Poptáváme dodávku a montáž hangáru

Poptáváme dodávku a montáž hangáru

Poptáváme dodávku a montáž hangáru včetně dokumentace pro stavební řízení, ocelová konstrukce a oláštění nezateplená. rozměr 18 x 24m.posuvná vrata šíře 22 m, výška 3, 5 m, sněhová oblast 4
Poptávka byla vložena dne:
08.09.2021 13:36

Platnost poptávky:
08.10.2021 13:28

Kontaktní osoba:
Paraklub Jeseník

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 671 670

Okres:
Jeseník

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovovýroba na zakázku Jihlava, výroba ocelových konstrukcí, technologických celků

Kovovýroba na zakázku Jihlava, výroba ocelových konstrukcí, technologických celků

Představujeme Vám firmu STEEL-TECH CZ s.r.o. z okresu Jihlava, která svoji činnost zaměřila na kovovýrobu na zakázku pro zemědělský, zpracovatelský, potravinářský a petrochemický průmysl. Zajistíme dodávky i montáž ocelových konstrukcí a technologických celků včetně ocelových zábradlí a madel. Dodáváme výrobky nejen do České republiky, ale také na Slovensko a do Rakouska. Kovovýroba na zakázku Jihlava: - interiérové prvky, zábradlí - výplně madel - úchyty skla - příslušenství Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hybrálec 14, Jihlava.


Kontrolní statické výpočty a zkoušky stožárů - provedení na přání zákazníka

Kontrolní statické výpočty a zkoušky stožárů - provedení na přání zákazníka

Potřebujete ověřit kvalitu stožárů? Pak zvolte společnost FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Vyrábíme a prodáváme stožáry veřejného osvětlení pro sportovní areály, města, obce, ale také zajišťujeme kontrolní statické výpočty a zkoušky. Kompletní přehled dodávaných stožárů naleznete v našem katalogu na www stránkách. Nechte si u nás vyrobit trakční, výškové nebo speciální stožáry a my vám je ověříme na požádání. Veškeré zatěžovací hodnoty jsou standardně certifikované dle předem stanovených podmínek a žárově pozinkované dle norem EN ISO 1461. Neváhejte a kontaktujte nás!


Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Hledáte kvalitního českého výrobce stožárů veřejného osvětlení standardního i atypického v okolí města Břeclav? Stožáry veřejného osvětlení vyrábí společnost Amako z obce Strachotín v okrese Břeclav, která se touto činností zabývá již dvacet let. Kvalitu jejich výrobků dokládá používání těch nejmodernějších technologií. Pro výrobu stožárů veřejného osvětlení v Amako Strachotín používáme automatické, poloautomatické a počítačem řízené stroje. Stožáry veřejného osvětlení nabízíme například v těchto provedeních: -přechodové, sadoové, silniční, dálniční stožáry a osvětlovací věže Typy stožárů: -pro dopravní signalizaci, dekorativní, železniční, vlajkové, reklamní a kuželové stožáry. Pro více informací nás kontaktujte.


Výroba strojních technologií Olomouc, kovoobráběčské práce, výroba ocelových konstrukcí

Výroba strojních technologií Olomouc, kovoobráběčské práce, výroba ocelových konstrukcí

Představujeme Vám firmu MAPTECH s.r.o. z okresu Olomouc, která svoji činnost zaměřila na výrobu strojních technologií pro výrobce betonářského zboží. Součástí služeb jsou i konstrukční a projektantské práce. Výroba strojních technologií Olomouc: - mísírny betonových směsí, doprava kameniva a zásobníky - formovací technika pro výrobu betonářského zboží - výroba ocelových konstrukcí - zakázková zámečnická výroba - montážní a svářečské práce Pokud Vás naše výroba strojních technologií zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese V Podlesí 379, Grygov, Olomouc.


Realizace, montáže, výměny potrubí, potrubní průmyslové rozvody po celé ČR

Realizace, montáže, výměny potrubí, potrubní průmyslové rozvody po celé ČR

Společnost MONTEMA, spol. s r.o. Otrokovice provádí kompletní dodávky, realizace potrubních průmyslových rozvodů. Zajistíme i demontáže a montáže, rekonstrukce a opravy stávajícího potrubí. Zakázky pro potrubní průmyslové rozvody realizujeme nejen v regionu Zlín, Zlínský kraj, působíme po celé ČR. Jsme firma, která se může prezentovat četnými montážními zakázkami ocelových konstrukcí, hal a staveb. Naše firma montuje, demontuje a instaluje technologické celky: -stroje a zařízení -výrobní linky -elektrozařízení -ocelové konstrukce, haly, stavby ocelových konstrukcí, staveb -vzduchotechniku.


Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Spolehlivý dodavatel stožárů pro veřejné osvětlení je firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst. Vyrobíme vhodný typ stožárů pro osvětlení ulic, silnic, přechodů, náměstí i parků. Stožáry pro veřejné osvětlení podrobujeme statickým výpočtům a zkouškám, dodáváme včetně kontrolních statických výpočtů. Všechny naše produkty splňují náročné technické i estetické požadavky zadavatele. Vyrábíme různé typy stožárů: - kuželové, kuželové výložníkové, stožáry kuželové s přírubou, stožáry jehlanové osmihranné, stožáry ulično – dálniční, stožáry trubkové, stožáry osvětlení přechodu pro chodce.