OVZ/022/2/2021 Doprava

OVZ/022/2/2021 Doprava

Předmětem VZ je Doprava, VZ je rozdělena na 2 části, přičemž část 1 - Přeprava, část 2 - Zasílatelské služby.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
14.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
18 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Rašková

Zadavatel telefon:
+420 556 783 2226

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60000000-8
Přepravní služby (mimo přepravu odpadů)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava sypkých materiálů a dřeva Břeclav, přeprava automobily 3, 5 t

Přeprava sypkých materiálů a dřeva Břeclav, přeprava automobily 3, 5 t

Představujeme Vám firmu Bohuslav Přibyl z okresu Břeclav, která svoji činnost zaměřila na přepravu sypkých materiálů a přepravu dřeva automobily do 3,5 t. Nabídka služeb: - přeprava sypkých materiálů - přeprava dřeva - přeprava automobily 3,5 t. Potřebujete přepravit sypké materiály na svoji stavbu? Hledáte spolehlivého a dlouhodobého přepravce dřeva? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Oblekovice č.p. 205, okres Břeclav.


Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí

Nákladní autodoprava Nepomuk, přeprava všech druhů stavebních materiálů, písků, štěrků, uhlí

Představujeme Vám firmu Josef Kubík z Nepomuku, která svoji činnost zaměřila na nákladní autodopravu. Svými spolehlivými vozy dopravíme na místo určení písky, štěrky, zeminu, zemědělské produkty, stavební materiál, uhlí a další materiál. Ve vozovém parku naleznete: sklápěcí auto MAN s nosností 16 tun a sklápěcí přívěs s nosností 13 tun. Nákladní autodoprava Nepomuk: - přeprava stavebních materiálů - doprava písku, zeminy, štěrků a recyklátů - přeprava obilí a ostatních zemědělských produktů - doprava střešních krytin, tvárnic, cihel a veškerých doplňků - odvoz stavební suti a výkopové zeminy - přeprava uhlí Pokud Vás naše nákladní autodoprava zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Myslivecká 288, Nepomuk.


Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Jako společnost vyrábějící si vlastní betonovou směs jsme schopni Vám namíchat velké množství betonové směsi, stejně tak jako jsme schopni zásobovat i zákazníky, kteří potřebují menší množství betonu. Pokud potřebujete zajistit beton na stavbu, firma Andrla sídlící v Brance u Opavy, Vám zajistí dovoz betonové směsi vlastní výroby s dopravou až na Vámi určené místo vlastními vozy. Během nedávné doby došlo k velké rekonstrukci a modernizaci betonárny. Betonárna má výkon 50m3/hod., díky čemuž je firma schopna poskytnout větší množství betonu za kratší čas. Beton je materiál, který se používal již v Antice a samozřejmě jako vše ostatní i betonové směsi prošli spoustou inovací a tento materiál se dostal do popředí stavebnictví již několik staletí. Více druhů směsi betonu se míchají z různých materiálů a vyrábí se více konzistencí betonu dle potřeby použití. Konkrétní funkce betonu se odvíjí od složení směsi a je důležité vědět, k čemu bude beton konkrétně využíván. Ve firmě Andrla CZ s.r.o betonové směsi mícháme z kameniva a naším výrobním programem je výroba potěrových betonů tzv. bet.mazanin a jsme také schopni Vám namíchat odlehčenou betonovou směs tzv. EKOSTYREN.


Přeprava stavebního, sypkého materiálu a stavebních strojů

Přeprava stavebního, sypkého materiálu a stavebních strojů

Potřebujete dovést materiál na stavbu? Hledáte firmu, která přepraví stavební stroje, dlouhé trámy nebo stavební boudy? Obraťte se na firmu Miroslav Vařeka Jeřábnické práce ze Šumperka. Zajistíme kontejnerovou dopravu, přepravu materiálu na paletách i transport stavebních strojů a buněk. Pomocí nákladního vozidla vybaveného hákovým nosičem kontejneru a hydraulickým nakládacím jeřábem dopravíme veškeré potřebné vybavení na Vaši stavbu. Přepravíme stroje a stavební materiál, jako jsou trámy, železo, beton a sypký stavební materiál. Převezeme také stavební kontejnery a boudy případně různé konstrukce. Dopravíme i materiál na paletách.


Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Přistavení kontejnerů na odvoz stavební suti a dalšího odpadu

Potřebujete si pronajmout kontejner na stavební suť a další odpad? Hledáte firmu, která se postará o odvoz kontejneru a následnou likvidaci odpadu? Kontaktujte firmu DS Partner. Přistavíme Vám kontejner v termínu, který si předem domluvíme. Po jeho naplnění se postaráme o odvoz kontejneru pomocí vozila s nosičem kontejnerů. Kromě odvozu stavební suti se navíc postaráme i o její likvidaci. Přistavení kontejneru, odvoz a likvidaci stavební suti zajistíme pro i firmy i soukromé osoby v oblasti Brna a Blanska.


Kontejnerová a nákladní autodoprava - odvoz a likvidace stavební suti

Kontejnerová a nákladní autodoprava - odvoz a likvidace stavební suti

Pokud potřebujete zajistit odvoz stavební suti, zeminy, stavebního odpadu či převézt stavební materiál, pak se obraťte na společnost ERTRANS, družstvo, která působí v oblasti Moravského Krumlova. Poskytujeme kontejnerovou a nákladní autodopravu pro: - dovoz písku, štěrku, kamení, betonu a jiných sypkých materiálů - odvoz stavební sutě a stavebního odpadu - dovoz a odvoz zeminy - převoz stavebních strojů a strojních zařízení Naše společnost disponuje moderní technikou, která umožňuje práci i ve ztížených podmínkách a obsluhují ji naši proškolení pracovníci vlastnící potřebné certifikáty. Při naši práci klademe velký důraz na striktní dodržování termínů dopravy a na požadované zacházení s přepravovanými objekty i bezpečnost. Neváhejte a využijte našich služeb za výhodné ceny!