Výkup znehodnocených tabulek registračních značek

Výkup znehodnocených tabulek registračních značek

Předmětem této veřejné zakázky je svoz, výkup a ekologická likvidace kovového odpadu, konkrétně použitých a znehodnocených hliníkových tabulek registračních značek vozidel, dle zákona č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů, v platném znění, a to včetně přistavení a zapůjčení kontejneru s jeho odvozem.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Centrum služeb pro silniční dopravu

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
15.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum služeb pro silniční dopravu

Zadavatel IČ:
70898219

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Marcela Lázničková


Zadavatel web:
https://www.cspsd.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby související s likvidací odpadů a odpady

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Třídění, recyklace a využití obalového odpadu v Praze

Třídění, recyklace a využití obalového odpadu v Praze

Nezisková společnost EKO – KOM a.s. se sídlem v Praze vybudovala v úzké spolupráci s městy a obcemi velmi dobře fungující systém třídění, recyklace a využití obalového odpadu. Obaly vytříděné konečným spotřebitelem jsou vytříděny pomocí dobře dostupné sběrné sítě kontejnerů, svezeny, následně dotříděny a využity jako druhotná surovina nebo zdroj energie. Ke komunikaci s konečným spotřebitel jsou využívány nejrůznější efektivní reklamní a komunikační nástroje k udržení ochoty těchto spotřebitelů třídit odpad. Hlavní je ovšem spolupráce s obcemi při zajištění dostatečného množství dobře dostupných odběrových míst a známých barevných kontejnerů pro třídění odpadu. Společnosti EKO – Kom a.s. se pomocí dobré komunikace jak s městy a obcemi, tak s koncovými zákazníky podařilo vybudovat jeden z nejefektivnějších systémů třídění a recyklace odpadu v Evropě.


Ekologická likvidace gastroodpadů Olomouc, likvidace zbytků jídla, prošlého jídla, likvidace olejů

Ekologická likvidace gastroodpadů Olomouc, likvidace zbytků jídla, prošlého jídla, likvidace olejů

Představujeme Vám firmu Václav Adam z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na ekologické likvidace gastroodpadů. Likvidujeme biologické odpady pro jídelny a restaurace, školy a školky a další gastronomické podniky. Pro likvidaci gastroodpadu používáme speciální těsnící sběrné nádoby s víkem. Ekologická likvidace gastroodpadů Olomouc: - pomeje - jídelní zbytky - zbytky jídla - kuchyňský odpad - biologicky rozložitelný odpad - slupky od ovoce a zeleniny - suroviny nevhodné ke spotřebě - prošlé zboží - použitý jedlý olej a tuk - maso, uzeniny, skořápky od vajec Pokud Vás naše likvidace gastroodpadů zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hnojice 132, okres Olomouc.


Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Zpracování a prodej kovošrotu – litinový a vsázky schopný kovový odpad, ocelové a litinové třísky

Hledáte spolehlivého dodavatele vsázky schopného kovového odpadu? Potřebujete zakoupit litinové a ocelové třísky? Oslovte společnost Centromat s.r.o. v Havířově, která se zabývá zpracováním a následným prodejem kovového odpadu. Zpracovaný kovový odpad poskytujeme k prodeji především tuzemským hutním firmám. Prodáváme: - vsázky schopný kovový odpad v požadované kvalitě a množství (druh 11, 12, 12V, 13, 14, 36, 31-33, 71-73, 95, 96) - litinový kovový odpad (druh 02, 04, 06) - ocelové a litinové třísky (druh 51-52, 07) Svým odběratelům zajistíme 100% plnění uzavřených smluv. Zboží dodáváme rovnoměrně po celou dobu trvání smlouvy a klient si může vybrat, zda upřednostní silniční či železniční dopravu, případně je možnost zvolit dodávku vlastními nákladními automobily nebo železničními vozy. Pro více informací o spolupráci se nám ozvěte.


Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Výkup a likvidace odpadního dřeva - z demolic, palety, kancelářský nábytek, altány, větve

Potřebujete se zbavit dřevěného odpadu? Pak vsaďte na naši firmu JM - KOVY s.r.o. V okolí Bruntálu a Krnova vykupujeme dřevo všeho druhu. Může jít například o staré palety (obyčejné, EUR), dřevěné stavby (altány, pergoly, chatky, šopy), větve, stromy a klestí, obalový materiál (drobné řezivo a zásilkové výplně), bedny a bedýnky (na ovoce, zeleninu). Také nepotřebný interiérový a kancelářský nábytek (skříně, stoly, židle, police, komody, knihovny, garnýže, regály, postele, rošty), dveře a okna. Postaráme se likvidaci dřevěného materiálu z demolic a bouracích prací (desky, fošny, trámy, rámy, podlahy, prkna, šalovací dřevo). Pro naše zákazníky zajistíme přistavení kontejneru na stavbu, a také odvoz odpadu. Neváhejte nás kontaktovat, s námi budete určitě spokojeni!


Výroba plastové recykláty - regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA

Výroba plastové recykláty - regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA

Společnost REMIVA s.r.o. má moderní technologické zařízení pro výrobu kvalitních plastových recyklátů, díky tomu patří v ČR mezi významné zpracovatele plastových odpadů z výroby. Vyrábí plastové regranuláty PP, HDPE, HIPS, ABS, PC/ABS, POM, PMMA, které jsou vhodné pro extruzi, vstřikování i vyfukování v různých odvětvích - např. automobilovém, elektrotechnickém průmyslu. Plastové recykláty - regranuláty: - HDPE natural, black - vhodný pro extruzi, nebo vyfukování - PP natural, black - vhodný pro vstřikování, extruzi - ABS white, black a HIPS white, black - kvalitní houževnané regranuláty - PC/ABS, PC black, POM a PMMA - kvalitní post production regranuláty pro náročná odvětví.


Výkup barevného kovu a železného šrotu za skvělé ceny

Výkup barevného kovu a železného šrotu za skvělé ceny

Potřebujete se zbavit barevného kovu nebo železného šrotu? Pak přijďte do kovošrotu IB-MET s.r.o. nedaleko Znojma, kde vám za váš kovový odpad dobře zaplatí. V našem kovošrotu vykupujeme hlavně železný šrot např. železné trubky, špony, třísky, autovraky, elektromotory a autochladiče. Vykoupíme také barevné kovy jako měď, mosaz, bronz, hliník, zinek, olovo, cín a nerez. Přistupujeme stejně profesionálně ke každému klientovi, ať už máte kovový odpad na dvorku nebo se chcete zbavit barevného kovu a železného šrotu z celé firmy. Výkupní ceny železného šrotu a barevných kovů naleznete na našich webových stránkách.