TPL - Návoz zpevněného zásypového materiálu pro likvidaci části jámy č. 6 - lokalita Lazy

TPL - Návoz zpevněného zásypového materiálu pro likvidaci části jámy č. 6 - lokalita Lazy

Předmětem plnění díla je dodávka, míchání a doprava k místu plnění v množství 3.700m3 zpevněného zásypového materiálu o konečné pevnosti v tlaku (dále také „ZZM“) 2, 0 MPa a 5 MPa.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod DARKOV

Zadavatel IČ:
00002739

Zadavatel ulice:
Stonavská 2179, Doly

Zadavatel PSČ:
735 06

Zadavatel obec:
Karviná

Kontaktní osoba:
Jaroslava Košťálová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.diamo.cz/cs

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Bojujete neúspěšně s negativními projevy vlhkosti na zdech nebo v základech domů či jiných staveb? Pokud nepostupujete systémově, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku. Pouze systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva dle WTA Vás zbaví problému. Produkty k tomu určené prodává společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy. Produkty systémového řešení pro sanaci vlhkého zdiva v sobě spojují dva základní cíle. Prvním je obnovit nedostatečnou nebo založit zcela chybějící hydroizolační vrstvu, druhým krokem je odstranění negativních projevů vlhkosti. Postupujte při sanaci vlhkého zdiva efektivně a žádejte produkty od společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.


Výroba stavebních hmot, spárovací hmoty a sanitární silikony

Výroba stavebních hmot, spárovací hmoty a sanitární silikony

Společnost Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Jablonec nad Nisou je významným výrobcem v oboru stavebních hmot. Převážně jde o stavební směsi, stavební i speciální lepidla, omítky, sanační systémy, samonivelační hmoty, penetrační nátěry včetně spárovacích hmot a sanitárních silikonů. K vlastním certifikovaným systémům pro zateplení budov dále nabízíme vhodné komponenty. FM 1 - Spárovací hmota Flexibilní spárovací hmota pro šířku spáry 1-7mm Pro spárování obkladů a dlažeb Pro vnitřní i vnější použití Vytvrzuje bez trhlin Po vytvrzení je flexibilní, vodoodpudivá, mrazuvzdorná, antibakteriální, protiplísňová Odolná vůči povětrnostním vlivům FM2 - Spárovací hmota Spárovací hmota na široké spáry Po vytvrzení je flexibilní, vodoodpudivá, mrazuvzdorná, antibakteriální, protiplísňová Odolná vůči povětrnostním vlivům Sanitární silikon Odstíny: bílá, šedá, bahama, hnědá, okrová, tmavě hnědá, cihlová, modrá, zelená, černá Manhattan, jasmín, lososová, ocelivá a růže


Podlahové samonivelační hmoty, jednosložkové a dvousložkové hydroizolační stěrky

Podlahové samonivelační hmoty, jednosložkové a dvousložkové hydroizolační stěrky

Společnost Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Jablonec nad Nisou je jedním z předních výrobců stavebních směsí, jako jsou stavební a speciální lepidla, pastovité,minerální a mozaikové omítky, samonivelační hmoty, sanační systémy, spárovací hmoty a penetrační nátěry. Hydroizolační stěrky Jednosložková nebo dvousložková profesionální hydroizoláční stěrky Vysoce elastické, flexibilní Vhodné pro sprchy, koupelny, automyčky, garáže, lázně, balkóny a terasy Překrývají trhliny v podkladech Hygienicky nezávadné


Spárovací hmoty – odolné, mrazuvzdorné, vodoodpudivé

Spárovací hmoty – odolné, mrazuvzdorné, vodoodpudivé

Vůči povětrnostním vlivům a mrazu odolná spárovací hmota od českého výrobce z Jablonce nad Nisou, firmy Tomeš-výroba stavebních hmot, zajistí dlouhou životnost spár bez trhlin. Spárovací hmota dodávaná v mnoha barevných odstínech pro dokonalou barevnou harmonii s obkladem nebo naopak pro cílený kontrast je určena pro spárování obkladů a dlažeb. Po vytvrzení je spárovací hmota nejen flexibilní a vodoodpudivá, ale také antibakteriální a protiplísňová. Mrazuvzdornou flexibilní spárovací hmotu žádejte u firmy Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o., kde Vám také ochotně poradí v případě Vašich dotazů.


Stavební lepidla obkladů a dlažeb, flexibilní lepidla, lepidla pro zateplovací systémy

Stavební lepidla obkladů a dlažeb, flexibilní lepidla, lepidla pro zateplovací systémy

Tomeš-výroba stavebních hmot s.r.o. Jablonec nad Nisou jsme český výrobce stavebních lepidel a lepících hmot. Stavební lepidla, lepící hmoty, mrazuvzdorná flexibilní lepidla pro vnější i vnitřní použití. Lepidla lze používat jak na balkony, tak i na vyhřívané podlahy. Vyrábíme: -lepidla pro obklady a dlažby -lepidla pro zateplovací systémy -speciální lepidla na penetrované dřevotřísky, polyuretan, sádrokarton -mrazuvzdorná lepidla -flexibilní profesionální lepidla Vynikající profesionální kvalita za rozumné ceny!


Podložky, lepidla, stěrky a nářadí - speciální příslušenství pro vinylové podlahy

Podložky, lepidla, stěrky a nářadí - speciální příslušenství pro vinylové podlahy

Řešíte pokládku vinylové podlahy? Nezbytné komponenty pro montáž pořídíte u společnosti Bukoma group s.r.o. z okresu Vyškov. Ať už instalaci provádíte svépomocí, nebo prostřednictvím odborné firmy, určitě budete potřebovat speciální příslušenství. V našem e-shopu za příznivé ceny zakoupíte: - podložky - akustické samolepící, pod židle, s parozábranou - prostředky pro čištění a opravy - oživovače, sady na škrábance, čističe - penetrace, nivelační stěrky - cementové a stěrkové hmoty, adhezní můstky, skelná vlákna, nátěry -lepidla, tmely na lišty a podlahoviny – Soklfix, zabarvený silikon, akryláty K dispozici jsou také paličky, špachtle a jiné nářadí. Veškerý sortiment je ověřen našimi podlaháři. Nevíte si rady s výběrem? Pak nás kontaktujte, ochotně Vám se vším poradíme a pomůžeme.