Poptávám náhradní litinový rošt do krbové vložky

Poptávám náhradní litinový rošt do krbové vložky

Poptávám náhradní litinový rošt do krbové vložky Lechma, bohužel mi praskl. Pokud ho nemáte, mohli by jste mi poradit, na koho se obrátit?
Moc Vám děkuji. Zdena Svobodová
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2021 10:36

Platnost poptávky:
13.10.2021 06:52

Kontaktní osoba:
Zdena Svobodová


Telefon:
+420 606 520 601

Okres:
Semily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krbová kamna Domažlice

Krbová kamna Domažlice

Přední český výrobce a dodavatel kachlových a krbových kamen, firma EURO TEPLO a.s. z Domažlic, představuje širokou nabídku krásných a kvalitních krbových kamen, které Vám poskytnou nejen příjemné vytápění, ale navodí krásnou atmosféru domova. V současné době si můžete vybrat z nabídky krbových kamen Oblouk, Trouba, Mijava, Burrian a dalších. Mezi vyhledávané přednosti krbových kamen z naší nabídky patří jistě hospodárnost, tedy velká úspora dřeva při spalování, možnost připojení na externí přívod vzduchu, regulace sekundární klapkou a samozřejmě minimální dopad spalování na životní prostředí. Pokud Vás zajímají další informace o našich krbových kamnech, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Výstavba krbů a kachlových kamen Havlíčkův Brod, venkovní krby, teplovodní krby, teplovzdušné  krby

Výstavba krbů a kachlových kamen Havlíčkův Brod, venkovní krby, teplovodní krby, teplovzdušné krby

Představujeme Vám firmu Lubomír Smejkal z okresu Havlíčkův Brod, která svoji činnost zaměřila na výstavba krbů a kachlových kamen na míru a té nejvyšší kvality. Rádi vyrábíme krby a kachlová kamna tradičním zpracováním a také nejmodernějšími výrobními technologiemi. Použité kvalitní materiály zaručují dokonalou odolnost proti žáru a u zahradních krbů i proti povětrnostním podmínkám. Výstavba krbů a kachlových kamen Havlíčkův Brod: - vnitřní krby - venkovní krby - teplovzdušné krby - teplovodní krby - akumulační krby - kachlová kamna.


Kvalitní krbová a kachlová kamna - tradiční teplo Vašeho domova

Kvalitní krbová a kachlová kamna - tradiční teplo Vašeho domova

Chcete vylepšit Vaše obydlí kachlovými či krbovými kamny? Neváhejte se obrátit na naši společnost Kamna, krby Láznička. Najdete nás v Jihlavě. Prodáváme kachlová a krbová kamna, a také sortiment speciálních a šamotových materiálů značek: - HAVTMERTEL - LIAPOR - ŠAMOT Dále provádíme montáž: - vytápěcích systémů - krbových vložek - hypokaustů - kachlových kamen a kombinace vložek se šamotovým výměníkem Váš návrh pro Váš můžeme zhotovit v 3D program! Více informací najdete na webových stránkách.


Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Německá krbová kamna, prodej, údržba, správná péče o kamna

Uvažujete, že by jste s novou topnou sezónou chtěli mít už doma krbové kamna? Firma Kamna, krby Láznička - KALA Vám ráda pomůže s návrhem i kompletní výstavbou kamen. Je zkušenou firmou na trhu, která svým zákazníkům vytvoří v moderním programu 3D návrh. Proberou s Vámi i správnou péči, obsluhu i udržování kamen. Oblíbenou značkou je německá krbová kamna Hase. Výběr je z několika barev i vzorů. Záleží do jakého prostoru kamna chcete umístnit. V naší velkoobchodní prodejně pořídíte za velmi příjemnou cenu potřeby pro kamnáře, kamna na pelety, kachlové sporáky, ale i kachlové vysavače.


Realizace kachlových kamen a krbů Prostějov, plynové krby, moderní krby, kuchyňská kamna

Realizace kachlových kamen a krbů Prostějov, plynové krby, moderní krby, kuchyňská kamna

Představujeme Vám firmu Krby a kamna, kterou v Prostějově provozuje pan Hradil Pavel. Svým zákazníkům nabízí kachlová kamna a krby v luxusním i levním provedení, tak i rekonstrukce kachlových kamen na hradech a zámcích. Díky svojí dlouholeté praxi a to i v zahraničí jsme schopni Vám zhotovit jakýkoliv krb či kamna dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej krbového nářadí a litinových vložek Fabrilor, Laudel, BeF. Pokud Vás naše kachlová kamna či krby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Západní 9, Prostějov.


Krbová kamna obložená pískovcem, který připomíná dekor dřeva, navodí příjemnou atmosféru

Krbová kamna obložená pískovcem, který připomíná dekor dřeva, navodí příjemnou atmosféru

Vybíráte kamna do obývacího pokoje? Máte rádi přírodní materiály a preferujete v interiéru dřevo? Líbila by se Vám i kamna s dekorem dřeva? Firma Dobrá kamna v Paskově, nedaleko Ostravy a Frýdku-Místku, na svém eshopu prodává krbová kamna obložená pískovcem, který připomíná dřevo. Takže tato „dřevěná kamna“ se Vám budou hodit do roubenek, chat, chalup i moderních interiérů, kde je hlavním prvkem dřevo. Obložení z pískovce, připomínající vzhled dřeva, má svou vlastní ojedinělou a individuální strukturu. A tak jako letokruhy na řezu dřeva, tak i pískovec vytváří svou vlastní malbu a každý kus je originál. Krbová kamna obložená pískovcem jsou velmi oblíbená. Zútulní každý interiér. Není nic příjemnějšího, než posezení v zimě u ohně. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li s výběrem vhodných kamen poradit. Zajistíme i odbornou montáž.