Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

PIRES s.r.o.

Kompletní dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví a mezipánví

Na dodávky plynových průmyslových pecí a ohřevů pánví se specializuje profesionální renomovaná společnost PIRES s.r.o. z Třince. V rámci našich služeb vám nabídneme odborné poradenství, zpracování technické dokumentace, výrobu požadovaného typu průmyslové pece a ohřevu pánví, montáž hořákového systému, instalaci řídicího systému a seřízení, uvedení do provozu, záruční a pozáruční sevis. Provádíme rovněž rekonstrukce topného systému včetně měření, regulace a řízení. O kvalitě našich produktů a precizně realizovaných zakázkách vypovídá získaná certifikace podle normy ISO 9001:2008.

Zodolnění výjezdových základen ZZS Ústeckého kraje - garážová vrata

Zodolnění výjezdových základen ZZS Ústeckého kraje - garážová vrata

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž 9 ks garážových vrat a demontáž stávajících garážových vrat v místech plnění dle Technické specifikace předmětu plnění, která je přílohou č. 4 ZD.
Jedná se o následující objekty:
objekt výjezdové základy Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p. o., Sociální péče 799/7a, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem a Sociální péče 3344, 400 11 Ústí nad Labem

objekt výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p. o., Duchcovská 3234, 415 01 Teplice

objekt výjezdové základny Zdravotnické záchranné služby Ústeckého kraje, p. o., Beethovenova 5606, 43001 Chomutov
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2021 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústecký kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 691 374 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústecký kraj

Zadavatel IČ:
70892156

Zadavatel ulice:
Velká Hradební 3118/48

Zadavatel PSČ:
400 02

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Chmelíková Jana

Zadavatel telefon:
+420 475 657 739

Fax:
+420 475 200 245


Zadavatel web:
http://www.kr-ustecky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44221240-9
Garážová vrata

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mříže, fólie, oplocení nebo kovovýroba - prodej, montáž a servis bezpečnostní techniky

Mříže, fólie, oplocení nebo kovovýroba - prodej, montáž a servis bezpečnostní techniky

Pokud potřebujete zabezpečit svůj dům, byt nebo firmu, pak se rozhodně obraťte na brněnskou firmu AD SECURITY s.r.o., která poskytuje služby v oblasti bezpečnostní techniky. Kromě bezpečnostní dveří a zámku poskytuje i široký sortiment mříže, bezpečnostní okenice, kovovýroba, fólie, ploty, posuvné brány, prosklené výplně a okna, stínící technika, zasklívání lodžií. Nečekejte až Vás vykradou a i Vy si objednejte bezpečnostní mříže, okenice a oplocení od brněnské firmy AS SECURITY s.r.o., která se postará o bezpeční jak Vašeho domova, tak Vaší firmy.


Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Uvažujete zda v rámci oplocení pozemku použít klasickou bránu nebo bránu posuvnou? Posuvná samonosná brána na kolejnicích firmy Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče je pro vás elegantním i plně funkčním řešením. Montáže jsme schopni provádět nejen v Telči, ale i ve Slavonicích, Jemnici, Želetavě a okolí. Mezi jednoznačné výhody posuvné samonosné brány na kolejnicích patří: - jednodušší stavební příprava - možnost i jen částečného otevření pro pěší - velmi dobrá stabilita celé konstrukce - při sněhové pokrývce je praktická - skoro bezúdržbový systém Zamiřte k nám a nebudete litovat, jelikož součástí našich služeb je i zaměření a vytvoření návrhu podle vašich představ. Dále je vám k dispozici cenová kalkulace na míru a záruční i pozáruční servis.


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Potřebujete oplotit dm nebo zahradu? Hledáte firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou a instalací garážových nebo průmyslových vrat v okolí Hrotovic a Třebíče? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. Postaráme se o montáž vrat a také instalaci oplocení a bran. Posuvné, sekční, rolovací nebo dvoukřídlá garážová vrata vyrábíme vždy na míru na základě výběru designu, povrchové úpravy a barevného provedení zákazníka. Zajistíme také oplocení zahradu, pozemku, firemního areálu nebo předzahrádky. K dispozici máme plotové panely, poplastované pletivo, kované oplocení, oplocení Tahokov nebo plastové palubky – pomůžeme Vám s výběrem ideálního typu oplocení právě pro Vás. Pro snadný přístup na Váš pozemek Vám nainstalujeme bránu podle Vašeho výběru, a to buď nesenou elektrickou, pojezdovou nebo dvoukřídlou bránu.


Křídlové a posuvné automatické vjezdové brány - dodávka a montáž

Křídlové a posuvné automatické vjezdové brány - dodávka a montáž

Pokud parkujete na pozemku, pak hladce fungující brána s pohonem je jednou z příjemných drobností, které Vám usnadní život. Ve společnosti ČERNÍK s.r.o. zajišťujeme dodávku a montáž automatických pohonů křídlových a posuvných bran, které jsou nezbytné pro komfortní a bezdotykové ovládání vjezdu či vstupu na váš pozemek. Působíme ve Zlínském kraji. Automatické vjezdové brány: - křídlové a posuvné brány montujeme podle stavební dispozice - vhodné pro rodinné domy, průmyslové a komerční objekty - brána bez výplně jako ocelovou konstrukci, vyplněná dřevěnými deskami v barvách Vašich představ, brána zhotovena uměleckým kováním - dodáváme pohony od firem firmy CAME,BFT,NICE Rozhodujete se mezi posuvnou či křídlovou bránou? Nejste si jisti, které z řešení je vhodné právě pro Vás? V naší firmě ČERNÍK s.r.o. Vám rádi poradíme.


Posuvné brány, pohony a komponenty pro otočnou bránu

Posuvné brány, pohony a komponenty pro otočnou bránu

Nenechejte si ujít nabídku posuvných a křídlových bran od společnosti Tomáš Večerek. V naší společnosti seženete brány nebo vrata za rozumné ceny, s důrazem na prvotřídní kvalitu. Pokud jste z města Opava nebo okolí, jste na správném místě. Velmi oblíbené jsou posuvné brány, které se skvěle hodí pro každý vjezd. Vybírat si můžete z široké nabídky provedení, od kovových až po dřevěné. Také nabízíme různé komponenty a pohony k bránám. Rovněž provozujeme internetový obchod, kde si vyberete z široké nabídky kvalitních produktů. Rádi vám poskytneme rady, které vám pomohou při správné volbě vašich vrat, brány, či pohonu a navrhneme nejvhodnější řešení s garancí ceny a kvality na dodávané zboží a služby.