Dodávka bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni III.

Dodávka bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni III.

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž 12 kusů bezpečnostních přepážek pro Krajskou pobočku ÚP ČR v Plzni. Veřejná zakázka bude realizována na základě Kupní smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem. Místem realizace jsou kontaktní pracoviště ÚP ČR v Plzni, v Rokycanech, v Klatovech, v Domažlicích a v Kralovicích
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2021 09:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
396 684 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha 7

Kontaktní osoba:
Mgr. Daša Jánošíková

Zadavatel telefon:
+420 950 148 414


Zadavatel web:
http://www.uradprace.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny

Zakázková výroba designových skleněných sprchových koutů a zástěn do koupelny

Chcete si nechat vyrobit na míru skleněný sprchový kout? Hledáte sklenářství, které Vám na zakázku zhotoví skleněnou koupelnovou zástěnu? Sklenářství Olejník z Veselí nad Moravou se postará o kompletní dodávku skleněných sprchových koutů a zástěn vyráběných na míru. Naše sklenářství Vám sestaví nový sprchový kout nebo zástěnu do Vaši koupelny. Stačí si vybrat design skla a další doplňky, jako je kování nebo madla. Skla pro výrobu sprchových koutů a zástěn jsou dostupná ve variantě čirá, pískovaná, matná, barevná nebo se speciálními pískovanými vzory. Dodejte Vaší koupelně šmrnc a nádech elegance díky skleněným sprchovým koutům a zástěnám od firmy Sklenářství Olejník.


Skleněné interiérové a exteriérové prvky České Budějovice, skleněné stěny, dveře, zábradlí, obklady

Skleněné interiérové a exteriérové prvky České Budějovice, skleněné stěny, dveře, zábradlí, obklady

Představujeme Vám firmu Pro - K s.r.o. z Českých Budějovic, která svoji činnost zaměřila na dodávky a montáže veškerých skleněných interiérových a exteriérových prvků na zakázku. Za dobu naší činnosti jsme si vybudovali síť spolehlivých dodavatelů a získali řadu certifikací a autorizačních osvědčení. Zabýváme se dodávkou a montáží skleněných interiérových a exteriérových prvků jako jsou skleněné dveře, skleněné stěny, skleněná zábradlí, skleněné stříšky a pergoly, sprchové kouty, speciální skla, izolační skla a skleněné fasády. Pokud Vás naše skleněné interiérové a exteriérové prvky zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese K. Světlé 2587, České Budějovice.


Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Sklenářství - výroba, montáž zrcadla, zasklívání, běžné i speciální sklenářské práce

Specializujeme se nejen na tyto služby, ale také na další práce se sklem jako jsou například skleněné obklady, protihlukové stěny, výtahové šachty, skleněné střechy či stěny. Se sklem provádíme tyto běžné práce: - výrobu zrcadel, - rámování, - sámování, - broušení, - vrtání, - řezání skel (čirých či ornamentních), - výrobu obrázkových klipů, která je na míru, - montáže skel (barevných i grafoskel), - prosklené zábradlí, - zasklívací práce, - lepení čirým lepidlem (UV lampa). Svěřte výrobu a montáž zrcadla, zasklívání či jiné práce se sklem společnosti Sklenářství Kohoutek, s. r. o., která je jedničkou ve svém oboru a budete jistě i Vy dalšími spokojenými zákazníky.


Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí na míru - výplně mezi sloupky i celoskleněné provedení

Skleněné zábradlí je designovým prvkem moderního interiéru, podle vkusu se můžete rozhodnout pro celoskleněné provedení nebo výplně ze skla mezi sloupky. V lokalitě Uherský Brod, Zlínský kraj se můžete obrátit na společnost Skloservis-Brod s.r.o.. Skleněné zábradlí propouští více světla než klasické dřevěné či kovové, z hlediska bezpečnosti samozřejmě splňuje požadované normy. Pokud tedy oceníte jednoduché a vzdušné řešení schodiště, neváhejte se na nás obrátit. Jsme schopni vyhovět individálním požadavkům a dodat na míru i další skleněné výrobky - dveře, stěny do interiéru, koupelnové zástěny, zrcadla apod.


Magnetické popisovací tabule pro domácnosti, školy, firmy a restaurace - různé tvary a barvy

Magnetické popisovací tabule pro domácnosti, školy, firmy a restaurace - různé tvary a barvy

Sháníte nástěnnou tabuli se snadnou údržbou a jedinečným designem? Pak jste na správné adrese. Jsme firma Skleněné obrazy a dodáváme magnetické popisovací tabule z tvrzeného nebo-li kaleného skla. Jako jediní v České republice vyrábíme širokou škálu tvarů (obdélníkové, čtvercové, kulaté, šestiúhelné), rozměrů (malé, velké) s nabídkou více než padesáti barev, nebo jedinečným grafickým potiskem (decentní pro veřejné prostory, kanceláře, pestré pro děti, domovy důchodců...). Dodáváme standardní či atypické rozměry tabulí pro recepce, hotely, restaurace (tabule na menu), firmy, showroomy, školící a zasedací místnosti, ordinace, domovy důchodců, dětské domovy, soukromé interiéry, školy a tematické učebny (fyzika, chemie - tabulka prvků, zeměpis – mapy),jako reklamní předměty pro firmy, zkrátka jakékoliv potřebujete. Na tabule lze používat křídové popisovače, fixy a silné magnety. Díky kvalitnímu materiálu můžete psát stále dokola, aniž by došlo k poškození povrchu. Pro smazání nápisu vám postačí pouze suchý hadřík. Neváhejte a objednejte si tabuli s libovolným designem, nebo barvou.


Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství, sklenářské práce - skla na míru, zasklívání oken, dveří a výloh

Sklenářství Hranol v Ostravě Vítkovicích vám nabízí sklenářské práce na vysoce kvalitní úrovni a naši pracovníci vám splní vaše přání, představy a očekávání. Poskytujeme tyto sklenářské práce: - skla na míru - zasklívání oken, dveří a výloh - sprchové zástěny na míru - řezání, vrtání, broušení skla a jeho další opracování - opracování, broušení a řezání zrcadel. Naše firma se zabývá touto činností od roku 1995, proto jsou naše služby velmi kvalitní a profesionální, tak neváhejte a přijďte do našeho sklenářství!