Poptáváme hydraulický jeřáb

Poptáváme hydraulický jeřáb

Měli bychom zájem o hydraulický jeřáb. Podvozek MB Atego 15500 celkové hm. Na vozidle je kontejnerová nadstavba i HJ zn.PM4. Vzhledem k požadavkům bychom potřebovali zvýšit nosnost jeřabu. Prosím o nabídku lepší konfigurace HJ pro tento podvozek vč.RO Děkuji Kejík
Poptávka byla vložena dne:
13.09.2021 12:50

Platnost poptávky:
13.10.2021 12:43

Kontaktní osoba:
Tomáš Kejík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 740 283

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Frézy k hydraulickým bagrům

Frézy k hydraulickým bagrům

Máme pro Vás univerzální frézy jako nástavbu na hydraulické bagry. Frézy Raptor jsou vhodné pro stroje od dvou do šedesáti tun. Vyberete si mezi třemi druhy bubnů: bouchacími skalními, profilovacími a hloubícími. Řezné hlavy mají vysoký krouticí moment, speciální kalené hlavice a robustní uložení. Stroje jsou bezhlučné a nevibrují. Dají se využít i pro práci pod vodou.


Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Společnost GIGA montáže, s.r.o. se zabývá výrobou zdvihací techniky. Provádí odbornou montáž elektrických, lanových a řetězových kladkostrojů a také mostových a portálových jeřábů. Výroba, dodávka, montáž zdvihací techniky: - mostové jeřáby - jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - jeřábové dráhy - portálové, poloportálové jeřáby - konzolové jeřáby, pojízdné konzolové jeřáby - otočné sloupové jeřáby - zdvihací zařízení - elektrické lanové kladkostroje, řetězové kladkostroje - pojezdové jednotky a příčníky pro mostové jeřáby. Dále provádíme servis, revizi i opravy zdvihacího zařízení.


Použitá pojízdná zdvihací pracovní plošina H1310 po revizi

Použitá pojízdná zdvihací pracovní plošina H1310 po revizi

Pokud potřebujete k práci ve výškách nebo ve stísněných prostorech zdvihací pracovní plošinu, můžete ji zakoupit výhodně od firmy MONTEMA. Na prodej je použitá zdvihací pracovní plošina typ H1310, rok výroby 1999, výrobce Slovácké strojírny a.s. Uherský Brod. Plošina prochází pravidelně revizí, datum poslední revize 30.8.2021. Technická data: - nosnost plošiny 300kg - pracovní výška 9,32m - výška zdvihu 7,52m - boční dosah 0,8m. Cena dohodou. Provozovna: - Objízdná 1898, Otrokovice - Zlín. Osobní prohlídku je možné si domluvit telefonicky či mailem.


Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Potřebujete do Vaší firmy zakoupit vysokozdvižný vozík? Potom neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Moravia Manipul, s.r.o. v Brně působí v oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky. Dodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky VZV a další skladové techniky. Na výběr máte manipulační techniku renomovaných značek. Poskytujeme tyto služby: - prodáváme, servisujeme a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky - dodáváme nové i použité VZV, nové VZV renomovaných značek - poskytujeme krátkodobý a dlouhodobý pronájem VZV, přídavných zařízení k vozíkům - bazar a odkup manipulační techniky a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Pro stavební, montážní práce či přenášení břemen si sjednejte pronájem jeřábu s obsluhou u firmy Autojeřáby Blaha s.r.o., která má k dispozici autojeřáb ČKD AD 14 a ČKD AD 28. Práce mobilním jeřábem provádíme i v těžkém terénu. Autojeřáb ČKD: -AD 14 Liaz - automobilový jeřáb, max. nosnost 14 tun -AD 28 Tatra 815 - víceúčelový jeřáb, max. nosnost 28 tun. Obsluha je zkušená a pravidelně školená. Informujte se telefonicky na podmínky pronájmu - volejte dispečink 776090019.


Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Autojeřáb LIEBHERR - pronájem autojeřábů včetně posádky

Pořebujete si pujčit autojeřáb a hledáte firmu, která půjčuje autojeřáb LIEBHERR s nosností 50t a teleskopickým výložníkem? Pak neváhejte a kontaktujte firmu Autojeřáby a Plošiny Velčovský v Brně. Brněnská firma Autojeřáby Velčovský se zabývá pronájmem autojeřábů značky LIEBHERR, včetně posádky. Autojeřáb Liebherr LTM 1050 s nosností do 50 tun má podvozek s vynikající stabilitou při práci a docela velkou terénní dostupností. Délka teleskopického výložníku je 38m a všechny nápravy jsou natáčecí. Objednat autojeřáb LIEBHERR si můžete i telefonicky. Rádi Vám s výběrem poradíme. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu na Vídeňské ulici v Brně. Kompletní nabídku služeb naleznete na webových stránkách.