Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti, denné centrum pre seniorov

Centrum integrovanej zdravotnej starostlivosti, denné centrum pre seniorov

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác vedúcich k vybudovaniu nového objektu Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti, denného centra pre seniorov, denného stacionára, ďalej aj CIZS. Tento nový objekt sa vybuduje na mieste pôvodného objektu pre seniorov v meste, ktorý sa musel zo statických dôvodov v uplynulom období asanovať.

Stavebný pozemok je rovinatého charakteru s miernym spádom smerom juhovýchodným k Farskej ulici v meste. Pozemok sa nachádza v centre mesta Bánovce nad Bebravou. Pri stavenisku sú už vybudované potrebné inžinierske siete /voda, kanalizácia, plyn, káblový rozvod elektrickej energie, telekomunikačné vedenia a rádiové zariadenia/, ktorých umiestnenie je overené u správcov jednotlivých vedení a porovnané s projektovou dokumentáciou, vyhotovenou pri regenerácii centrálnej mestskej zóny v Bánovciach nad Bebravou.

Objekt bude orientovaný svojou pozdĺžnou osou smerom SZ-JV /severozápad juhovýchod/. Vstupy do objektu sú z jeho severovýchodnej strany od jestvujúcej vedľajšej cesty s asfaltovým povrchom.

Výstavbou nového objektu CIZS sa aspoň čiastočne riešia chýbajúce kapacity v meste. Mesto potrebuje nové priestory na zabezpečenie zdravotnej starostlivosti i priestory pre seniorov. V navrhovanom objekte bude možné zriadiť potrebné nové ambulancie pre lekárov /gynekologické vyšetrenia, ambulancia pre deti a dorast, praktický lekár pre dospelých, stomatologické oddelenie/. Umožní sa vytvorenie denného centra pre seniorov /denný stacionár/, kde sa seniori budú môcť zdržiavať počas celého dňa.

Navrhovaný objekt bude postavený v preluke centrálnej časti mesta Bánovce nad Bebravou s nízkou a stredne vysokou zástavbou pri Farskej ulici. Pred akýmkoľvek začatím výkopových prác je potrebné presné vytýčenie elektrickej prípojky. Architektonické a stavebné riešenie objektu je ovplyvnené tvarom pozemku, ktorý má investor k dispozícii, vyhradenému miestu na zástavbu i architektúrou objektov susedov postavených pri Farskej ulici. Konštrukčne objekt využíva dostupné stavebné materiály, jednoduché konštrukčné riešenie s možnosťou variability, prípadne možných úprav v neskoršom období podľa možností a potrieb investora. Objekt využíva klasické metódy výstavby a konštrukčný systém, primeraný možnostiam a miestnym podmienkam. Pôdorys objektu má pretiahly tvar, pozdĺžnou osou orientovaný smerom SZ-JV. Vstup do objektu je jeden z jeho severovýchodnej strany od jestvujúcej vedľajšej cesty s asfaltovým povrchom.

Uskutočnenie staveb
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2021 09:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Bánovce nad Bebravou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Bánovce nad Bebravou

Zadavatel IČ:
00310182

Kontaktní osoba:
Mgr. Marek Halmo

Zadavatel telefon:
+421 949 581 914

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215200-9
Stavebné práce na stavbe budov určených pre sociálne služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB

Naše společnost D-BAU s.r.o. se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov PENB. Jsme autorizovaná firma pro provádění pozemních staveb: Zateplování fasád budov, stavby na klíč, rekonstrukce, vestavby, PENB - průkazy energetické náročnosti budov. Naše firma působí po celé ČR, hlavně však v regionech Liberecký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, nejčastěji v městech: Semily, Liberec, Turnov, Lomnice nad Popelkou, Jičín, Jilemnice, Nová Paka Železný Brod, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Stavební činnost Chrudim, výstavba bytových a nebytových budov, odvlhčení budov

Představujeme vám firmu Ivan Horváth z okresu Chrudim, která svoji činnost zaměřila na veškeré stavební práce. Díky vlastní stavební mechanizaci jsme schopni zajistit kompletní výstavbu bytových a nebytových budov. Dále svým zákazníkům provádíme sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat, sídlíme na adrese Prosetín 110 v okrese Chrudim.


Stavba vinných sklepů, vináren, rotund archivu včetně vypracování projektové dokumentace

Stavba vinných sklepů, vináren, rotund archivu včetně vypracování projektové dokumentace

Hledáte firmu, která se kompletně postará o stavbu vinného sklípku? Chcete si nechat postavit rotundu archivu vín? Kompletní výstavbu kvelbeného vinného sklípku, vinárny a rotundy archivu se postará firma Vladimír Veselý Tryskání a pískování, Každý námi postavený vinný sklípek je originál – každou zakázku řešíme individuálně osobní konzultací přímo na daném místě realizace. Naši zákazníci si mohou vybrat i typ klenby pro jejich vinný sklep, ať už se jedná o klenbu válenou, lutenovou, čejkovskou, bílovskou nebo křížovou. Realizujeme kompletní stavbu vinného sklípku, včetně vypracování projektové dokumentace, stavebního povolení, zemních a výkopových prací, elektroinstalace a stavebních prací.


Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Modulové domy pro kanceláře, bydlení či chaty bez základové desky

Naše společnost VAMIRO s.r.o. se specializuje na prodej a dodávku modulových domů čtyř typů. V naší nabídce naleznete dvojdomek MIRO a MIKA každý o ploše 162 m2. Dále pak rodinný dům VAKA a chatu z kontejneru. Všechny modulové domy lze postavit bez základové desky, jsou mobilní a s rychlou výstavbou. Domy jsou vybaveny kotli, radiátory, elektrickou rozvodnou, sporákem, dřezem a koupelnou. Tyto stavby jsou variabilní a lze je sestavit podle přání klienta. Bydlete nebo mějte sídlo podnikání snad a rychle zbudované bez zbytečných prodlev. Neváhejte a oslovte naši společnost. Vzorové domy si můžete prohlédnou v Mostě a vybrat si ten pravý přímo pro Vás.


Velké stavební projekty Liberec, Praha - projekty staveb včetně dokumentace

Velké stavební projekty Liberec, Praha - projekty staveb včetně dokumentace

C + C Cimbál s.r.o. Liberec Provádíme kompletní realizace velkých stavebních projektů v blízkosti měst Liberec a Praha. Nabízíme velké stavební zkušenosti i se zaměřování staveb. Rádi vám pomůžeme zrealizovat velké stavební plány. Zpracováváme projekty a dokumentace pro velké investiční celky. Naše firma C + C Cimbál s.r.o. Liberec už pomohla realizovat velké stavby jako jsou nemocnice, hotely, penziony, polikliniky, bytové domy, multifunkční objekty nebo rodinné domy.