Poptávám potravinový automat

Poptávám potravinový automat

Poptávám potravinový automat.

Dobrý den,
rád bych si u Vás pronajal/koupil potravinový automat. Můžete mi prosím poslat cenovou nabídku včetně/bez služeb? Jednalo by se o lokalitu v Petrohradu (Ústecký kraj).

S pozdravem
Oldřich Chudoba
Poptávka byla vložena dne:
08.09.2021 10:09

Platnost poptávky:
08.10.2021 10:04

Kontaktní osoba:
Oldřich Chudoba

Kontaktní email:

Telefon:
+420 735 795 115

Okres:
Ústí nad Labem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

Chcete-li do firmy potravinový automat a nevíte, který si vybrat, pak neváhejte a oslovte nás - společnost DELIKOMAT s.r.o z Brna. Jsme provozovateli potravinových automatů Damian Luce X SNACK 3 v 1 - rozšiřuje možnosti týkající se množství a pestrosti výběru produktů. Automat na potraviny pojme celkem 447 kusů zboží. V automatu Damian Luce X SNACK 3 v 1, najdete slané pochutiny, bagety, sendviče, sušenky, cukrovinky, balené nápoje, nápoje v plechovce a jiné. Pravidelně střídáme naše dodavatele a tak nehrozí, aby se Vám nabízený sortiment omrzel. Bagety jsou dodávány od firmy Hamé, Crocodille a Frencl. Svačinový automat Damian Luce X SNACK 3 v 1 je vhodný do škol, nemocnic, firem a jiných provozoven, kde chybí kantýna či bufet. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodej automaty na pitnou vodu, filtrovaná chlazená voda, perlivá voda

Prodej automaty na pitnou vodu, filtrovaná chlazená voda, perlivá voda

Nápojová Ambulance Jede Česká republika Přístroj na dokonalou filtrovanou pitnou vodu, kterou získáte zmáčknutím jednoho tlačítka, můžete od nás hravě získat. Nekonečná zásoba studené, perlivé nebo horké vody už pro Vás nemusí být jen snem. Voda z našich automatů je nejen rychle chlazená, ale i rychle horká. Zvolit můžete i program na perlivou vodu. Pitný režim je velice důležitý a naše automaty Vám pomohou s radostí splnit to co máte. Ozvěte se nám objednejte si svůj automat na studenou pitnou vodu do Vaší kanceláře nebo provozovny!


Pravidelná sanitace a servis, i pozáruční, ovlivňují životnost výdejníků i kvalitu stáčené vody

Pravidelná sanitace a servis, i pozáruční, ovlivňují životnost výdejníků i kvalitu stáčené vody

Vlastníte výdejník na vodu a zjistili jste, že má poruchu? Potřebujete zajistit pravidelnou sanitaci, aby se ve vašem výdejníků neusazoval vodní kámen a bakterie? Obraťte se na společnost Konczanka CZ s.r.o. se sídlem v Ostravě, která se zaměřuje na prodej a pronájem automatů na vodu, na distribuci pramenité vody a právě i na jejich sanitaci a záruční i pozáruční servis. Působíme v celém Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Sanitaci je potřeba provádět pravidelně, minimálně jednou za tři měsíce, ale pokud je výdejník umístěn v prašném prostředí, tak i častěji. Díky našemu programu sami hlídáme intervaly čištění, vy se nemusíte o nic starat. Výdejník si odvezeme k nám na firmu a po dobu čištění nainstalujeme náhradní automat. Váš výdejník vyčistíme a vrátíme zpět v co nejkratší době. Tím se zbavíte nejen vodního kamene a bakterií, ale prodloužíte tím i životnost výdejníků. V případě poruchy výdejníku nám neváhejte zavolat. Opravy se snažíme opět řešit co nejrychleji. V případě zájmu o sanitaci či servis nám buď zavolejte, napište nebo nás navštivte v sídle firmy.


