Zajišťování služby koučinku

Zajišťování služby koučinku

Předmětem této zakázky je zajištění koučinku vybraných zaměstnanců za účelem jejich rozvoje v souladu s cíli organizace a cíli osobnostního rozvoje jednotlivých zaměstnanců dle kompetenčního modelu. Účelem koučinku je podpořit hledání individuálních řešení a rozvoj člověka ve zvolené oblasti. Kouč společně s koučovaným hledá řešení a jejich vztah je primárně postaven na důvěře a etickém přístupu. Koučovaní zaměstnanci budou primárně rozděleni v rámci 3 cílových skupin: - sekční ředitel/ředitelka - referent, který v horizontální organizační struktuře zastává také funkci vedoucího projektového / programového týmu - řadový referent Časovou jednotkou koučinku bude 60 minutový blok, koučink bude individuální (po 1 osobě), v případě potřeby může být i skupinový s předběžnou definicí tématu a cíle koučinku. Předpokládaný počet osob zařazených do koučinku ročně (údaj je orientační): cca 40 osob, počet koučovacích sezení na 1 osobu max. 12 za 1 kalendářní rok Okruh zaměstnanců zařazených do
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technologická agentura ČR

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technologická agentura ČR

Zadavatel IČ:
72050365

Zadavatel ulice:
Evropská 1692/37

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Markéta Macháčková

Zadavatel telefon:
+420 234 611 369


Zadavatel web:
http://www.tacr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80400000-8
Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení elektrikářů, elektromontérů dle vyhlášky 50/78 Sb.

Školení elektrikářů, elektromontérů dle vyhlášky 50/78 Sb.

Školení elektrikářů, elektromontérů je dle vyhlášky 50/78 Sb. povinné a je nutné jej opakovat min. jednou za 3 roky. Proto pořádá Školící středisko Pavel Knotek Vlčnov pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pravidelné školení. Každý pracovník, který přichází do styku s elektrickým zařízením musí být dle platné vyhlášky pravidelně proškolen a přezkoušen ze znalostí předpisů a norem týkajících se elektrických zařízení. Na školení o odborné způsobilosti v elektrotechnice se mohou přihlásit osoby, které doloží doklad o vzdělání v oblasti elektro, případně platné předchozí osvědčení dle Vyhl. 50/78 Sb. ne pro §5. Místo konání: -školící středisko firmy Pavel Knotek - Vlčnov 913, areál Střechostav. Nejbližší termín školení říjen 2021. Další plánované školení začátkem března 2022. Při zajištění min. 10 zájemců, je však možné uspořádat školení v rámci celé ČR. Pro bližší informace volejte tel.:777944480.


Školení řidičů referentských vozidel do 3.500 kg – zaměstnanci řídící služební auto

Školení řidičů referentských vozidel do 3.500 kg – zaměstnanci řídící služební auto

Jste řidičem služebního vozu? Máte zaměstnance, kteří řídí služební nebo soukromé vozidlo pro potřeby vaší firmy? Pak je potřeba dohlédnout na proškolení řidičů referentských vozů do 3500 kg. Oslovte školící středisko Školení řidičů s.r.o. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Zašové u Rožnova, působíme v celém Moravskoslezském i Zlínském kraji. U školení řidičů referentů není legislativou stanoven přesný časový rozsah a záleží tedy pouze na zaměstnavateli, jak dlouho bude školení trvat. Obvykle se jedná o jednu až dvě hodiny. Navíc se školení nemusí hlásit dopředu na úřady a může se tedy termín domluvit ze dne na den, většinou ve všední dny. Školení je zakončeno zkouškou a nemusí probíhat v akreditovaném středisku. Školení je možné domluvit i v sídle firmy klienta. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.


Svářečská škola pořádá školení svářečů - získejte svářečský průkaz

Svářečská škola pořádá školení svářečů - získejte svářečský průkaz

Pokud potřebujete pro své zaměstnance zajistit školení a přezkoušení svářečů, Svářečská škola a školící středisko KNOTEK Vlčnov pořádá Základní a úřední kurzy svařování elektrickým obloukem a plamenem. Svářečský průkaz s námi získáte snadno - jsme flexibilní, termíny školení a přezkoušení plánujeme po dohodě se zákazníkem kdykoliv během roku. Základní kurzy svařování: - ZK 111 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování obalenou elektrodou (Z-E 1) - ZK 135 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu (CO2 – Z M 1) - ZK 311 1.1 - základní kurz ručního plamenového svařování kyslíko-acetylenovým plamenem (Z-G1) - ZK 141 8 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nerez oceli) - ZK 141 1.1 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nelegované materiály) - ZK 141 21 - základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (hliník) - zaškolení svářečů pro řezání kyslíkem - ZP 311-2 1.1 (ZP-81-2 1.1). Nutností je pravidelné přezkoušení svářečů: - periodická úřední zkouška dle ČSN EN 287-1, ČSN EN 9606-1 a 2 s platností 2 roky - periodické přezkoušení svářečů se základní zkouškou svařování dle ČSN 05 0601 příloha B podle ČSN 05 0705 a vyhlášky MV č. 87/2000 Sb - platnost 2 roky. Bližší informace získáte na tel.:736689643.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Odborné základní, rozšířené i opakované školení řidičů VZV a manipulační techniky, revize

Odborné základní, rozšířené i opakované školení řidičů VZV a manipulační techniky, revize

Hledáte spolehlivou společnost v Brně, která Vám zajistí školení řidičů VZV a další manipulační techniky? Zároveň by jste uvítali možnost zde provést i revizi vašich vysokozdvižných vozíků? Obraťte se na společnost Revize a školení s.r.o., která sídlí v Brně. Zaměřujeme se na základní, rozšířené i opakované školení řidičů vysokozdvižných vozíků (VZV) a další manipulační techniky. U VZV se jedná o nízkozdvižné, plošinové, tažné, elektrické, vysokozdvižné a tlačené ručně vedené. Provádíme i technické kontroly a revize VZV a manipulační techniky. Včetně revizí zařízení LPG vysokozdvižných vozíků s plynovým pohonem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Centrum pro začínající podnikatele

Centrum pro začínající podnikatele

Rozjíždíš business, máš v hlavě podnikatelský záměr, start-up a nevíš si rady se začátkem, místem, administrativou a dalšími věcmi okolo? Vyskytuješ se v okrese Zlín nebo okolo Valašských Klobouk? Navštiv naše Valašskokloboucké podnikatelské centrum a informuj se o možnostech pomoci. Poskytujeme veškeré poradenství pro začínající podnikatele, ekonomické rady pro stávající podnikatele, konzultace a podporu pro všechny kandidáty a uchazeče. Pronajímáme prostory pro konference, administrativní zázemí společností, kanceláře. Můžete u nás pořádat firemní akce, prezentace, školit nebo být školeni. Organizujeme různé vzdělávací akce a programy. To a mnohem více máme připraveno jen pro vás. Bližší info naleznete také na webu nebo našem facebooku. Konzultační hodiny probíhají každý den od 8:00 do 14:00. Centrum najdete na Masarykově náměstí ve Valašských Kloboukách.