Nákup hotelového textilu 2021-2025

Nákup hotelového textilu 2021-2025

Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek textilních výrobků pro lázeňské domy, hotely a gastro zařízení ZSMV a to na dobu 48 měsíců dle technické specifikace Zboží uvedené v Příloze č. 1 Smlouvy.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2021 10:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
7 385 970 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zadavatel IČ:
67779999

Zadavatel ulice:
Přípotoční 300/12

Zadavatel PSČ:
100 00

Zadavatel obec:
Praha 10

Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Hrušková

Zadavatel telefon:
+420 974 844 692

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.zsmv.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39500000-7
Textilní výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Polštáře z paměťové pěny Vysoké Mýto – viscoelastická polyuretanová pěna

Polštáře z paměťové pěny Vysoké Mýto – viscoelastická polyuretanová pěna

Slyšeli jste už o unikátní paměťové pěně, která se bezvadně přizpůsobí vašemu tělu? Chcete mít konečně kvalitní spánek a skoncovat s bezesnými nocemi a rozlámaným krkem? Kupte si výrobky z paměťové pěny a budete mít po starostech. Naše firma PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto nabízí polštáře, matrace, sedáky a nebo jiné výrobky dle přání zákazníka. Polštáře z paměťové pěny, výhody: měkké a poddajné rovnoměrné rozložení tlaku vysoká eliminace proleženin


Kvalitní postele, matrace a rošty na míru -  pro zdravé spaní

Kvalitní postele, matrace a rošty na míru - pro zdravé spaní

Pokud chcete mít kvalitní a ničím nerušený spánek navštivte showroom Dobrého spánku Jany Ševčíkové z Boskovic. Své služby zajišťujeme i pro zákazníky z Letovic a okolí. Poradíme vám s výběrem vhodné postele na míru, kterou si v showroomu můžete osobně vyzkoušet. Naleznete u nás postele jednolůžkové, jeden a půl lůžkové, manželské, rozkládací či postele s úložným prostorem. Také dodáváme: - pěnové, latexové a další matrace s nejvyšší zdravotní certifikací - laťové a lamelové rošty s pevnou a bezpečnou konstrukcí V případě zájmu zajistíme výrobu atypických rozměrů matrací i roštů na míru včetně odvozu zboží až do domu námi nebo přepravní službou.


Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

Moderní záclonové a závěsové tyče s kolejnicemi, oživí a zútulní Váš domov

Charakter pokoje či kanceláře můžeme doladit pomocí správného výběru záclonových tyčí a kolejnic. Ty podpoří vzhled a detail, který chceme pokoji vnuknout. Základ je jednoduchý, možností je však spousta. Můžeme kombinovat: - modernu s klasikou - stylové garnýže do rustikálních stylů - moderní, jednoduché, minimalistické garnýže - kulaté, hranaté a různé tvary koncovek v různých barvách Materiály: - Nerez - Mosaz - Nikl - Hliník Další sortiment: - Záclony - Závěsy - Rolety / látkové / římské / twintex / den - noc- - Vertikální žaluzie - Tapety a textilní doplňky


Prádlové gumy neboli pruženky různých rozměrů do prádla, sportovního oblečení či pyžam

Prádlové gumy neboli pruženky různých rozměrů do prádla, sportovního oblečení či pyžam

Výroba stuh – ELAS Liberec Již dlouhou dobu se zabýváme moderní výrobou specifického galanterního zboží pro výrobce prádla, pro automobilový průmysl či zdravotnictví. Především se jedná o výrobu sportovního oblečení nebo spodního prádla či sportovní potřeby a zdravotnické pomůcky. V našem sortimentu naleznete lemovky, gumolana, lemovky, popruhy, gumy, stuhy nebo pruženky. Prádlové gumy neboli pruženky Výroba i barvení gum probíhá na nejmodernějších strojích kontinuálními a diskontinuálními postupy. Jedná se o elastické výrobky, a proto pamatujeme na dostatečnou pružnost, která je gumám při výrobě dodávána.


Řasící stuhy na záclony a závěsy, pásky okrasné nebo klasické

Řasící stuhy na záclony a závěsy, pásky okrasné nebo klasické

Výroba stuh – ELAS Liberec Naše výroba je zaměřena na pružné i pevné stuhy pro výrobce spodního prádla a oděvů, pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Záclonové a závěsové stuhy Stuhy jsou vyrobeny z bavlny i polyesteru v transparentním, v bílém nebo v tělovém provedení. Nabízíme pásky okrasné či klasické, dlouhé či krátké, úzké či široké. Řasící pásky se jednoduše našijí na záclonu či závěs. Po našití stačí zatáhnout za šňůrku, kterou docílíte dokonalého řasení.


Prodej galanterního zboží, krejčovské služby Ostrava, oprava oděvů a obuvi, prodej látek a přízí

Prodej galanterního zboží, krejčovské služby Ostrava, oprava oděvů a obuvi, prodej látek a přízí

Představujeme Vám Galanterii U Švadlenky v Ostravě, která nabízí kompletní sortiment textilní galanterie. Dále poskytujeme opravu oděvů, kožené oděvy, kožichy, tašek a bot. Můžete využít i naše kvalitní krejčovské služby, šití na zakázku. Sortiment galanterního zboží: - pomůcky k ručnímu šití - pomůcky ke strojovému šití - pletací příze - látky - oblečení - bižuterie Navštivte naši kamennou prodejnu v Ostravě - Mariánských horách. Přijďte si vybrat z našeho širokého sortimentu galanterního zboží a služeb.