Rekonštrukcia a doplnenie verejného osvetlenia, Žilina - Hájik - vnútroblok ul. G.Lannuriena

Rekonštrukcia a doplnenie verejného osvetlenia, Žilina - Hájik - vnútroblok ul. G.Lannuriena

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a doplnenie verejného osvetlenia, Žilina Hájik vnútroblok ul. G.Lanuriena., t.j. rekonštrukcia časti verejného osvetlenia a výstavba novej vetvy osvetlenia chodníka na Sídlisku Žilina Hájik. Počas realizácie predmetu zákazky bude súčasne prebiehať realizácie stavebných prác na Revitalizácii verejného priestoru vnútrobloku G. Lanuriena.
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2021 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Žilina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.11.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Žilina

Zadavatel IČ:
00321796

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Zahradníková

Zadavatel telefon:
+421 917 990 119


Zadavatel web:
http://www.zilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928500-3
Zariadenia pouličného osvetlenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Eshop, prodej elektroinstalačního materiálu Most, kabely, jističe, napájecí zdroje, zásuvky, žárovky

Představujeme Vám firmu TORAKA - ELEKTRO, kterou provozuje pan Martin Kaplan. Zabýváme se prodejem, technickou podporou a elektroinstalací veškerého elektro a elektroinstalačního materiálu. Dále nabízíme prodej i technické poradenství pro elektromontážní a elektroinstalační práce. Služby nabízíme jak pro velké a malé firmy, průmyslové podniky, živnostníky ale také maloobchodní elektro prodej pro širokou veřejnost. - kabely, kabelové lišty - proudové chrániče, stykače, relé - prodlužovací kabely - zásuvky, spínače a vypínače - rozvaděče, rozvodnice, staveništní rozvaděče - led osvětlení, svítidla, žárovky, zářivkové trubice a mnoho dalšího.


Elektrorozvody - kabelové rozvody zvonků a telefonů

Elektrorozvody - kabelové rozvody zvonků a telefonů

Každý pořádný dům a byt musí mít kvalitní elektrorozvody. Naše firma Furch Jiří se Vám o to postará v Opavě a okolí. Provádíme kvalitní elektrorozvody, včetně kabelových rozvodů a rozvodů telefonů a zvonků či jiné dorozumívací techniky. Nabízíme Vám tyto elektrorozvody: - domovní - průmyslové - výrobní haly - silnoproudé - slaboproudé - vysokonapěťové (do 1000 V) - nízkonapěťové. Kromě realizace elektrorozvodů, poskytujeme také jejich opravy a revize. Provedeme také rozvody: - zvonků - kabelové - počítačové - kamerové - domácích telefonů - dorozumívací techniky. Elektro rozvody jsou z podstatné části doménou kvalifikovaného odborníka a tím je naše firma Furch Jiří, která se těší na spolupráci s Vámi. Pro jakékoli dotazy nás neváhejte kontaktovat.


Svítidla, světla, osvětlení bytu, domu, interiéru - návrhy, realizace

Svítidla, světla, osvětlení bytu, domu, interiéru - návrhy, realizace

Pokud máte doma nevýrazné, ničím zajímavé osvětlení a nevíte si rady jaké správné a designové světlo vybrat, obraťte se na firmu BODINGER s.r.o., která Vám s tím pomůže. Každý prostor je totiž specifický a požaduje využití jiných světelných zdrojů. Nabízíme celou řadu svítidel značek Fabbian, ATEH, Delta Light, Fontana Arte, Kundalini, Luce plan, Moooi, xal: - nástěnná - závěsná - zápustná - přisazená - venkovní. Správný výběr a umístění světla dokáže velmi rychle změnit charakter prostoru, dokáže z neútulné místnosti vykouzlit teplo domova, kde se budete cítit dobře a kde se budete rádi vracet. Proto si nechejte poradit od odborníků. Vyhovíme veškerým Vašim specifickým požadavkům!


Elektroinstalační práce Praha, montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, satelity, antény

Elektroinstalační práce Praha, montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, satelity, antény

Představujeme Vám firmu Petr Novotný z Prahy, která svoji činnost zaměřila na kompletní elektroinstalační práce. Svým zákazníkům nabízíme montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů, instalaci antén a satelitů. Provádíme také slaboproudé i silnoproudé elektroinstalační práce. Elektroinstalační práce Praha: - domovní i firemní rozvody - slaboproudé montáže - silnoproudé montáže - montáže zabezpečovacích a monitorovacích systémů - instalace antén a satelitů Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Volyňská 886/10, Praha.


Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Stožáry veřejného osvětlení standardní i atypické, nejmodernějších technologií pro výrobu stožárů

Hledáte kvalitního českého výrobce stožárů veřejného osvětlení standardního i atypického v okolí města Břeclav? Stožáry veřejného osvětlení vyrábí společnost Amako z obce Strachotín v okrese Břeclav, která se touto činností zabývá již dvacet let. Kvalitu jejich výrobků dokládá používání těch nejmodernějších technologií. Pro výrobu stožárů veřejného osvětlení v Amako Strachotín používáme automatické, poloautomatické a počítačem řízené stroje. Stožáry veřejného osvětlení nabízíme například v těchto provedeních: -přechodové, sadoové, silniční, dálniční stožáry a osvětlovací věže Typy stožárů: -pro dopravní signalizaci, dekorativní, železniční, vlajkové, reklamní a kuželové stožáry. Pro více informací nás kontaktujte.


Retro vánoční osvětlení pro kouzelnou sváteční atmosféru - česká ruční výroba, e-shop

Retro vánoční osvětlení pro kouzelnou sváteční atmosféru - česká ruční výroba, e-shop

Máte rádi pohodové sváteční období? Vánoce patří mezi nejkrásnější svátky v roce. Lidé si užívají chvíle klidu a míru, zdobení stromečku, vůně cukroví, pohádek, ale hlavně příjemně strávený čas s rodinou a blízkými. Jsme firma EXIHAND, spol. s r.o. z Brna a prodáváme světýlka české ruční výroby, která se těší dlouholeté tradici a vytvoří kouzelnou atmosféru v každé domácnosti. V našem e-shopu naleznete retro vánoční osvětlení s různou délkou řetězu, dlouhou životností, určené pro malé, střední i větší stromky. Skladem máme různé barevné a bílé tvarovkové soupravy (poctivé skleněné žárovky ve tvaru muchomůrku, lucerny, stromku, šišky a sněhuláka), jež ve vás zanechají pravé nostalgické vzpomínky. Vyberte si své osvětlení a rozzářete oči dětem i dospělým! Nebojte se kombinovat, fantazii se meze nekladou.