Poptáváme podlahářské práce

Poptáváme podlahářské práce

Poptáváme vysprávky podlahy skladové haly 600 m na Praze 9-Kyje.
Poptávka byla vložena dne:
08.09.2021 14:38

Platnost poptávky:
08.10.2021 14:35

Kontaktní osoba:
Doprava a Mechanizace Praha sro

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 208 951

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renovace, obkládka schodišť a schodových stupňů - obklady z PVC, dřeva, vinylu a koberců

Renovace, obkládka schodišť a schodových stupňů - obklady z PVC, dřeva, vinylu a koberců

Renovujete schody? Podlahářské práce všeho druhu zajišťuje naše firma LASPO podlahářství, s.r.o., působící v Brně, Znojmě i Břeclavi. Provádíme kompletní renovace a obkládku celých schodišť nebo jednotlivých schodových stupňů. Využíváme různé podlahové materiály. Realizujeme schody ze dřeva, vinylu, PVC, koberců, hydrokorku nebo laminátu. Samozřejmostí je úpravu a měření vlhkosti podkladu. Vhodný materiál vám pomůžeme vybrat na základě konzultace. Garantujeme precizně a špičkově odvedenou práci. Zpracování cenové kalkulace je zcela zdarma.


Kompletní podlahářské práce na klíč a pokládka různých podlah včetně zaměření

Kompletní podlahářské práce na klíč a pokládka různých podlah včetně zaměření

Potřebujete položit podlahu? Podlahářské práce všeho druhu zajišťuje naše firma LASPO podlahářství, s.r.o., působící v Brně, Vyškově, Blansku a okolí. Postaráme se o kompletní realizaci na klíč, včetně zaměření, konzultace a zpracování cenové kalkulace. Realizujeme podlahy z různých materiálů pro byty, domy, firemní a průmyslové prostory. Pokládáme bambusové, laminátové, korkové, hydrokorkové a dřevěné podlahy, ale také linoleum, parkety, koberce, PVC a marmoleum. Po dohodě provádíme také broušení, renovace, lakování, opravy podkladů, broušení, měření vlhkosti a jiné úpravy spojené s pokládkou podlah. V případě dotazů nás prosím kontaktujte.


Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Laminátové a plovoucí podlahy, pokládka podlah

Uvažujete o nové podlaze do svého bytu, domu či kanceláře? Pak neváhejte a obraťte se na Podlahářství Svoboda, provádíme podlahářské práce včetně dodávky materiálu! Jsme velkoobchodní a maloobchodní prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah. Provádíme pokládku i vinylových, korkových, vodivých( elektrostatických) PVC (lino, linoleum) podlah, koberců a pomocných materiálů. Vybrat si můžete z různých typů, barevných odstínů, dřevin, vzorů, zkosených hran, zátěžové třídy i tloušťky lamelu. Neváhejte a přijďte navštívit naše Podlahářství Svoboda do Kojetic na Moravě, okr. Třebíč. Věříme, že si vyberete z velkého množství nabízených podlah a budete s naší pokládkou spokojeni!


Vinylové podlahy DesignArt - velkobchod, prodej, pokládka

Vinylové podlahy DesignArt - velkobchod, prodej, pokládka

Vinylová podlaha DesignArt je vyráběná výhradně v Evropě. Jedná se o technologicky nejvyspělejší vinylovou podlahu. Navštivte naše vzorkovny (Praha 10, Praha 4 a Praha 5) a prohlédněte si dostupné dekory. Naši odborníci Vám také poskytnou bližší informace a poradí s výběrem Vaší podlahy. Většinu podlah máme pro Vás skladem, jsou tedy ihned k odběru. Nabízíme podlahy od prověřených výrobců a dodavatelů, tak aby poměr cena/výkon byl co nejlepší! Kromě značky DesignArt můžete vybírat i z dalších vinylových a PVC podlah. - vinyl celoplošně lepený - vinyl se zámkovým spojem - široký výběr PVC podlah. Dále nabízíme služby spojené s podlahami: - pokládka a renovace podlah - půjčovna brusek - prodej materiálu pro pokládky podlah - penetrace, laky, tmely, lepidla, stěrky - zn. Bona, UZIN, Thomsit - zakoupit u nás můžete také Bona sprej mop - revoluční řešení pro čištění Vaší podlahy.


Profesionální renovace parket na klíč - pro domy, byty, školy a jiné velké areály

Profesionální renovace parket na klíč - pro domy, byty, školy a jiné velké areály

Plánujete kompletní rekonstrukci či opravu parketové podlahy? Pak kontaktujte naše Podlahářství Tom&Ka s.r.o. zabývající se kompletní renovací parket na klíč pro byty, domy, školy, tělocvičny, taneční sály, kulturní domy a jiné velké areály v Opavě či Ostravě. Provádíme: - pokládku nových a renovaci starých parket - broušení - vlastním brousícím strojem s bezprašnou technologií - lakování podle výběru zákazníka - bez nutného použití rozpouštědel - voskování, lakování - tmelení parketových spár - montáž a demontáž Parkety lze vybrat podle vzorníku, a to včetně dubových prkenných palubek s perodrážkou o tloušťce 14-21 mm. V případě zájmu za Vámi přijedeme, změříme podlahu a zcela zdarma vytvoříme konkrétní cenovou nabídku.


Komfortní interiérové lité podlahy, měkké podlahové stěrky - jednolitá bezespará podlaha

Komfortní interiérové lité podlahy, měkké podlahové stěrky - jednolitá bezespará podlaha

Do interiéru bytů, fitness center i sportovních areálů jsou vhodné interiérové lité podlahy. V lokalitě Zlínský kraj Vám komfortní bezesparé betonové podlahy realizuje firma Stavby PM - Pavel Machů. V interiéru se používají měkké podlahové stěrky. Výhody: - velká škála barev - reálný vzhled podlahoviny - možnost mramorování povrchu, aplikace dekorů, firemního loga apod. - výborná tepelná vodivost - jednolitá podlaha snadno přejde ve stěnu. Použití: - interiéry bytu, domu - fitness centra - golfový trenažér - sportovní areály.