Inertný posypový materiál

Inertný posypový materiál

Predmetom zákazky je dodanie tovaru a to inertného posypového materiálu, drveného kameniva frakcie 4/8 mm a frakcie 0/4 mm určeného na realizáciu posypu vozoviek počas trvania zimnej údržby ciest v sezóne 2021/2022. Predmet zákazky zahŕňa dovoz a vyloženie na miesta určenia, ktorými sú strediská verejného obstarávateľa teda skládky inertného posypového materiálu v predpokladanom množstve bližšie definovanom v prílohách č. 3 a č. 4 súťažných podkladov (ďalej aj SP) Špecifikácia.

Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B. Opis predmetu zákazky SP a v prílohách SP.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2021 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrická regionálna správa ciest, a.s.

Zadavatel IČ:
36836567

Kontaktní osoba:
Ing. Jana Fekiačová

Zadavatel telefon:
+421 948 984 740

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bbrsc.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14212430-3
Kamenná drvina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební materiál pro vaši stavbu - Jičín

Stavební materiál pro vaši stavbu - Jičín

Plánujete stavbu či rekonstrukci domu nebo bytu? Ve firmě BESTA – Berný v Jičíně najdete široký výběr stavebního materiálu. Kromě stavebnin nabízíme také služby, které vám usnadní realizaci stavebních prací, od počátečních plánů až po konečné úpravy. Zařídíme dopravu stavebního materiálu zdarma přímo na stavbu, a zdarma vám také poskytneme přesnou cenovou kalkulaci spotřeby materiálu. Zapůjčit si u nás můžete i potřebné nářadí – bourací a vrtací kladiva, sekáče nebo vrtáky, a v případě zájmu vám rádi poradíme i s financováním a úvěry. Rodinná firma BESTA – Berný patří mezi největší stavebniny ve východních Čechách, a proto si u nás vyberete z opravdu široké nabídky různých stavebních materiálů: - pojiva a maltové směsi - zdící materiály - komíny, okna, dveře - sádrokartony - stropní konstrukce a střešní krytiny - řezivo - hutní materiály - ploty - stavební chemie - odpadní systémy - dlažby a zahradní architektura - nářadí a doplňky Stavebniny vhodné pro vaši stavbu si můžete vybrat osobně u nás na pobočce v Jičíně na adrese Milíčeves 25 či v prodejně v Hořicích na Husově 2241. S výběrem stavebního materiálu vám rád poradí vyškolený personál. Osobní přístup k zákazníkům, kvalita nabízených služeb a odborné poradenství je u nás samozřejmostí.


Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Lámaný, štípaný přírodní kámen za bezkonkurenční ceny - velkoobchod, prodej balkánské ruly

Přírodní kámen má široké využití v zahradách, exteriéru i interiéru domu. Na obklady či dlažby i jako stavební kámen je velmi vhodná balkánská rula, jejím dovozcem do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář. Na prodej je lámaný, štípaný kámen nebo v podobě valounů. Z balkánské ruly vyrábíme také kamenné dlažby a obklady. Velkoobchod, sídlo firmy: - Stojanova 2727, Uherský Brod - Zlínský kraj. Balkánskou rulu dodáváme v několika odstínech - světle šedá, tmavě šedá a zlato béžová. Možnosti využití: - zdící, stavební kámen na podezdívky, průčelí domu, dekorační stěny - dlažební kámen do chodníků, příjezdové cesty k domu - nášlapné kameny, valouny nebo drť v zahradách.


Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz

Zdící prvky, kvalitní cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz

Potřebujte si nakoupit zdící systémy? Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavebniny, které prodávají cihly předních výrobců zdících prvků, jako je Porotherm, Ytong nebo Heluz? Navštivte prodejnu stavebnin Kobliha stavitelství, kde nakoupíte cihly i zdící systémy. Náš sortiment zahrnuje cihly a zdící systémy značek Porotherm, Ytong a Heluz. Produkty těchto výrobců se vyznačují nejen pevností, skvělými akustickými a akumulačními vlastnostmi. Mezi jejich přední výhody patří především rychlost stavby díky cihelným a zdícím systémům. Pokud plánujete stavět, neváhejte a nakupujte zdící systémy a cihly značek Porotherm, Ytong a Heluz právě u nás!


Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby Nymburk

Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby Nymburk

Naše společnost STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Vám nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu. Prodej stavebního materiálu dále putuje do dalších měst, především na území Nymburska, Poděbradska, Kolínska, Kutnohorska, ale i do Prahy. Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví.


Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Těžba vápence pro stavební účely i odsíření elektráren

Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost LOMY MOŘINA spol. s r.o., která provozuje tři lomy v oblasti Českého krasu jíž 130 let. Dodáme Vám vápenec pro stavební účely s nízkým obsahem CaCO3 pro výrobu betonu, obalovaných drtí, výstavbu cest, stavební podklady, kámen na chodníky a zídky. Nabízíme také zahradní či solitérní kameny. Pokud podnikáte v jiné činnosti i tak můžete využít našich těžených surovin. Těžený vápenec díky vysokému obsahu CaCO3 je vhodný i pro chemické využití jako například pro cukrovarnictví či odsíření elektráren a tepláren. S Vaší poptávkou nás kdykoliv oslovte telefonicky či prostřednictvím mailu. Těšíme se na budoucí spolupráci.


Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Doprava a čerpání anhydritu– aplikování samonivelačního potěru

Hledáte v okolí Mikulova nebo Břeclavi firmu, která aplikuje anhydritový potěr? O dopravu a čerpání anhydritu se postará firma Beton Znojmo. Anhydritový potěr je možné aplikovat do komerčních objektů, rodinných domů i rekreačních objektů. Jeho aplikace je snadná a rychlá – vylití plochy o rozměru 100 metrů čtverečních trvá zhruba hodinu. Samotné zasychání a tvrdnutí zhruba 2 týdny. Díky zčeření hladiny anhydritu speciálními tyčemi získáte hladký a rovný povrch. Anhydrit skvěle poslouží jako podklad pod podlahové topení.