Mikrobiologické analýzy

Mikrobiologické analýzy

Predmetom zákazky sú mikrobiologické analýzy v MSVP mikrobiologická kontrola vody v bazénoch, vzduchu v MSVP a mikrobiologické analýzy RAO analýza stanovenia mikroorganizmov v drvine zo vzduchotechnických filtrov. Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2021 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Zadavatel IČ:
35946024

Kontaktní osoba:
Mgr Andrea Kabátová

Zadavatel telefon:
+421 335 314 671

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71610000-7
Skúšky a analýzy zloženia a čistoty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Potřebujete vytvořit jednoduchou rozptylovou studii? Jsme firma Detekta s.r.o. z Brna a zabýváme se stanovením emisí těžkých kovů a různých anorganických sloučenin a iontů (NH3, C1-, F-, H2S, atd.) na tepelných a technologických zdrojích, spalovnách odpadů, v chemické a živočišné výrobě aj. Naše firma je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC & autorizovaná podle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Orientujeme se na účinnost různých tepelných zařízení, kotlů na tuhá, kapalná i plynná paliva a určení neznámých látek v ovzduší. Také se zabýváme analytickou kontrolou vod a odpadů a chemickou analýzou.


Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad

Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad

Představujeme Vám Stomatologickou laboratoř Polná, v.o.s., která svoji činnost zaměřila především na výrobu zubních protéz. Jsme schopni vyrobit zubní náhrady v rozličných provedeních a příznivých cenových relacích. Stomatologická laboratoř Polná, výroba a opravy: - zubní náhrady snímatelné - zubní náhrady fixní - korunky - můstky - bělící šablony - ochranné dlahy - měkké pryskyřice - hypoalergenní materiály


Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Narazili jste správně na náš obor, v Biogen PRAHA s.r.o. je epigenetika čím dál více oblíbeným vědeckým odvětvím. V naší společnosti se zabýváme molekulární biologií a genetikou. Používáme nejrůznějších metod pro zkoumání molekulárních změn. Jednou z nich je právě výše zmiňovaná epigenetika, jejíž zásluhou dokážeme zjistit změny ve struktuře a funkci DNA. Díky tomuto oboru dokážeme tak gen aktivovat, nebo naopak. Epigenetika dokonce tvrdí, že genetické buňky a změny mohou být ovlivněny vnějšími vlivy. Pokud se chcete dozvědět více a zajímáte se o tento problém, kontaktujte naši kliniku a my Vám nabídneme možné způsoby spolupráce. Produkty pro epigenetiku jsou prodávány v naší společnosti, adrese je Ke sv. Isidoru 2293/4 a, Praha. Otevřeno máme denně od 8:00 až do 16:30.


Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Představujeme Vám stomatologickou laboratoř ze Vsetína, kterou provozuje Jitka Trávníčková. Naše laboratoř má bohaté zkušenosti s výrobou zubních náhrad a veškerých protetických náhrad. Zubní laboratoř Vsetín: - výroba zubních náhrad - protetika. Máte problémy se zuby? Nebo jste o zuby právě přišli či řešíte jakou nebo kde si zubní náhradu pořídit? Neváhejte a oslovte naší stomatologickou laboratoř ze Vsetína, naleznete nás na adrese Jasenická 1828.


Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová, zjištění stanovených hygienických limitů

Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová, zjištění stanovených hygienických limitů

Měření škodlivin nejen v pracovním prostředí pro vás zařídí Orlická Laboratoř, s.r.o. z České Třebové. Měření škodlivin v pracovním prostředí je důležitou součástí zachování čistého pracovního zázemí, které upravuje zákon. Nejste si jisti, zda jako firma vyhovujete hygienickým limitům? Potřebujete znát míru škodlivin ve vašem pracovním prostředí? Jsme zkušená a odborná laboratoř, která provádí měření a analýzy chemických škodlivin v pracovním ovzduší za účelem stanovení nejvyšší přípustné koncentrace. Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová: - prostředí potravinářských zařízení, - kosmetických salónů, - plaveckých bazénů, - vodojemů, - vlhkých bytů atd.


Akreditovaná laboratoř Pardubice - Akreditovaná zkušebna pro nátěrové hmoty

Akreditovaná laboratoř Pardubice - Akreditovaná zkušebna pro nátěrové hmoty

SYNPO, akciová společnost Pardubice Potřebujete vědět, že používáte opravdu kvalitní a nezávadné nátěrové hmoty? Hledáte to nejvhodnější nátěrové řešení pro své výrobky, aby dlouho vydržely a neměnily vlastnosti? Naše akreditovaná lakařská zkušebna Vám poskytne spolehlivé hodnocení nátěrových hmot, povlaků a polymerních materiálů. možnost vystavení akreditovaného protokolu o zkoušce hodnocení mechanických vlastností testování termických a termomechanických vlastností lakařské hodnocení