Vybavení prodejny VCZZP - II

Vybavení prodejny VCZZP - II

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace vybavení prodejny do Výukového centra zpracování zemědělských produktů
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 900 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká zemědělská univerzita v Praze

Zadavatel IČ:
60460709

Zadavatel ulice:
Kamýcká 129

Zadavatel PSČ:
165 00

Zadavatel obec:
Praha - Suchdol

Kontaktní osoba:
Mgr. Marketa Kohoutová

Zadavatel telefon:
+420 224 384 069

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.czu.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39200000-4
Zařízení interiéru

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systém FuelPAY - aplikace pro platbu pohonných hmot mobilním telefon

Systém FuelPAY - aplikace pro platbu pohonných hmot mobilním telefon

Firma UNIDATAZ s.r.o. přináší další pohodlné řešení pro platbu pohonných hmot na samoobslužných terminálech čerpacích stanic. Představujeme Vám bezplatnou aplikací UNIDATAZ FuelPAY®, kterou si stáhne z Google Play a nově i z App Store. S její pomocí budou moci zákaznici platit pohodlně pomocí mobilního telefonu. Tento platební systém můžou využívat jak majitelé mobilních telefonů se systémem Android, tak i se systémem IOS. Zásadní výhodou systému FuelPAY jsou nízké pořizovací náklady a jednoduchost a rychlost zavedení. Zákazníkům využívající systém FuelPAY® nevznikají žádné dodatečné náklady. Systém FuelPAY® je navíc samoobslužný - nezáleží na provozních hodinách a čerpací nebo plnicí stanice je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Servis chladících zařízení pro obchody a prodejny – pulty, boxy, mrazničky

Kompletní záruční a pozáruční servis a opravy chladících zařízení, jako jsou pulty, boxy a mrazničky v obchodech, prodejnách a skladech potravin, masa či ovoce, poskytuje v okolí Znojma společnost Karel Kašpar LEDO servis. Všem našim zákazníkům můžeme zaručit po nahlášení problémů na chladícím zařízení servisní zásah do několika málo hodin po ohlášení problému. Na veškeré problémy a poruchy na námi instalovaných chladících zařízeních jsme schopni reagovat velice rychle díky toho, že máme naskladněny veškeré důležité součástky a komponenty pro opravu vzniklých poruch na chladících zařízeních. Díky pozáručnímu servisu, který taktéž provádíme, si naši klienti mohou býti jisti, že prodloužíme životnost a správné fungování chladícího zařízení. Provádíme servis: - chladniček a mrazáků - velkých chladících boxů na jatkách a skladech - chladících vitrín - nerezových chladících pultů - výrobníků ledu


Prodej a instalace pokladního a řídícího systému pro čerpací stanice PHM

Prodej a instalace pokladního a řídícího systému pro čerpací stanice PHM

Firma UNIDATAZ s.r.o., která sídlí ve Znojmě, je dodavatelem komplexního systému UNIPOS pro správu a řízení čerpacích stanic. Tento systém informuje o všech stavech systému, včetně stálého zobrazení stavu výdejních stojanů. Je dostupný v několika variantách. Mezi důležité vlastnosti jistě patří i možnosti úhrad-platebních možností, které systém nabízí jak v obslužném tak i v samoobslužném režimu. Mimo akceptace hotovosti, bankovních karet a lokálních fakturačních karet nabízí systém UNIPOS i akceptaci slevových věrnostních karet a různých typů fleetových karet. Provozovatelé v současné době mohou využít akceptaci karet CCS, WAG a DFC. V současné době dokončujeme i akceptaci žádaných fleetových karet DKV a UTA, kterou našim zákazníkům nabídneme v nejbližší době.


Značkovací a etiketovací kleště Hradec Králové,

Značkovací a etiketovací kleště Hradec Králové,

Představujeme Vám firmu ATOM HK s.r.o., která svou činnost zaměřila na vybavení obchodů a prodejen a také na výrobu a distribuci průmyslových etiket včetně etiketovacích kleští. Potřebujete do svého obchodu nebo supermarketu kvalitní etiketovací kleště? Hledáte etiketovací kleště co tisknou ve dvou či tří řádcích číslice nebo abecední znaky? Pro tuto oblast nabízíme kleště a SLE, které splňují specifické požadavky tohoto trhu. Dodáváme etiketovací kleště s možností tisku čísel, abecedních znaků, krokovací kleště pro využití ke spátování či postupnou řadou čísel. Některé etiketovací kleště lze rozšířit o raznici s textem např. název firmy, datum výroby apod. Pokud Vás naše etiketovací kleště zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pardubická 75/81, Hradec Králové.


Nový způsob platby za pohonné hmoty pomocí mobilního telefonu

Nový způsob platby za pohonné hmoty pomocí mobilního telefonu

Přinášíme Vám zcela nové možnosti platby za pohonné hmoty v samoobslužném režimu! Nyní můžete nově zaplatit za pohonné hmoty pomocí mobilního telefonu. Naše společnost UNIDATAZ s.r.o. přichází s moderním, bezpečným a efektivním způsobem platby za pohonné hmoty v samoobslužném režimu pomocí mobilního telefonu. Je to zcela jednoduché! Stačí si nainstalovat bezplatnou aplikaci UNIDATAZ FuelPAY®, kterou si můžete stáhnout přes Google Play. Nemusíte se nikde registrovat, jelikož identifikace čerpací stanice a výdejního místa probíhá načtením QR kódu, který je vylepen u výdejního stojanu. Pro provedení platby slouží platební brána GP webpay a hned po úspěšně provedené platbě Vám přijde na email platební doklad. Daňové doklady si pak můžete procházet v rámci aplikace UNIDATAZ FuelPAY®. Tento způsob platby za pohonné hmoty poskytuje pohodlnější a rychlejší odbavení u čerpací stanice. Při platbě se nemusíte vzdalovat od svého automobilu a služba je pro Vás přístupná, i když zapomenete doma peněženku, karty či doklady. Platební systém FuelPAY® je samoobslužný, je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Průmyslové váhy a váhové systémy pro obchody

Sháníte do svého provozu kvalitní a spolehlivé průmyslové váhy či váhové systémy? Pak navštivte e-shop společnosti UNIPROX, která ze zabývá službami přispívajícími zefektivnění chodu prodejen. Dodáváme váhy standardní i vyráběné na zakázku. Mezi naším sortimentem naleznete: - stolní technologické váhy - počítací váhy - závěsné váhy - můstkové váhy - vážící plošiny a můstky - indikátory hmotnosti - vážící a etiketovací zařízení - průběžné váhy Jsme výhradním dovozcem vah DIBAL. Pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem vhodného zařízení poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.