Výměna poškozených dřevěných trámových stropů nad 3. NP hlavní budovy SPŠSE a VOŠ Liberec

Výměna poškozených dřevěných trámových stropů nad 3. NP hlavní budovy SPŠSE a VOŠ Liberec

Předmětem veřejné zakázky je výměna poškozených dřevěných trámových stropů nad 3. NP hlavní budovy SPŠSE a VOŠ Liberec, Masarykova 460/3, p.o., která spočívá v provedení oprav zhlaví stropních trámů nad 3.NP. Po odstranění souvrství podlahy a záklopu podél obvodových zdí nad 3.NP bude přistoupeno k provedení opravy stropních trámů. Před prováděním opravy bude zkontrolováno a případně doplněno řádné podstojkování ponechávaných částí trámů. Trámy budou opravovány ob jeden trám, tj. nebudou opravovány ve stejný okamžik dva sousední stropní trámy. Oprava stropních trámů bude spočívat především v náhradě degradovaných částí trámu příložkami z válcovaných ocelových profilů, případně v jejich kompletní výměně.
Veřejná zakázka vložena:
08.09.2021 10:01

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Zadavatel telefon:
+420 485 226 968


Zadavatel web:
https://www.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Volá střecha Vašeho domu po opravě? Kompletní a odborně provedené rekonstrukce střech nabízí firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy. Součástí našich služeb je bezplatná konzultace, poradenství při výběru střešní krytiny a kvalitně odvedená práce, na kterou poskytujeme záruku. Naši kvalifikovaní odborníci z řady tesařů, klempířů a pokrývačů využívají ke své práci moderní postupy a profesionální přípravky a nářadí. Ať už se jedná o částečnou nebo kompletní rekonstrukci, vždy si můžete být jisti profesionálně odvedou prací. Rekonstrukce střech není radno odkládat, proto neváhejte a kontaktujte firmu Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy.


Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

Kompletní dodávky střech Červený Kostelec, hromosvody, pálená, betonová, plechová střecha

KUKO s.r.o. Červený Kostelec Naše činnost je zaměřena na realizaci kompletních střech pomocí klempířského, pokrývačského a tesařského řemesla včetně instalace hromosvodů. Naše firma KUKO s.r.o. zajišťuje střechy na klíč a komplexní realizace střešních plášťů od známých výrobců jako jsou Tondach, Bramac, Lindab, Eternit, Cembrit a dalších. Veškeré řezivo ošetřujeme impregnačními přípravky. Klempířské prvky jsou k dispozici v různých barevných odstínech s dokonalou povrchovou úpravou. Působíme v lokalitách Královéhradeckého kraje jako jsou Krkonoše, Úpice, Malé Svatoňovice, Rtyně v Podkrkonoší, Batňovice, Česká Skalice, Náchod, Hronov, Police nad Metují, Stárkov a spoustu dalších měst a obcí.


Střechy na klíč pro novostavby i rekonstrukce střech, velký výběr materiálu

Střechy na klíč pro novostavby i rekonstrukce střech, velký výběr materiálu

Potřebujete novou střechu na Vašem obydlí či jiné budově? Se vším Vám pomůže naše společnost REST.TU s.r.o. Realizujeme komplexní dodávku střech jak pro novostavby, tak i rekonstrukce stávajících střech. Zhotovíme vše od A do Z. Vytvoříme pro Vás návrh, zajistíme tesařské, pokryvačské i klempířské práce. Dále pak namontujeme hromosvody a zajistíme i jejich další revize. Nevíte, jakou střechu si vybrat či jakou barevnou variantu? I s tím Vám můžeme pomoci. Vytvoříme pro Vám vizualizace střechy a vy se pak snaze podle vzhledu rozhodnete. Mále patřičné vybavení pro práci ve výškách, profesionální a spolehlivé řemeslníky, kteří odvádí tu nejlepší práci. Neváhejte a obraťte se na nás. Sídlíme na adrese Kryblická 110, Trutnov.


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce všeho druhu - dodávka střech na klíč

Hledáte-li profesionála na střešní konstrukce, pak je to firma KARPEN PLUS s.r.o., působící v okolí Znojma, Hodonína, ale i Břeclavi. S mnohaletými zkušenostmi v oboru vyrábíme střešní příhradové vazníky, ale také poskytujeme nespočet služeb související s realizací nové či rekonstrukce staré střechy. Postaráme se o veškeré klempířské, pokrývačské a tesařské práce tam, kde zrovna potřebujete. Může jít o rodinné domy, obytné budovy či průmyslové haly. V případě zájmu si nechte u nás zpracovat konkrétní cenovou kalkulaci. Neváhejte, protože my děláme krovy opravdu poctivě.


Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Střešní konstrukce z variabilních příhradových vazníků Gang-nail, které vám ušetří čas i peníze

Sháníte kvalitní materiál na střechu? Pak jste na správné adrese. Firma KARPEN PLUS s.r.o. působící ve Znojmě, Břeclavi a Hodoníně, vyrábí a montuje příhradové vazníky Gang-nail, jež lze využít pro jakýkoliv typ střešní konstrukce (menší rodinné domky, velké obchody a průmyslové haly). Vazníky vznikly prefabrikovanou výrobou a představují spolehlivější způsob montáže oproti tradičnímu sbíjení. Díky výrobní technologii Gang-nail vám můžeme dodat materiál, který značně ušetříte vaše finance, ale také čas strávený montáží. Instalace je možná vlastnoručně, bez použití těžké mechanizace. Mezi další výhody patří úspora materiálu (asi 30 % hmoty ze dřeva), vysoká přesnost jednotlivých dílů (strojní výroba), minimální počáteční deformace a nepatrná zátěž pro životní prostředí. Zavolejte nám a my se u vás zastavíme. Jistě si poradíme i s vaším projektem.