Zajištění pitného režimu na pracovišti – prodej a pronájem výdejníků (aquamatů na vodu)

Zajištění pitného režimu na pracovišti – prodej a pronájem výdejníků (aquamatů na vodu)

Vymýšlíte jakým nejlepším způsobem zajistit pitný režim pro své zaměstnance v kancelářích či ve výrobních halách? Nebo už máte jasno, že potřebujete výdejník na vodu a hledáte spolehlivého dodavatele? Oslovte společnost KONCZANKA CZ s.r.o., která se zabývá prodejem i pronájmem výdejníků na vodu po celém Moravskoslezském, Zlínském a Olomouckém kraji. Váháte zda výdejník objednat? U nás si jej můžete zdarma na čtrnáct dní nezávazně vyzkoušet. K tomu dostanete zdarma i jeden barel pramenité vody Konczanka. Nezaplatíte ani žádné zálohy. Druhy výdejníků s kompresorovým chlazením: - podlahové - stolní - na vodovodní řád i s filtrací Dále máme PROFI výdejníky podlahové: - s ohřevem, chlazením a pokojovou teplotou a s vestavěným podavačem kelímků - v moderním designu vydávající studenou, horkou a jemně perlivou sodovou vodu K výdejníkům poskytujeme i příslušenství jako jsou podavače na kelímky, plastové kelímky, dávkovač sirupu, ochranný obal na barel a stojany na barely, ruční pumpu. Neváhejte a oslovte nás a vyzkoušejte naše výdejníky na vodu, které si můžete buď zakoupit nebo pronajmout.


Nápojový automat  na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Nápojový automat na kávu a teplé nápoje - X2 E/7 - COFFEE TO GO, prodej, servis

Chtěli byste doporučit kvalitní nápojový automat na kávu a teplé nápoje? Oslovte nás. Společnost DELIKOMAT s.r.o. z Brna provozuje nápojový automat NÁPOJOVÝ AUTOMAT X2 E/7 - COFFEE TO GO na kávu a teplé nápoje, který kombinuje instantní a zrnkovou kávu. V tomto automatu je filtr na vodu zn.BRITA. Díky němu dojde k filtraci vody a zachovají se minerální látky, které jsou důležité pro lidský organismus. Automat vydává kávu s sebou, tzv. COFFEE TO GO do velkého uzavíratelného kelímku o objemu 0,3 l. Můžete si pochutnat například na černé nebo bílé kávě, dále pak latte, cappuccinu, moccaccinu, čokoládě a další. Automat má 7 zásobníků na suroviny a kapacitou 500ks malých kelímků a 300ks velkých kelímků pro nápoj s sebou - COFFEE TO GO. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Prodejní automaty na kávu a potraviny pro veřejné prostory - servis do 24 hodin

Prodejní automaty na kávu a potraviny pro veřejné prostory - servis do 24 hodin

Hledáte možný způsob stravování ve veřejných prostorách? Jsme společnost FOODEX s.r.o. z Brna a navrhneme optimální řešení na míru pro hotely, restaurace, firmy a kanceláře všech velikostí. Našim klientů napříč celou Českou republikou poskytujeme špičkové servisní služby do 24 hodin. K dispozici máme různé potravinové a nápojové automaty ověřených značek např. Azkoyen ZEN E6, ZENSIA E7 a NOVARA, PALMA Hz70, VINTRO S5 nebo MISTRAL H85. Jde o moderní bezporuchové přístroje s dotykovým ovládáním a variabilní možností placení (karta, hotovost, zaměstnanecký čip). Ochutnejte řadu vynikajících nápojů a potravin včetně vynikající zrnkové kávy. Pořizujete automat do firmy? Zaměstnancům zajistíme levnější ceny, které mohou uplatnit na jakémkoliv našem přístroji. Jsme připraveni vám poradit i s případným financováním. Podle vašich možností si můžete automat zakoupit, ale také pronajmout.