Odchovna hovädzieho dobytka

Odchovna hovädzieho dobytka

Predložený projekt navrhuje novostavbu odchovne hovädzieho dobytka s použitím modernej technológie chovu a ustajnenia dobytka. Investičný zámer stavebníka uvažuje s vybudovaním otvoreného jednopodlažného objektu tvoreného monolitickou železobetónovou skeletovou konštrukciou, pozostávajúceho z nevykurovaného čiastočne uzatvoreného priestoru pre ustajnenie dobytka a čiastočne prekrytej kŕmnej chodby oceľovým prístreškom.
Jedná sa o ustajňovací objekt pre 40 kusov kráv. Pôdorysný rozmer objektu je 13, 4m x 44, 22m. (priestory ležiska, krmiska + miesto na hnoj). Priestor ležiska a krmiska je delený na päť sekcií pomocou oceľových zábran.

Podrobné riešenie je spracované v projektovej dokumentácií a výkaze výmer, ktorá je súčasťou súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2021 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Eishken Estate Slovakia, spol. s r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Eishken Estate Slovakia, spol. s r.o.

Zadavatel IČ:
36563404

Kontaktní osoba:
Jaroslav Babic

Zadavatel telefon:
+421 911 822 711

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213242-1
Stavebné práce na kravínoch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavba vinných sklepů, vináren, rotund archivu včetně vypracování projektové dokumentace

Stavba vinných sklepů, vináren, rotund archivu včetně vypracování projektové dokumentace

Hledáte firmu, která se kompletně postará o stavbu vinného sklípku? Chcete si nechat postavit rotundu archivu vín? Kompletní výstavbu kvelbeného vinného sklípku, vinárny a rotundy archivu se postará firma Vladimír Veselý Tryskání a pískování, Každý námi postavený vinný sklípek je originál – každou zakázku řešíme individuálně osobní konzultací přímo na daném místě realizace. Naši zákazníci si mohou vybrat i typ klenby pro jejich vinný sklep, ať už se jedná o klenbu válenou, lutenovou, čejkovskou, bílovskou nebo křížovou. Realizujeme kompletní stavbu vinného sklípku, včetně vypracování projektové dokumentace, stavebního povolení, zemních a výkopových prací, elektroinstalace a stavebních prací.


Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Komplexní řešení staveb, stavby na klíč, rekonstrukce i technická inspekce nemovitosti

Jste investor a hledáte dodavatele Vaší stavby či projektu? Naše společnost Miramid s.r.o. Vám zajistí komplexní služby v oblasti stavebnictví. Máme zkušený tým odborníků, potřebné vybavení a zázemí i mnohaleté zkušenosti v oboru. To vše je naše společnost Miramid s.r.o. Naší nejvyšší prioritou je nejen dodržování termínů, rozpočtu, ale také vysoká kvalita provedení. Investorům nabízíme kompletní a profesionální servis. Nadstandardní přístup. Stavíme bytové i rodinné domy, průmyslové i montované haly, obchodní i kancelářské prostory a objekty. Rekonstruujeme a přestavujeme komplexně a na míru. Pokud potřebujete poradit při koupi nemovitosti, důkladně pro Vás prověříme její technický stav. Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Sníte po rodinném domku? Nemáte kapacitu si ho postavit na vlastní pěst a chcete najít vhodného kandidáta, který vám váš sen uskuteční? S EKOBAU INVEST a.s. nebudete mít žádné starosti a my se postaráme o vše od začátku až do konce výstavby. Naše opavská firma má ve své historii nespočet zrealizovaných staveb. Klientům poskytujeme výstavby domů, řadových budov, bytů, rekonstrukce obytných jednotek, menších firemních prostorů, stavby průmyslových projektů. Vše od projektu po kolaudaci. V rámci projektů vyřídíme veškeré vizualizace a dokumentace. Naše činnost navíc zahrnuje výrobu nábytku, takže vám stavbu dokážeme vybavit, nemusíte se trápit s hledáním dalších dodavatelů. Prohlédněte si naše výstavby a realizace na webu, kde máme spoustu fotografií a referencí. Naleznete nás v Opavě, na adrese U Cukrovaru 16.


Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Výstavba větších investičních a inženýrských staveb Olomouc, bytová výstavba, výrobní haly, objekty

Představujeme Vám firmu OPS Olomoucké pozemní stavby s.r.o., která svoji činnost zaměřila na pozemní stavitelství většího rozsahu. Společnost disponuje vlastním stavebním dvorem s technickým zázemím, kancelářemi a dílnami. Provádíme výstavbu větších investičních a inženýrských staveb včetně bytové, průmyslové výstavby, realizacemi průmyslových podlah a ČOV. Zabýváme se také kompletními rekonstrukcemi průmyslových a bytových objektů. Pokud Vás naše stavební služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Zákopě 443/2, Olomouc.