovující základní normě 3 (Baseline 3) v nejnovější verzi. Plnění zahrnuje veškeré nezbytné činnosti dodavatele od převzetí jednotky od zadavatele až po předání jednotky po technické i právní stránce plně způsobilé provozu zpět zadavateli s plně funkčním zařízením mobilní části ETCS, tzn. veškeré nezbytné činnosti, tj. kromě samotného dodání ETCS dále např. zajištění návrhu vhodného konstrukčního řešení integrace mobilní části ETCS do jednotek, provedení montáže do jednotlivých jednotek a jejich zprovoznění, veškeré zkoušky a homologace. Podrobněji viz zadávací dokumenace.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 11:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Leo Express s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Leo Express s.r.o.

Zadavatel IČ:
06661572

Zadavatel ulice:
Řehořova 908/4, Žižkov, 130 00 Praha 3

Zadavatel PSČ:
130 00

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Michal Dedek

Zadavatel telefon:
+420 731 610 134

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.leoexpress.com/cs/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34630000-2
"Části železničních nebo tramvajových lokomotiv nebo kolejových vozidel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

THS ovládací automatika – technologie k napájení, jištění a řízení chodu ponorných kalových čerpadel

Pokud hledáte společnost, která se kromě instalace tlakové kanalizace postará i o dodávku systému řídící chod ponorných kalových čerpadle, obraťte se na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Dodáváme THS ovládací automatiku, která může najednou řídit chod až několika čerpadel. THS ovládací automatika zahrnuje hlavní vypínač, proudový chránič, stykač, spouštěč pro ochranu motoru čerpadla pře zahřátím a hlídač hladiny. Hlídač hladiny pak obsahuje elektrodový hladinový snímač, který se postará o to, aby čerpadlo fungovalo tzv. na sucho. Ovládací automatiku je možné doplnit počitadlem provozních hodin, zvukovou signalizací, dálkovým přenosem provozních stavů nebo dálkovým řízením. Jsou dodávány ve připojovacím napětí 230V nebo 400V v závislosti na tom, zda bude THS ovládací automatika řídit jedno nebo několik kalových čerpadel


Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Vysouvací sloupky pro zamezení vjezdu vozidel – automatické, pevné, sklopné

Hledáte řešení pro zamezení vjezdu vozidel ? Naleznete jej u společnosti TECHNOPARK CZ s.r.o. z Brna, která je největším dodavatelem výsuvných automatických a manuálních, pevných a odnímatelných, sklopných nebo obslužných sloupků. Naše vysouvací sloupky jsou : - automatické a manuální – velmi rychlá demontáž při poškození, jsou testovány v klimatické kabině v teplotním rozmezí od – 45° do + 80° - pevné a odnímatelné - vysoce odolné proti nárazu vozidla a umožňují variabilní řešení pro každou situaci - sklopné – minimální nároky na montáž, uzamykatelné a zabírají málo místa - obslužné – s vysokou ochranou ovládacích prvků proti vandalismu Všechny naše výrobky splňují ty nejnáročnější certifikace pro ochranu strategických objektů.


Multifunkční LED světla, majáky řady PYRA od Pfannenbergu - nejjasnější LED technologie

Multifunkční LED světla, majáky řady PYRA od Pfannenbergu - nejjasnější LED technologie

V současné době jsou výrobky nové řady LED PYRA® společnosti Pfanneberg nejflexibilnější a nejjasnější technologií LED - jde o multifunkční LED světla, majáky. Oficiální zastoupení pro Českou republiku má společnost EMS ELEKTRO s.r.o. Otrokovice - Zlínský kraj. Nová řada LED PYRA® se používá všude tam, kde je třeba zobrazovat varování a informace o strojích a zařízeních, místnostech nebo oblastech. Kromě ultra jasné technologie LED má nová řada mnoho dalších výhod. Volitelný je nejen režim signalizace, ale také frekvence blikání, díky nimž je světlo přizpůsobitelné všem vašim aplikacím. Rozsah napájení umožňuje připojení k téměř jakémukoli napájecímu napětí a zaručuje nespočet možností aplikace. Nová PYRA® LED je k dispozici jako jediné světlo, jako semafor nebo v kombinaci se sirénou. Pro více informací nebo předvedení nás kontaktujte mailem.


Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

Vyvolávací systémy pro čekárny a přepážky - komfortní čekání bez front

Jsou čekárny na Vašem úřadě, v nemocnici, bance nebo na poště neustále plné klientů, kteří stojí dlouhé minuty ve frontě? Dojde občas vinou dlouhého čekání také na společensky nepříjemné situace a rozepře? Vše vyřeší vyvolávací systémy od společnosti TETRONIK - výrobního družstva Terezín, které jsou flexibilně upravitelné podle individuálních nároků klientů a umožňují čekajícím zákazníkům přehled nejen o čísle odbavovací přepážky, ale především o počtu osob, které také čekají na vyřízení své žádosti. Dopřejte svým klientům komfortní čekání s vyvolávacími systémy pro čekárny a přepážky od TETRONIK - výrobního družstva!


Spolehlivé docházkové systémy nejen pro malé a střední firmy

Spolehlivé docházkové systémy nejen pro malé a střední firmy

Chystáte se do Vaší firmy zavést docházkový systém a potřebovali by jste s tím poradit? Neváhejte a obraťte se na naši společnost! Na českém trhu působíme více než 10 let. Zaměřuje se na vývoj a výrobu zařízení pro sběr dat a jejich následného zpracování. Uplatnit je můžete v průmyslu i k identifikaci osob v docházkových a přístupových systémech. Zařízení jsou vyráběna v interiérovém i exteriérovém provedení a jsou bezkontaktních i kontaktních (bezkontaktní nebo magnetické karty nebo čipové přívěsky. Více informací k docházkovým systémům naleznete na našich www.


Zabezpečovací systémy a ochrana majetku pro váš klidný spánek

Zabezpečovací systémy a ochrana majetku pro váš klidný spánek

Potřebujete bezpečně ochránit Váš dům, byt neob firmu? 4m zabezpečovací systémy se už více než 19 let se stará o vaše bezpečí. Navrhne, instaluje a sevisuje zabezpečovací systémy, které vás chrání ve dne v noci. Jedná se především o následující zařízení: - elektronická zabezpečovací signalizace - elektronická požární signalizace - přístupové a docházkové systémy - kamerové systémy - domovní telefony a video telefony - telekomunikační technika - telefonní pobočkové ústředny - protipožární a tísňové systémy Díky zabezpečovacím systémům chráníme vás i váš majetek. Své služby nabízíme jednotlivcům, soukromníkům, malým i velkým firmám. Díky kvalitním komponentám a preciznímu provedení našich přístrojů poskytujeme svým zákazníkům nadstandardní záruku. Své bohaté zkušenosti v oblasti zabezpečovacích systémů využíváme k tomu, abychom vám vždy nabídli to nejlepší a nejvhodnější řešení zabezpečení pro vás a daný prostor.