Poptáváme hliníkový svitek

Poptáváme hliníkový svitek

Poptávám cenovou nabídku včetně dopravy na hliníkový svitek
2x204 mm EN AW 5754 H111 - 4 tuny
Termín: nejkratší možný
Atest EN 10204 3 1
Tolerance šíře pasu: +0/-0, 5 mm
Vnitř. pr. svitku: 508 mm
Vnější pro svitku: max. 1350 mm
Předem děkuji za odpověď
Karel Šlajer
Poptávka byla vložena dne:
08.09.2021 13:35

Platnost poptávky:
08.10.2021 13:29

Kontaktní osoba:
Karel Šlajer

Kontaktní email:

Telefon:
+420 733 700 984

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové plechy, díly, tyče a trubky z kvalitní oceli

Ocelové plechy, díly, tyče a trubky z kvalitní oceli

Hledáte specializovaného dodavatele plechů z oceli? My Vám dodáme nejvyšší kvalitu. Naše společnost DIMONT HDX s.r.o. se specializuje na prodej plechů z otěruvzdorné oceli HARDOX a konstrukční vysokopevnostní oceli STRENX. Dlouholeté zkušenosti v oboru, zahraniční spolupráce i vynikající technické vybavení a zázemí nám i Vám zaručuje tu nejvyšší kvalitu dodávaných výrobků. Vyrábíme i polotovary a díly. Pokud tedy potřebujete tyče, trubky či jiné produkty z oceli, obraťte se na naši společnost DIMONT HDX s.r.o. Všechny naše služby a produkty najdete na našich www stránkách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naši provozovnu najdete na ul. Místecká 904 v Paskově.


Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Nerezové plechy, trubky, tyče – válcované za tepla nebo za studena

Kvalitní nerezový materiál zpracovaný do podoby nerezových plechů, trubek a tyčí nabízí společnost ITALINOX s.r.o. Ploché korozivzdorné produkty válcované za tepla nebo za studena dodáváme ve formě plechů, dekorativních, děrovaných a podestových plechů, řada dlouhých produktů obsahuje bezešvé i elektricky svařované trubky, kruhové, ploché válcované tyče, tyče profilu L, čtverhranné i šestihranné. Samozřejmostí je široký výběr trubkového nerezového příslušenství jako jsou příruby, koleny, redukce, T-kusy nebo objímky a třmeny. Kompletní sortiment nerezových plechů, trubek, tyčí a příslušenství naleznete včetně technické specifikace na webových stránkách společnosti ITALINOX s.r.o.


Prodej hliníkových profilů a plechů Kolín, tyče kulaté, hranaté, jekly, profily stříháme a řežeme

Prodej hliníkových profilů a plechů Kolín, tyče kulaté, hranaté, jekly, profily stříháme a řežeme

Představujeme Vám firmu Pavel Jeřábek z Kolína, která svou činnost zaměřila na prodej a zpracování hliníkových profilů a plechů. Profily a plechy nabízíme běžně ve slitinách – EN AW-6060/6063 T6, EN AW-6082 T6, ale můžeme nabídnout i jiné slitiny. Naše firma dále zajišťuje řezání, stříhání na požadované míry, případně i jinak obrobit. Hliníkové profily, prodej: tyče ploché, čtvercové tyče kulaté, trubky jekly profily tvaru L, T, U plechy hladké, protiskluzové Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Havlíčkova 170, Kolín.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Nerezové hutní materiály, korozivzdorné produkty – široký sortiment, garance kvality

Velkoobchod hutního nerezového materiálu s centrálním skladem v Praze Vám dodá vysoce kvalitní výrobky z nerezové oceli. Naše společnost ITALINOX, s.r.o. působí na českém trhu téměř 30 let. Jsme zárukou kvality i rychlého dodání. Dodáváme korozivzdorné produkty. Nabízíme svitky, tyče různých profilů, trubky čtvercové, šestihranné, ploché i kruhové válcované z tepla i za studena. Dodáváme plechy děrované, dekorativní, podestové – slzičkové s povrchovou úpravou MAN, protiskluzové, kolorované plechy lakované nebo s barevnou fólií PVC a další výrobky z kvalitní oceli. Náš široký nabídkový sortiment najdete na našich www stránkách. V případě dotazu či zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.


Výroba trapézových plechů - pro fasádní opláštění, střechy průmyslových budov, haly

Výroba trapézových plechů - pro fasádní opláštění, střechy průmyslových budov, haly

Na rovné střechy, fasádní opláštění i konstrukce hal a velkoplošné objekty je vhodné použít odolné trapézové plechy. Výrobcem trapézových plechů na Moravě je společnost ROMAX CZ, se sídlem v Topolné u Uherského Hradiště. Využití trapézových plechů je široké – jsou vhodné pro fasádní opláštění, rovné střechy u průmyslových budov, hal i jako konstrukční profily nebo interiérové podhledy. Jsou stále více žádané z důvodu nízké ceny, rychlé montáže, odolnosti proti povětrnostním vlivům. Typy trapézových plechů: - pro fasádní opláštění - T-2, 5/1176 a T-8/1170 - pro střechy, fasády průmyslových budov - T-18/1100, T-35/1035, T-40 - na rovné střechy nebo jako nosná vrstva pod zateplení - T-50 - na střechy, fasády i bednění vyplněné betonem - T-55 - pro velkoplošné objekty, haly - T-62 - pro průmyslovou výstavbu - T-90, T-135, T-153.