Poptávám vchodové dveře

Poptávám vchodové dveře

Poptávám plně bilé obyčejné vchodové dveře. Šířka 880*1820.
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2021 10:48

Platnost poptávky:
13.10.2021 06:56

Kontaktní osoba:
Lukáš Zatloukal


Telefon:
+420 722 766 038

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávky plastových oken Karlovy Vary, certifikované sklo s vysokou těsností a pevností

Dodávky plastových oken Karlovy Vary, certifikované sklo s vysokou těsností a pevností

Představujeme Vám firmu Supermont, s.r.o. z Karlových Varů, která svoji činnost zaměřila na dodávku a montáže kvalitních plastových oken s užitkovými vlastnostmi SUPER SPACER. Poskytujeme na plastová okna nejdelší záruku na trhu, a to až 15 let. Inovativní skla zaručují vysokou těsnost, pevnost, ochranu před chladem, hlukem a kondenzací páry. V naší nabídce lze najít okna ve 2 různých tvarech a to jak klasické v rovném tvaru tak originální v zaobleném tvaru. Vybírat můžete z více než 20 barevných verzích. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Děpoltovická 19, Karlovy Vary.


Výroba kvalitních plastových, hliníkových oken dveří Uherský Brod

Výroba kvalitních plastových, hliníkových oken dveří Uherský Brod

Kvalitní plastová okna a plastové dveře Vám sníží náklady na vytápění. Pořiďte si je od českého výrobce oken a dveří firmy MONTPLAST Uherský Brod. Výroba plastových a hliníkových oken i dveří v naší firmě probíhá již téměř dvacet let! Naše výrobky mají dlouhou životnost a vysokou kvalitu. Výroba z kvalitního německého profilu firmy GEALAN doplněna špičkovým kováním Titan iP, Favorit a dveřním kováním FKV - profily třídy A - velký výběr rámů i křídel, zajišťujících skvělou tepelnou izolaci - široká škála jednostranných a oboustranných věrných imitací dřeva - možnost zabudování klimatické klapky GECCO 3, GECCO 4 - 10 let záruku na barevnou stálost, 5 let na funkčnost výrobku a na instalaci - kvalitní zpracování pomocí nejmodernějších technologií a postupů - rychlý záruční i pozáruční servis - komplexní servis - demontáže, montáže systémů, ekologické likvidace - kvalita zpracování oken a dveří firmou MONTPLAST dokládá norma ISO 9001 - český původ i kvalitu zaručuje ochranná známka Česky výrobek a Český institut otvorových výplní. Zdarma uděláme zaměření, poskytneme poradenství, nezávaznou kalkulaci a zajistíme dopravu v oblasti Zlínský kraj.


Shrnovací dveře a rolovací vrata

Shrnovací dveře a rolovací vrata

Máte v bytě nedostatek místa nebo řešíte úsporu prostoru v domě? Potřebujete vyřešit efektivně interiérové dveře nebo vrata do vašich garáží? ISG stínící technika s.r.o. už několik let pomáhá svým zákazníkům s dodáním výše zmíněných komponentů. Co se týče shrnovacích dveří, dodáváme hned několik typů, které ušetří spoustu místa ve vašem obydlím. Vybírat můžete z plných plastových, prosklených plastových nebo polo prosklených shrnovacích dveří. Jsou v několika dekorech a barevných provedení, je možnost volby detailu klik a prosklení, pro všechno využíváme vzorníků. Nakombinovat lze svou vlastní variaci. To samé je možno i u rolovacích vrat. Všechny vzorníky naleznete na našich stránkách nebo u nás na provozovně. Domluvíme si osobní konzultaci a všechny podrobnosti doladíme na místě. Vzorníky si prohlédnete u nás na prodejně v Praze, jsme tady pravidelně v pondělí a ve středu od 10:00, v jiné dny je třeba se telefonicky domluvit. Zaměření a kalkulaci poskytujeme zcela zdarma.


Okna a dveře pro vaše domovy

Okna a dveře pro vaše domovy

Měníte stará okna za nová? Stavíte dům, budujete developerský projekt a potřebujete najít dodavatele oken i dveří? Hledejte tedy u nás ve firmě INTERLOG PRO s.r.o. – nejlepší okna na trhu. Provádíme dodávky okenního vybavení pro rodinné domky, bytové domy, komerční prostory, průmyslové haly, vše dle představ klienta. Proces realizace probíhá dle přesně stanoveného harmonogramu, nejprve je provedena konzultace a zaměření u zákazníka s přípravou pro instalaci, poté samotná montáž s konečným seřízením a úpravami. Výhodou pro vás je, že provádíme i konečné zednické práce a nemusíte tedy shánět stavební firmu. Navolit si můžete dekory, typy skel, rozměry a materiál. Velmi rádi vám se vším odborně poradíme. Kontaktujte nás, sledujte náš Facebook a Instagram nebo přijeďte přímo za námi do Ostravy.


Černobílá elegance - nakonfigurujte si své vlastní vchodové dveře

Černobílá elegance - nakonfigurujte si své vlastní vchodové dveře

Hitem letošního roku vchodových dveří je „Černobílá elegance“. Díky konfigurátoru, který naleznete na stránkách společnosti PERITO, si můžete navrhnout dveře podle vaší ideální představy. Sami si zvolíte model, povrchové úpravy a různé kombinace doplňků. Do konfigurátoru je možné dokonce vložit i fotografii Vašeho domu a vyzkoušíte tak, jak budou dveře zapadat do celkového vzhledu. Bílé nebo černobílé provedení vchodových dveří nabízí různé individuální kombinace, styl, praktičnost, nadčasovost a všichni budou chtít přesně takové dveře jako máte vy. Protože Vy máte PERITO! Vyberte si ty svoje právě u nás!


Posuvné terasové, balkónové dveře - pohodlný přístup na balkón nebo terasu a prosvětlený interiér

Posuvné terasové, balkónové dveře - pohodlný přístup na balkón nebo terasu a prosvětlený interiér

Potřebujete nové dveře na terasu? Potřebujete pohodlný přístup na Vaši zahradu nebo balkón? Společnost EVOokna má pro Vás řešení – pořiďte si u nás nové posuvné balkónové nebo terasové dveře. Získáte tak nejen pohodlný přístup na balkon, zahradu či terasu, ale také prosvětlíte váš interiér. Díky velkým proskleným plochám těchto posuvných dveří se můžete kochat pohledem do vaší zahrady po celý rok. Navíc místnost, kde jsou posuvné dveře umístěny, získá elegantní a moderní vzhled. Navíc se ani nemusíte bát tepelných ztrát – posuvné dveře jsou totiž opatřeny izolačním dvojsklem nebo trojsklem. Dodáváme posuvné dveře, které pro nás na zakázku vyrábí firma Oknoplast. Postaráme se o montáž posuvných dveří v okolí Moravského Krumlova, Ivančic, ale také Znojma.